Bizimle iletişime geçiniz

Manşet

Orhan Ak pırlanta gibi çocuk, Beşiktaş’ı karıştırmak istiyorlar

Beşiktaş başkanı Fikret Orman Avusturya’da sorulara cevap verdi. Orhan Ak’a sahip çıkan başkan şampiyon olacaklarını söyledi. Burak Yılmaz’ın futbolu Beşiktaş’ta bırakacağını da belirterek Dorukhan konusunda ise her teklife açık olduklarını kaydetti.

BOLD – Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Siyah-Beyazlı takımın kamp yaptığı Avusturya’da gündeme dair sorulara cevap verdi. Taraftarın istemediği Orhan Ak’ın pırlanta gibi bir çocuk olduğunu ifade eden Orman Şampiyon alacakların kaydetti. Fikret Orman’ın konuşmasının satır başları ise şöyle:

BEŞİKTAŞ’TA TRANSFER YAPMAK EN DÜNYANIN EN KOLAY İŞİ..

Burada 31 oyuncumuz var. Hakikaten hep beraber güzel bir kamp geçiriyoruz. Tabii ki transfer ihtiyaçlarımız var. Bu sezon hocamızla beraber iyi bir çalışma dönemi geçiriyoruz, yönetim anlamında. Transferin bitimine yaklaşık 1 ay 1 gün var. Beşiktaş gibi bir kulüpte transfer yapmak dünyanın en kolay işi. Fakat o transferlerin mali portresi bizi sonradan çok zorluyor. Yeni bir yönetim şekli ortaya koyduk. Tahmin ediyorum kampa şu anda oyuncu gelmez. Süreç içerisinde takip ettiğimiz oyuncular var. 2 Eylül’e kadar elimizden geleni yapacağız.

QUARESMA ANTRENMANA ÇIKIYOR HER MAÇ 11 OYNUYOR

Ricardo Quaresma çok duygusal bir kişilik. Futbol hayatının en uzun dönemini de Beşiktaş’ta geçiriyor. Benimle beraber ilk geldiğim dönemde 8 ay çalıştı. Sonra gitti, bir daha geldi, 5. seneye giriyoruz. Onun tecrübesinde olan bir kişinin bu yazılanlardan etkilenmemesi gerekiyor. Ricardo’nun 1 sene daha sözleşmesi var. Gitmek istiyorsa şartları konuşuruz, gitmek istemiyorsa takımımızda zaten antrenmanlara çıkıyor, her maç 11’de oynuyor. Bizim yolumuz başka, o yolumuza devam edeceğiz biz. Bizim yaptığımız iş kamuoyunun önünde olduğu için herkes yorumluyor. Güzel tarafı hiçbir şey sümenaltında kalmıyor.

BEŞİKTAŞ MUTLULUKLA BÜYÜYEN BİR KULÜP

Güzel bir sezona başlıyoruz ve güzel işler yapma gayreti içerisindeyiz. Beşiktaş mutlulukla büyüyen bir kulüp. Dün mesela ben buradaydım, sahaya inen çocuklardan birkaçı buraya geldi. Onlarla da konuştum. Kaç yaşındasınız dedim, 22-23 yaşındalar. Ben yaklaşık 40 senedir bu kulübün içerisindeyim. O çocuklar internet sitesi üzerinden bir şeyler yapmaya çalıştılar, gündem oluşturmaya çalıştılar. Taraftar dediğiniz 25 milyon kişilik bir topluluk. Taraftarı kim temsil ediyor derseniz, başkan ve yönetim kurulu ediyor. Diyelim bir şey oldu, haklı veya haksız bir durum var ortada. Durup adama, “Siz hangi takımlısınız?” diye mi soruyoruz?

Beşiktaş taraftarı dediğimiz zaman, Avustralya’da Melbourne’de 1200 kişi beni karşıladı. Kim yapıyor bunu? 100 kişi geliyor, “Beşiktaş’ta şunu istemiyoruz” diyorlar. Sonra gelip “Beşiktaş’ın sahibi taraftarıdır.” diye tezahürat yapıyorlar.

