Gündem

Melih Gökçek, Özhaseki için attığı destek mesajını sildi

Erdoğan'ın istifa ettirdiği Gökçek, AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi için başkan adayı olarak gösterdiği Mehmet Özhaseki’yi destekleyen Twitter mesajını sildi.

Tayyip Erdoğan’ın baskısı sonucu istifa eden eski Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanı Melih Gökçek, AKP’nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki’ye destek amacıyla daha önce attığı Tweet’i sildi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve tamamı büyük harflerden oluşan paylaşımlarıyla dikkati çeken Gökçek, yerel seçim öncesi ilginç bir hamle yaptı. Gökçek, AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi için başkan adayı olarak gösterdiği Mehmet Özhaseki’yi destekleyen Twitter mesajını sildi.

Gökçek, bir mesajında, Özhaseki’nin fotoğrafını da kullanarak şöyle yazmıştı:

“AK PARTİMİZİN 60 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU… ANKARA’MIZIN ADAYI SN MEHMET ÖZHASEKİ… SN ÖZHASEKİ’YE, DİĞER ADAYLARA VE İTTİFAKIN ADAYLARINA BAŞARILAR DİLİYORUM…”

Gökçek, AKP’nin Ankara BüyükşeHir Belediyesi için başkan adayı olarak gösterdiği Mehmet Özhaseki’yi destekleyen Twitter mesajını sildi.

Gökçek, daha sonra katıldığı bir televizyon programında da “Özhaseki’yi destekliyorum. Aday olmasında katkım olmuştur” demişti.

KAYNAK: KRONOS

Popular

Copyright © 2018 Boldmedya

Exit mobile version