Bizimle iletişime geçiniz

Medya

“Ölürüm Türkiyem” şarkısıyla ünlenen Yıldızdoğan’ın oğlu, bedelli askerlik yapacak

Milliyetçi Hareket Partisi’ne yakınlığı ile bilinen Şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan’ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan, bedelli askerlik yasasından faydalanarak vatani görevini yapmak üzere Burdur’a gitti.

Mustafa Yıldızdoğan haberi Twitter hesabından duyurdu.

“Oğlum Ahmet ve bütün Vatan bekçileri Allah’ıma emanetsiniz. Hiçbirinizin ayağına taş, yanaklarına yaş değdirmesin. Dualarımız bütün Askerlerimize ve Polislerimize…” paylaşımı yaptı.

Mustafa Yıldızdoğan MHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” programında AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’la beraber şarkı söylemişti.

Medya

DHA muhabiri pavyoncuların muhbiri çıktı

Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabiri Erdal Katrancı’nın Ankara’da pavyonlara polis ekiplerince yapılacak baskınları önceden mekan sahiplerine haber verdiği ortaya çıktı.

BOLD – DHA’da teknisyen kadrosunda yer alan ancak haber de yazan Erdal Katrancı’nın Ankara’daki pavyonlara polis baskınlarını önceden haber vermesi nedeniyle birçok operasyonun sonuçsuz kaldığı bildirildi. Medyaradar’ın haberine göre, baskın istihbaratını polis adliye muhabirlerinden alan Katrancı’ın bu istihbaratı çok sayıda boşa çıkan polis operasyonu ile sonuçlanınca polis de ‘köstebeği’ bulmak için teknik takip başlattı. Katrancı canlı yayın aracında teknik personel olarak çalışıyordu.

AZ MAAŞ ALDIĞI İÇİN GARSONLUK YAPIYOR

Katrancı polisin son baskınında fotoğraf çekmek için olay yerinde olduğu ve polis ekiplerince gözaltına alındı. Olaydan üç gün sonra serbest bırakılan Katrancı, polis ifadesinde çok az maaş aldığını ve akşamları pavyonlara garson olarak çalışmaya gittiğini söyledi.

Tahliye talebi 3 kez reddedilen kanser hastası KHK’lı öğretmen Tacettin Toprak öldü

Okumaya devam et

Medya

YouTube kanalı açan Fatih Portakal, FOX’dan uyarı gelince kapattı

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, tatildeyken YouTube kanalı açtığını duyurdu. Birkaç dakika sonra paylaşımını silen Portakal, FOX’dan uyarı geldiğini ve açtığı kanalı kapattığını söyledi.

BOLD-Twitter üzerinden YouTube kanalını açtığını duyuran Gazeteci Fatih Portakal, aradan geçen kısa bir süre sonra kanalı kapattığını açıkladı. FOX Ana Haber sunucusu Portakal, Youtube kanalının şirket kuralları gereği kapattığını duyurarak, “Youtube kanalımı açtığım gün kapatmak değil, kullanmamak mecburiyetindeyim. Şirket kuralları gereği yapamayacağım bildirildi. Kural kuraldır.” dedi.

Fatih Portakal, Youtube kanalı açtığını “Artık Youtube’dayım. Sürprizlere hazır olun” şeklinde duyurmuştu. Bu duyurudan sonra YouTube kanalını kullanmamak zorunda olduğunu ifade eden Fatih Portakal, “YouTube kanalımı açtığım gün kapatmak değil, kullanmamak mecburiyetindeyim. Hayatin içinden bilgilendirme amaçlı bir mecra olacağını planlamıştım. Şirket kuralları gereği yapamayacağım bildirildi. Kural kuraldır. Bugün olamasa da gelecekte yaparım. Bilgilendirmek istedim.” ifadelerini kullandı.

Bu işte bir terslik var: A haber 4 yıl önce havalanan yerli uçak için fabrika müjdesi verdi

Okumaya devam et

Medya

Bu işte bir terslik var: A haber 4 yıl önce havalanan yerli uçak için fabrika müjdesi verdi

Yandaş A Haber kanalının ‘Yerli Uçak Fabrikası’ haberi sosyal medyada alay konusu oldu. En son 1 Kasım seçimlerinde oy devşirmek için yapılan ‘Yerli Uçak’ haberleri seçim var yorumlarına neden oldu.

BOLD – İktidara yakın medya asparagas haber ısrarında devam ediyor. Takvim gazetesinin emekliye bitmeyen ‘zam müjdesi’ ve A Haber kanalının varlığından yalnız kendilerinin haberdar olduğu ‘yerli tank, füze, uçak, silah fabrikalarımız’ haberleri başta gelenlerden. Çok da itibar görmeyen bu tür haberlere sosyal medyadan da daha yüksek sesle tepkiler geliyor.

HÜKUMET MÜJDE VERMEZ YAPAR

En son A Haber kanalının ‘Yerli uçak müjdesi’ haberi sosyal medya kullanıcılarının hışmına uğradı. Habere göre 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde ‘Yerli Uçağımız Göklerde’ diyerek oy toplayan hükumet, bugün bakanın ağzından yerli uçak fabrikası kurulacağı müjdesini veriyor. Yerli uçak fabrikası haberine KHK direnişçisi Acun Karadağ da tepki gösterdi. Karadağ “Hükumetin işi müjde vermek değil, yapmaktır” ifadelerini kullandı.

SEÇİM VAR GALİBA

Haber, sosyal medyada ‘seçim var galiba’ yorumlarına neden oldu. Yerli uçak fabrikası haberine gelen tepkilerden bazıları şöyle:

KURULMUŞ KURULMUŞ HELE BAKIN

Bir sosyal medya kullanıcısı kağıt uçak makinesi görüntüsüyle söz konusu haberle dalga geçti.

– Tekerlerinde sorun var inemiyor

https://twitter.com/Esin85489192/status/116428197903200256

“Kendimi parayla satan insan değilim, oyuma sahip çıkıyorum”

Okumaya devam et

Popular