BEŞİKTAŞ’I KARIŞTIRMAK İSTİYORLAR

Size kim 25 milyon kişinin hakkını verdi de siz taraftar temsilcisi oldunuz. Mevzu Beşiktaş’ı karıştırmak. Siz internet sitesi kuracaksınız, sonra ortalığı karıştırmaya çalışacaksınız. Farkındaysanız, 2 sene şampiyonluğun sonrasındaki 4. bitirdiğimiz günden itibaren bunlar başladı. Amaç ne? Burası çok büyük bir camia. Bu camianın kongre üyesi olabiliyorlar, başkan olabiliyorlar.

Sizi kim seçti de liderliğe soyundunuz? Asıl amaç; Beşiktaş’ı karıştırmak. Yine söylüyorum, benim buradaki son dönemim. Sürem bittiğinde gideceğim. Bizden sonra yeni yönetim gelecek. Biz bu ülkeyi temsil ediyoruz. Bu tür mevzuların Beşiktaş’a faydası yok. Biz de 40 kişi toplanalım, bir bakanlığa gidelim Türkiye Türklerindir diye bağıralım.

ORHAN AK PIRLANTA GİBİ ÇOCUK

Orhan Ak’ı niye istemiyorsunuz diye soruyorum, ‘Bilmiyorum’ diyor. Avusturya’ya gelmişiz, bir Türkiye’yi temsil ediyoruz. Orhan Ak pırlanta gibi bir çocuk. Beşiktaş için uğraşıyor. Faydalı işler yapmak amacında. Kim için çalışıyor? Beşiktaş için çalışıyor. Bundan evvel yüzlercesi oldu, başka kulüplerde. Başka kulüpler yanlış anlamasın, örnek için söylüyorum. Gülelim arkadaşlar, gülelim. Güzel şeyler yapıyoruz. Niçin bunun kötüsünden bir olay çıkaralım. Bugün bu mevzu bitecek, yarın yenisi başlayacak. Bunların kim olduğunu herkes biliyor, onlar da kendilerini biliyor.

UEFA’DA EN YUKARILARA GİDECEĞİZ

Takımımız iyi gidiyor, kampımız iyi gidiyor. Taraftarlarımız buraya kadar geliyor. Güzel bir lige başlayacağız. İnşallah iyi bir kura çekeceğiz UEFA’da, gidebileceğimiz en üst noktaya gideceğiz. Kimse Beşiktaş’ın mutsuzluğu üzerine bir şey yapmasın.

BURAK YILMAZ BURADA FUTBOLU BIRAKACAK

Burak’la ilgili söylediğim söz ağzımdan spontane çıktı. Bizim takım kaptanımız 5 sene içerisinde Tolga Zengin’di. Tolga bize katkı verdi, sözleşmesi bitti ve ayrıldı. Kaptanlığı yönetim kurulu verir. Burak’ın takımı sahiplenmesi, şampiyonluğu isteme arzusu ve oyuncular arasındaki saygınlığı çok yüksek kendisinin. Atiba artık sembol oldu. Çok seviliyor. Kendisi ikinci kaptanımız oldu. Gökhan Gönül de üçüncü kaptanımız oldu. Burak, futbolu burada bırakmak için buraya geldi.

TRANSFERE ALİ NAİBİ BAKIYOR

Şu anda Umut Güner’in transferle alakalı görevleri var. Bizde transfere bakan kişi ise Ali Naibi’dir. Futbol takımının yönetim organizasyonu, Abdullah Avcı ve ekibinin organizasyonu, dünyadaki tüm kulüplerde nasılsa öyle. Beşiktaş’ta yöneticilik yaptığım her dönemde, her konuyu tartışacağım bir kişi oldu. Önceden Ahmet Nur Çebi vardı, şimdi Serdal Adalı var. Ben bu çabayı, güzel bir dünya kulübü olan Beşiktaş için, benden sonra gelecekler için gösteriyorum.

Fikret Orman kendisine uzatılan bir Fenerbahçe formasını da imzaladı.

BİR MAÇTAKİ SKORA GÖRE TAVIR ALMAYIZ

Bizim durumumuz başka. Biz bir maçtaki skora göre tavır alan Beşiktaşlılar değiliz. Hak üzerine kurulmuş olan bir kulübüz biz. Bizim yolumuz başka, biz gülen, mutlulukla beslenen bir camiayız. Beşiktaş kulübünün, bizim tespit edebildiğimiz 22 futbolcusu Çanakkale Savaş’ında şehit olmuş. Biz ülkenin her yerinde varız. Taraftarımızla bir araya geldiğimiz zaman, %100 şampiyon olacağımıza inanıyorum ben.

