Bizimle iletişime geçiniz

Medya

Taburcu olan Mehmet Ali Erbil’i ağlatan ‘dua’ anısı

Yatttığı hastaneden 8 ay sonra taburcu olan Mehmet Ali Erbil hastalığı süresince damadının başında ona ettiği duaları tekrar etmeye çalıştığını anlatırken gözyaşlarına boğuldu

BOLD- Evinin balkoundan düşerek yaralanan ve 8 aydır Maslak’ta bir özel hastanede tedavi olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil taburcu oldu. Hastane çıkışında Erbil’i gazeteciler karşıladı. Esprili bir dille tedavi sürecinde gazetecilere yaşadıklarını anlatan Erbil konuşması sırasında duygusal anlar da yaşadı.

ASKERLİK BİLE 6 AY OLDU, BEN 8 AY KALDIM

Erbil ”Eşi benzeri görülmeyecek bir tablo ile karşılarına geldim ama ellerine sağlık, beni bu günlere getirdiler” diyerek hastane personeli ve doktorlara teşekkür etti. Erbil ”Askerlik bile 6 aya indi ama ben 8 buçuk ay kaldım. Beni hayata döndüren doktorlarımıza teşekkür ediyorum. Çünkü normalde ‘Mehmet Ali Bey’ diyerek benden yardım isterlerdi, şimdi ise tam tersi oldu. Tedavi sürecinde 3 ayın sonucunda bu kez doktorum, ‘Mehmet Ali Bey’ diyerek beni uyandırdı” sözleriyle dinleyenleri güldürdü.

ALLAH’A DUA ETTİM SOL ELİMİ BAHŞETTİ

Hayatımda başıma böyle bir şey gelmedi yürüyebileceğime inanmıyordum diyen Erbil, ”Doktor bir aileden gelmeme rağmen yakınlarımda da böyle bir şey olmadı. Hiçbir şekilde inanmıyordum ama kız kardeşim Yeşim, bir doktor getirdi. O doktor yaptığı testler sonucunda yüzde 99 yürüyebilecek dedi. İlk sol elim hareket etti ben normalde sağ elimi kullanıyordum. Benim için dünya sanki yeniden keşfedilmiş gibi oldu. Onun için Allah’a dua ettim ve ‘bana sol elimi bahşet’ dedim. Şükür sol elim geldi ondan sonra sağ elim ve diğerleri geldi. Sonra da inşallah ayaklarıma gelecek. 3 kere üst üste kaburgalarım ameliyat edildi”dedi

DAMADIM BANA DUALAR ÖĞRETTİ

Kendisi yalnız bırakmayan büyük kızı ve ilk eşine teşekkür eden Erbil ”8 ay boyunca başımdan ayrılmadılar. Gizli gizli yoğun bakıma girme teşebbüsünden bulundular” diye konuştu. Damadının kendisine dualar öğrettiğini anlatan ünlü şovmenin gözleri doldu.

”Damadım yeni dualar öğretti, o dua ederken hiç bilmediğim duaları ben tekrar ettim” derken oldukça duygulanan Erbil daha fazla konuşamadı. Basın mensuplarına teşekkür eden Erbil daha sonra tekrar hastaneye girdi.

Okumaya devam et
Reklamlar

Gündem

Nedim Şener’in gazetecilere yönelik saldırılarla ilgili alaycı ifadeleri ters tepti

‘Muhaliflerin can güvenliği tehdidi yok’ diyen Nedim Şener, gazetecilere yönelik saldırıları alaycı ifadelerle küçümseyince, başta Ahmet Hakan olmak üzere stüdyodakilerin tepkisini çekti

BOLD – CNN Türk‘te Ahmet Hakan‘ın sunduğu “Tarafsız Bölge” programına katılan Posta Gazetesi yazarı Nedim Şener, gazetecilerin sokakta maruz kaldığı şiddeti, alaycı ifadelerle aile içi şiddete benzetti.

SALDIRILAR HATIRLATILDI

Programda, muhaliflere yönelik sokaklarda can güvenliğini tehdit edecek bir durum görmediğini iddia eden Şener’e diğer konuklar gazetecilerin maruz kaldığı şiddeti hatırlattı. Bir buçuk ay içerisinde art arda gelen 4 saldırının hatırlatılması üzerine Şener, gazetecilere yönelik saldırılar için gülerek “aile içi şiddet” benzetmesini yaptı.

BU İŞİN ESPRİSİ OLMAZ

Kendisi de daha önce saldırıya uğrayan Ahmet Hakan Çoşkun, bu saldırıları köşesinden ayrı ayrı tepki gösterdiğini belirterek, “Bunu tasvip edemeyiz. Öyle saçmalık olur mu? Hepsine karşı çıkmalıyız. Burası dağ başımı” diyerek Nedim Şener’in konuşmasını böldü. Stüdyodaki diğer konuklar da alaycı tavırlarla kadınlara ve gazetecilere şiddeti küçümseyen Nedim Şener’e bu işin esprisi olmaz diyerek uyarı da bulundu.

AKP’li Göksu’dan ilginç trafik yorumu: ‘Eskiden böyle değildi 6 ayda bu hale geldi’

Okumaya devam et

Gündem

Bahçeli’nin başdanışmanı Metin Özkan: “FETÖ’cülerin evlerine çarpı konsun”

Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan, Alevi Şenal ailesinin evini işaretleyen ırkçılara canlı yayında sitem etti. “Keşke FETÖ’cülerin üzerine çarpı koysalardı da biz onları çabucak bulabilseydik. FETÖ’cülerin üzerine ne vurursan vur gider”

BOLD – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Medya ve İletişimden Sorumlu Başdanışmanı” Metin Özkan, CNN Türk’te katıldığı bir programda skandal sözler söyledi.

İzmir Gaziemir’deki Alevi Şenal ailesinin evlerine çarpı işareti koyanlara seslenen Özkan “Keşke gözünü açık tutsa da FETÖ’cülerin üzerine çarpı koysaydı da biz onları çabucak bulabilseydik” dedi.

Stüdyodaki diğer konukların itirazına rağmen skandal sözlerini savunan Özkan, “Onları savunmayın. FETÖ’cülerin üzerine ne vurursan vur gider” diye konuştu.

Özkan’ın sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti, canlı yayında nefret suçu işlediği vurgulandı. İşte o görüntüler:

Polisin belini kırdığı Zeycan Balcı: Sahipsiz bırakılırsak o polis aklanabilir

Okumaya devam et

Dünya

Donald J. Trump, İsmail Küçükkaya’yı trolledi

Erdoğan ve Avrupalı liderlerin bulunduğu fotoğrafı paylaşan sahte Donald J. Trump hesabın ABD Başkanına ait olduğunu sanan FOX Haber spikeri İsmail Küçükkaya fena yanıldı.

BOLD – Fox TV’de yayınlanan Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya, bu sabahki canlı yayında, sahte hesaptan yapılan paylaşımı ABD Başkanının ifadeleri olarak sundu.
Küçükkaya, ABD Başkanı Trump’ın esprili kişiliğine atıfta bulunarak, İngilizce ‘2 Türk, 1 Alman ve Napolyon’ notuyla yapılan paylaşımı fıkra gibi diyerek yorumladı. Küçükkaya araştırmadan yaptığı haber başına dert oldu. Sosyal medya kullanıcılarının diline düşen Küçükkaya dalga konusu oldu.

Vahap Munyar yeni gazetesinde ilk yazısını yazdı

Okumaya devam et

Popular