Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Süleyman Soylu koruma gibi Erdoğan’ın aracının peşinden koşmuş

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Erdoğan’ın aracının arkasından koruma gibi koştuğu video sosyal medyanın gündeminde.

Soylu’nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın arabasının yanında koruması gibi koştuğu videonun nerede çekildiği bilinmiyor. Video sosyal medyaya düştükten sonra kısa süre içinde viral oldu. .

ESKİ AÇIKLAMALARIYLA GÜNDEMDE

Soylu’nun davranışına tepki gelirken, geçmişte Erdoğan aleyhine yaptığı açıklamalar sık sık hatırlatıldı.

Soylu, 2009 yılında Demokrat Parti Genel Başkanı olduğu dönemde yaptığı bir açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Hep beraber biraz daha fazla gayret gösterip bu Türkiye’de siyaset adına hava atmaya çalışan bu AKP ve Tayyip Erdoğan’a orada gününü göstereceğiz yerel seçimlerde gününü göstereceğiz. Bir tarafta Erdoğan medyası bir tarafta Doğan medyası yani yer yok yer yok. Yer yok ama haklıyı hepsi görecekler. Doğruyu hepsi görecekler. Doğrunun ne olduğunu hepsi görecekler. Kimseye kızmıyoruz. Kimseye küsmüyoruz. Kimseye darılmıyoruz. Bugün AKP’nin iktidarda olması, AKP’nin maharetinden değil, bizim kabahatimizden. Biz kabahatimizi biliyoruz. AKP’den bu milleti kurtaracağız, bu insanları kurtaracağız. İşte kimseye kabahat bulmadan geçmişin bize gösterdiklerini en iyi şekilde algılayarak irdeleyerek geleceğe çok önemli bir anlayışla beraber gideceğiz. Bu parti artık liderlerin ağzıyla böyle neredeyse birbirine dönen çorba olan milletvekili listelerinden kurtulmalıdır.”

Politika

Ekrem İmamoğlu’nu silahla tehdit eden Gökçekaya’nın sıradışı bağlantıları

Kılıçdaroğlu’na yumruk atanın elini öptü, 15 Temmuz’da silahlı 100 adamıyla sahadaydı, ağır silahlarla görüntüleri ortaya çıktı, şimdi İmamoğlu’nu ölümle tehdit etti.

BOLD – CHP’nin İBB adayı Ekrem İmamoğlu’nu uzun namlulu silah göstererek ölümle tehdit eden Önder Gökçekaya’nın porfili oldukça karanlık…

Önder Gökçekaya, Ankara’daki şehit cenazesinde Kemal Kılıçdaroğlu’na saldıran Osman Sarıgün’ün elini öpmüştü. Ordu Valisi ile yaşanan gerilimin ardından da Ekrem İmamoğlu’na Facebook hesabından tehditler savurdu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenen Gökçekaya, ”Vur de vuralım, öl de ölelim” çağrısı yaptı. Peki Gökçekaya gerçekte kim?

Cevabı videomuzda…

Okumaya devam et

Videohaber

Binali Yıldırım’ın serveti

Gemiler, Off shore hesaplarında tutulan on milyonlarca Euro, yurt dışında astronomik değerli gayrimenkuller… İşte Binali Yıldırım’ın “maaşla” yaptığı servet.

BOLD-Adalet ve Kalkınma Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım’ın gizli serveti dudak uçuklattı. Yıldırım’ın yıllardır açıklamaktan kaçındığı o mal varlığı, Türkiye’de yazılamasa da uluslararası medyaya yansıdı.

Okumaya devam et

Videohaber

Muhteşem fiyasko: Üçüncü havalimanı

Üçüncü Havalimanı; işçi ölümleri, su baskınları, hakkını arayan emekçilere yönelik gözaltılar ve pist kazalarıyla gündemden hiç düşmüyor. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “muhteşem” olarak tanımladığı üçüncü havalimanı tam bir fiyaskoya döndü.

Havalimanında yaşanan skandalları açıklamaya ise hiçbir görevli cesaret edemiyor. İlk kez bir kaptan pilot, ismini açıklamaktan korkmadı ve Yeni İstanbul Havalimanı’ndaki yanlışları sıraladı. İşte Kaptan Pilot Bahadır Altan’ın uyarıları:

 

Okumaya devam et

Popular