SERKAN ÇINAR VE BÜLENT YILDIRIM

Serkan Çınar ve Bülent Yıldırım’la ilgili benim çok söyleyeceğim bir şey yok. 31. haftada bizim, Galatasaray’la maçımızı yönetti Bülent Yıldırım. Serkan Çınar da Rize – Galatasaray maçını yönetti. Bunun yorumunu siz yapın artık, neden bu adamlar kademe düşürüldüler diye. Ben durum tespiti yaptım az önce, yorumu siz yapın. Hiçbir camiayla kavga etmek istemem.

MHK’DA SİSTEMSEL BİR DEĞİŞİKLİĞE İHTİYAÇ VAR

Bence sistemsel bir değişikliğe ihtiyacımız var. Kötüyü örnek yaptığımızda herkes kötüye gidiyor, iyiyi örnek yaptığımızda herkes iyiye gidiyor. Ben oldum olası tüm MHK başkanlarıyla iyi geçinmişimdir. Düşen takımları hakemler belirlediği zaman futbolun marka değerine büyük zarar verildiğini düşünüyorum. Eğer bu hakemlerin algı, baskı altına alınmasında başka teknik direktör ve yöneticilerin etkisi devam ederse biz de aynısını yapacağız. Bu bir tehdit değildir. Bunu yeni MHK başkanına söyledim.

MENFAATİMİZE BİR TEKLİF GELİRSE DORUKHAN İÇİN KONUŞURUZ

Ben oyuncu satma ve değerlendirme konusunda çok açık bir başkanım. Oyuncular da bardak değil. Onların da hisleri var, duyguları var. Futbolda çok kesin şekilde “Onu satmam” demek çok doğru değil. Yeni sezonda takım kadrosunda Dorukhan da var. Ancak menfaatimize bir teklif gelirse konuşuruz. Ayrıca Konoplyanka ile ilgilenmediklerini ifade eden orman Kagawa’nın da çok daha az bir ücrete başka takıma gideceğini kaydetti.

Gündem

All Star’da smaçlar muhteşem, sonuçlar tartışmalı

2020 All Star organizasyonunda Yetenek, 3 sayı ve Smaç yarışması nefesleri kesti. Yetenek yarışmasını Adebayo, 3 sayı yarışmasını Hield, Smaç yarışmasını ise Derrick Jones kazandı.

MUHAMMET ALİ TOKSOY

BOLD- Chicago’da düzenlenen 69.All Star organizasyonunun 2.gününde düzenlenen Yetenek, 3 sayı ve Smaç Yarışması ile basketbolseverler unutulmaz bir gece yaşadı. Birbirinden güzel smaçlar yapan Aaron Gordon’un 2016’dan sonra ikinci kez jürinin vermediği bir oyla şampiyonluğu kaçırması, sosyal medyada ve basın mensupları arasında en çok tartışılan konu oldu.

YETENEK YARIŞMASINI ADEBAYO KAZANDI

8 oyuncunun katıldığı ‘Yetenek Yarışması’nda Miami Heat takımından Bam Adebayo şampiyon oldu. ilk turda Spencer Dinwiddie geride bırakan başarılı oyuncu, 2. turda Pascal Siakam’ı eleyerek finale yükseldi. Diğer finalist ise, geçen sezonun şampiyonu Jayson Tatum’u eleyen Domantis Sabonis oldu. Finalde Sabonis’e üstünlük sağlayan uzun oyuncu Bam Adebayo All Star Yetenek Yarışmasının şampiyonu oldu.

3 SAYI YARIŞMASINI BUDDY HİELD KAZANDI

8 oyuncunun katıldığı 3 sayı yarışmasının şampiyonu ise Sacramento Kings takımından Buddy Hield oldu. Damian Lillard’ın sakatlanmasıyla son anda All Star’a davet edilen Devin Booker 2018 Los Angeles’da bu kategoride şampiyon olmuştu. Bu seferde kupaya çok yaklaşan Booker’a, son atışını sayıya çeviren ve şampiyon olan Buddy Hield engel oldu.

