Bizimle iletişime geçiniz

Genel

Çalışanını döven patronun ilk ifadesi: ‘Ani öfke patlamaları yaşıyorum, pişmanım’

Kendisini görünce ayağa kalkmadıkları için biri kadın 2 çalışanını döven Meydan Beşiktaş’ın mal sahibi Şahin Şeker gözaltına alındı. Şeker pişmanlık cümleleri kurdu.

Şeker ilk ifadesinde maddi sıkıntıdan dolayı ani öfke patlamaları yaşadığını öne sürdü. Darp edilen işçilerden Gaye Akıl’ın avukatı Çağdaş Çetin, Akıl’ın ‘şikayetçi oldum 20 gündür muhatap bulamıyorum’ dediği polis ve savcılığa Şeker’in yakalanmasından dolayı teşekkür etti.

BOLD- Şahin Şeker’in emniyette polis ekiplerine verdiği ifadesi basına yansıdı. Şeker ifadesinde bilet satış bölgesine Gaye Akıl ile tartıştığını ve sonra oradan ayrıldığını söyledi. Şeker, nasihat için geri döndüğünde çalışanların alaycı tavırlarıyla karşılaştığını öne sürdü . Şeker ifadesinin devamında ‘Bilet kesen Enver D. ile konuşmak istediğim sırada Gaye Akıl olaya karışarak müdahale etti. Bu sırada kendimi kaybettim ve bu tatsız olaylar yaşandı.

ANİ ÖFKE PATLAMALARI YAŞIYORUM

Son zamanlarda maddi sıkıntıları olduğunu anlatan Şeker: “Maddi anlamdaki olumsuzlar tansiyon hastalığımı tetikledi ve ani öfke patlamaları yaşıyorum. Yaşananlar için çok üzgünüm. Bu olay dışında Gaye Akıl ve Enver D. ile ilgili şahsi bir husumetim bulunmuyor. Yaşananlardan pişmanım.” dediği öğrenildi.

GAYE AKIL SUÇLAMIŞTI AVUKATI TEŞEKKÜR ETTİ

Darp edilen Gaye Akıl sosyal medyadan “20 gündür emniyet ve savcılıkta muhatap bulamıyorum, bana kötü bir şey yapmalarından korkuyorum’ diyerek isyan etmişti. Akıl’ın avukatı Çağdaş Çetin ise polis ve savcılığa saldırgan patronun yakalanmaması adına sosyal medyadan emekleri için teşekkür etti. Avukat Çetin paylaşımında ‘Müvekkilim @gayeakil_’a karşı çok ağır şiddet uygulayan Beşiktaş Meydan’ın sahibi Şahin Ş; İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Emniyet Müdürlüğü, Beşiktaş Belediye Başkanı Sn.@RizaAkpolat ve sosyal medya kullanıcılarının duyarlılığı sayesinde gözaltına alınmıştır.Sonsuz teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Meydan Beşiktaş’ın mal sahibi Şahin Şeker kendisi için ayağa kalkmayan biri kadın 2 işçiyi dövmüştü. Hızını alamayan Şeker kadın işçiyi duvara çarparak dışarı atmıştı. Dayak görüntüleriyle karakol ve savcılığa başvurduğunu belirten kadın işçi Gaye Akıl kendisine yaklaşık 20 gündür dönüş yapılmadığını ve hayatından endişe ettiğini, adalet istediğini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Okumaya devam et
Reklamlar

Genel

ABD Büyükelçiliği alarm verdi: Terör saldırısı olabilir vize işlemleri iptal

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği “Güvenlik Uyarısı” yayınlayarak İstanbul’da Amerikalılara ve yabancı ülke vatandaşlarına yönelik terörist saldılar ve kaçırma girişimleri olabileceğini duyurdu.

BOLD – Vize işlemleri ve hizmetlerin askıya alındığını açıklayan ABD’nin Ankara Büyükelçiliği, bugün bir “Güvenlik Uyarısı” yayınladı. Elçilik, İstanbul’da ABD vatandaşlarına ve yabancı ülke vatandaşlarına karşı potansiyel terörist saldılar ve kaçırma girişimleri konusunda güvenilir bilgiler aldıklarını duyurdu. Bu saldırıların potansiyel olarak ABD’nin Türkiye başkonsolosluğunda veya ülkedeki başka noktalarda da meydana gelebileceği ifade edildi.

Büyükelçilik, Türkiye’deki ABD vatandaşlarının yabancı vatandaşların bir araya geldiği ofis ve AVM gibi alanlardan, kaçınmaları gerektiğini aktardı. Elçiliklerin vize işlemlerinin yanı sıra ABD vatandaşlarına verilen hizmetlerin de geçici süreyle durdurulacağı duyuruldu. Kişisel randevusu olanlara konuyla ile ilgili bir bilgilendirme e-postası atılacağı belirtildi.

Açıklamada, ABD vatandaşlarına şu tavsiyelerde bulunuldu:

  • Dikkatli ve tetikte olun.
  • Kalabalıklardan kaçının.
  • Düşük profilinizi koruyun.
  • Çevrenizden haberdar olun.
  • Yabancıların uğrak yerlerinde dikkatli olun.
  • Haberler için yerel medyayı takip edin.

Okumaya devam et

Genel

Gelecek Partisi sözde yerli otomobili eleştirdiği paylaşımını kaldırdı

gelecek partisi yerli otomobil

Gelecek Partisi, sosyal medya hesabından TOGG’un üreteceği yerli otomobilin çoğu parçasının yurt dışından alınmasını eleştiren bir paylaşım yaptı. AKP’lilerin tepki göstermesi üzerine yerli otomobille ilgili paylaşım bir süre sonra partini hesabından kaldırıldı.

BOLD – Gelecek Partisi, yerli otomobil projesinin ‘yerliliğini’ sorgulayan bir paylaşım yaptı. Partinin sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan görselde “Yerli otomobilimiz ne kadar yerli?” sorusu soruldu.

Paylaşımda TOGG’un üreteceği yerli otomobilin tasarımının İtalyan Pininfarina, elektirikli motorunun Alman Bosch, şasi sistemlerinin İngiliz Mira, bataryanın Çinli Farasis, araç entegrasyonunun Alman Edag şirketleri tarafından yapıldığı belirtildi.

AKP’lilerin yoğun tepkisinin ardından paylaşım bir bir süre sonra kaldırıldı.

Gelecek Partisi’nin hedefinde yerli otomobil var #2

 

‘Yerli’ otomobilin motorunu Bosch bataryasını Çinli şirket üretecek

Okumaya devam et

Genel

Kozmik Oda’da casusluk yoksa kozmik sırlara ne oldu?

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, Saray yargısının bile casusluk yapılmadığına hükmettiği Kozmik Oda olayının perde arkasını anlatıyor.

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Hizmet Hareketi’ne yönelik en büyük suçlamalarından olan ‘Kozmik Oda’daki kozmik bilgilerin ABD’ye servis edildiği iddiası içeren yargılama sona erdi. Yargılama sonunda casusluk yapılmadığı anlaşıldı. Saray yargısı, Kozmik Oda’dan çalınan belge olmadığına ve sanıklara yönelik casusluk suçlamalarının delillendirilemediğine hükmetti.

Kozmik Oda olayı ve perde arkasında neler oldu?

Gerçekten Kozmik Oda’ya girildi mi?

Kozmik Oda’dan oradan belge çıkarıldı mı?

İşte gazeteci Adem Yavuz Arslan’ın anlatımıyla Kozmik Oda gerçeği…

Okumaya devam et

Popular