SMAÇ ŞAMPİYONU DERRİCK JONES JR. OLDU

Smaç yarışmasını merakla bekleyen basketbolseverler hayal kırıklığına uğramadı. Birbirinden harika smaçların vurulduğu yarışmada finale Orlando Magic’ten Aaron Gordon ve Miami Heat’ten Derrick Jones kaldı. Muhteşem smaçların vurulduğu yarışma, oyuncuların jüriden 50 tam puan alması nedeniyle iki kez uzatmaya gitti. Altıncı smaçların sonunda Aaron Gordon 47 puanda kalırken, jüriden 48 puan alan Derrick Jones smaç yarışmasında ilk kez şampiyon oldu.

Aaron Gordon ilk beş smacının tamamında 50 puan aldı. Son smacını ise NBA’nin en uzun boylu (226 cm) oyuncusu Tacko Fall’ın üstünden zıplayarak yaptı. Jüri 47 puan verince, Aaron Gordon bir puanla şampiyonluğu kaçırdı. Puanların açıklanmasıyla tribünlerde oluşan hayal kırıklığı, sonrasında sosyal medyada artarak devam etti. Basketbolseverlerin büyük bir bölümünün düşüncesi, Aaron Gordon’a hakkı olan şampiyonluğun, 2016’da olduğu gibi yine verilmediği yönündeydi. O sene rakibi Zach LaVine’den daha güzel smaçlar yapmasına karşın kupayı alamamıştı. Yarışma sonrasında açıklamalarda bulunan Aaron Gordon; “şu ana kadar İki kupamın olması gerekiyormuş gibi hissediyorum. Bana dokuz puanı kim verdi bilmiyorum ama onları bulacağım. Smaç yarışmasına bir daha katılmayacağım. Bundan sonra 3 sayı yarışmasını kazanmayı deneyeceğim.” ifadelerini kullandı.

Smaç şampiyonu Derrick Jones ise yaptığı açıklamada, “Gordon’un smacında, Tacko Fall’ın başını eğmesi nedeniyle sanırım jüri puan kırdı, beraberlik olsa ve saatler sürse bile sergileyecek smaçlarım vardı. Çocukken babama bir tane All star ödülü alacağımı söylerdim ve onu bu gece aldım.” dedi.

ZAMAN DOLDU; YILDIZ SAVAŞLARI BU GECE

All Star organizasyonunun en önemli etkinliği olan ve NBA’nin en büyük yıldızlarının sahne aldığı, dünyadaki tüm sporseverlerin heyecanla beklediği All Star maçı için geri sayım başladı. Giannis Antetokounmpo ile LeBron James’in takımlarının karşılaşacağı maç, 17 Şubat Pazartesi günü 04.00’te (TSİ) Chicago’da oynanacak. Yeni formatta iki şampiyonluğu bulunan LeBron James 3. kupayı isterken, Giannis Antetokounmpo ise geçen yılın rövanşını alarak, kaptanı olduğu takımı şampiyonluğa taşımak istiyor.

Okumaya devam et

Manşet

Fenerbahçe Ankara’da ağır yaralı

Şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe, başkent deplasmanında Ankaragücü’ne 2-1 mağlup oldu. Sarı-Lacivertli takım Galatasaray derbisi önce ağır yara aldı. Ev sahibi takım bu galibiyetle düşme hattının üstüne çıktı.

BOLD – Süper Lig’in 22. haftasında Fenerbahçe başkent deplasmanında Ankaragücü’ne 2-1 mağlup oldu. Ev sahibi takıma galibiyeti getiren golleri Lobzhanidze ve Rodrigues attı. Zirve mücadelesi veren Fenerbahçe’nin golünü ise Serdar Aziz attı. Kanarya bu yenilgi ile son üç haftada toplam 8 puan kaybetti. Şampiyonluk yolunda önemli bir kayıp yaşarken gelecek hafta oynanacak Galatasaray derbisi öncesi büyük yara aldı. Bu maçta Gustavo’da cezalı duruma düştü. Ankaragücü bu galibiyetle puanını 20’ye çıkartarak düşme hattının üstüne çıktı. Fenerbahçe ise 38 puanda kaldı.

DERBİ ÖNCESİ KRİTİK 90 DAKİKA

Son iki haftada 5 puan kaybeden Fenerbahçe zirve yarışında ciddi bir kayıp yaşamıştı. Gelecek hafta oynanacak Galatasaray maçı öncesi Ankara deplasmanını kayıpsız geçmek istiyordu. Sarı-Lacivertli takımın kaybedeceği puan derbi öncesi de büyük moral bozukluğu olacaktı. Fenerbahçe’de sakat olan Rodrigues dışında eksik yoktu. Ankaragücü, Mustafa Reşit Akçay ile yakaladığı hava ile Fenerbahçe’den puan alma arzusundaydı.

FENERBAHÇE HÜCUM ETTİ, ANKARAGÜCÜ BEKLEDİ

Karşılaşmanın ilk düdüğü ile birlikte oyunun şeklide belli oldu. Fenerbahçe topa sahip olan oyuna hükmeden taraftı. Ankaragücü kendi yarı alanında bekleyen orta sahada ani baskılarla kapılan toplarla kontra pozisyon arayan taraftı. İki takımın bu taktik anlayışında avantajlı çıkan taraf ev sahibi Ankaragücü oldu. Fenerbahçe Ozan ile ilk denemeyi yaparken Ankaragücü de 11. dakikada Lobzhanidze ile etkili geldi. Rakiplerinden çok şık sıyrıldı ve son çizgiye indi. Yaptığı ortaya uygun durumda bulunan Gerson Rodrgiues kafayla topu yandan dışarı attı.

KALECİ ALTAY HATA YAPTI, ANKARAGÜCÜ ÖNE GEÇTİ

Ankaragücü hızlı çıkarak tehlikeli olabileceğini gösterdi. Bu oyun anlayışının gol getireceği beli oldu. 13. dakikada ev sahibi bir kez daha hızlı geldi. Savunma arkasına atılan pasa hareketlenen Michalak topu kalesini terk eden Altay’ın üzerinden aşırttı. Kaleye yönelen topa geriden gelen Jailson müdahale edemedi. Araya giren Lobzhanidze boş kaleye topu gönderdi. Pozisyonun ardından VAR incelemesi yapıldı ve hakem Mete Kalkavan ortaya noktayı gösterdi. Ankaragücü 1-0 öne geçti.

MİCHALAK KARŞI KARŞIYA KAÇIRDI

Geriye düşen Fenerbahçe, karşılık vermek için kontrolsüz bir şekilde hücum etmeye başladı. Başkent ekibi de bunu fırsata çevirdi. 24’te Fenerbahçe savunması bir kez daha dengesiz yakalandı. Hızlı hücumla çıkan ev sahibi takımda Michalak ceza sahasına girdi kaleci Altay ile karşı karşı kaldı. Ancak genç file bekçisi bu sefer hata yapmadı. Maçın en net pozisyonlarından birisi de kaçmış oldu. Karşılıklı ataklardan sonuç çıkmadı. İlk yarı Ankaragücü’nün 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

KULUSİC YIKILDI İMDADINA OFSAYT BAYRAĞI YETİŞTİ

Maçın ikinci yarısının başında ilginç bir pozisyon yaşandı. 51. dakikada  Dirar’ın sağ kanattan yaptığı ortada topu kalecisine indirmek isteyen Kulusic ters bir kafa vuruşu yaptı. Köşeye giden top ağlarla buluştu. Golün ardından yardımcı hakem önceki pozisyon için ofsayt bayrağını kaldırdı. Muriqi’nin topu alıp Dirar’a aktarmadan önceki pozisyon için  ofsayt bayrağı kalktı. VAR incelemesinin ardından gol geçerlilik kazanmadı.

ANKARAGÜCÜ FARKI İKİYE ÇIKARDI

Fenerbahçe beraberlik aradığı dakikalarda yine kalesinde golü gördü. Kendi yarı sahasından topu alan Michalak sol kanattan ceza sahasına girdi iki oyuncudan sıyrılarak geriden gelen Rodrigues’i gördü. Ceza yayı önünde topla buluşan Gerson Rodrigues, Deniz Türüç’ten sıyrılıp sağ ayağıyla çok sert vurdu. Kaleci Altay’ın çaresiz kaldığı pozisyonda top ikinci kez Fenerbahce ağları ile buluştu. Bu golle durum 2-0’a geldi.

SERDAR AZİZ’İN GOLÜ FENERBAHÇE’YE YETMEDİ

Fenerbahçe kalesinde gördüğü ikinci golden sonra tüm riskleri almasına rağmen çok da etkili olamadı. Gustavo sarı kart görerek Galatasaray maçında cezalı duruma düştü. Sarı-Lacivertli takım maç başından beri aradığı gole 90+6’da ulaştı. Serdar Aziz, Kruse’nin ortasını arka direkte tamamladı. skoru 2-1’e getirdi. Ancak kalan süre mağlubiyeti önlemeye yetmedi.

MAÇ KADROSU

MKE Ankaragücü: Friedrich, Kitsiou, Kulusic, Alihan Kubalas, Pinto, Lukasik, Sedat Ağaçay (Dk. 61 Atila Turan), Faty, Lobjanidze (Dk. 73 İlhan Parlak), Michalak (Dk. 87 Pazdan), Rodrigues

Fenerbahçe: Altay Bayındır, Isla (Dk. 74 Mevlüt Erdinç), Serdar Aziz, Jailson, Dirar, Luiz Gustavo, Ozan Tufan, Deniz Türüç, Kruse, Tolga Ciğerci (Dk. 46 Emre Belözoğlu-Dk. 66 Ferdi Kadıoğlu), Vedat Muric

Goller: Dk. 13 Lobjanidze, Dk. 75 Rodrigues (MKE Ankaragücü), 90+6 Serdar Aziz (Fenerbahçe)
Sarı kartlar: Dk. 41 Isla, Dk. 85 Luiz Gustavo (Fenerbahçe), Dk. 89 İlhan Parlak (MKE Ankaragücü)

Stat: Eryaman / Hakemler: Mete Kalkavan, Ceyhun Sesigüzel, Serkan Ok

Okumaya devam et

Manşet

Enes Kanter, Double-Double yaptı, Boston Celtics yine kazandı

İlk beşte yer alan, üç oyuncusunun forma giymediği maçta, Enes Kanter 16 sayı, 15 ribaund ile double double yaparak Boston’ı galibiyete taşırken, +23 verimlilik puanı ile maçın oyuncusu oldu.

MUHAMMET ALİ TOKSOY 

 

BOLD- NBA’de Doğu Konferansının iddialı takımlarından Boston Celtics, sezon başından beri sakatlıklardan bir türlü kurtulamıyor. Atlanta Hawks maçı öncesinde ilk beşte yer alan Jaylen Brown, Gordon Hayward ve Theis’in sakatlanmasıyla adeta revire dönen Boston Celtics’e hayat öpücüğü Türk yıldız Enes Kanter’den geldi.

Kendiside sakatlıktan yeni kurtulan Enes Kanter 28 dakika süre aldığı maçı, 16 sayı, 15 ribaund, 1 blok ile double-double yaparak tamamladı ve takımının Atlanta Hawks karşısında aldığı 112-107’lik galibiyete en büyük katkıyı yapan isim oldu. Karşılaşmayı +23 puan ile tamamlayan Enes Kanter maçın oyuncusu seçildi.

Mr.double-double oynuyor, Celtics kazanıyor

Enes Kanter, bu sezon 8 kez double-double yaptı. Boston Celtics, Türk yıldızın, sayı ve ribaundlarda çift haneye ulaştığı tüm karşılaşmaları kazandı. Enes Kanter maçın sonlarına doğru kenara gelirken Boston taraftarından büyük alkış aldı.

NBA’de Hücum Ribaundunun 1 Numarası; Kanter

NBA’de hücum ribaundu sıralamasında açık ara zirvede bulunan başarılı oyuncu, Atlanta Hawks maçında da 6 hücum ribaundu almayı başardı. Takım arkadaşı Grant Williams Enes Kanter için övgü dolu açıklamasında, “O bir canavar, adamım. Rakip pota altına gidiyor ve seken topların hepsini alıyor. Bizi gururlandırıyor.” İfadelerini kullandı. Enes Kanter ayrıca beş yıl sonra +15 sayı atan ve +15 ribaunt alan ilk Celtics’li oyuncu oldu.

Bu rakamlara en son Jared Sullinger, Şubat 2015’te ulaşmıştı. Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Enes Kanter, “sakatlığım henüz tam olarak geçmedi, ağrılarım var, %60-70 verimle oynayabiliyorum ama Theis’in sakat olduğu bir ortamda takımımı yalnız bırakamazdım. Bu takımın bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve şampiyonluk kazanması için gereken her şeye sahip olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Okumaya devam et

Popular