Kültür

Haluk Levent’in trol isyanı: “Siz sadece hainsiniz”

Haluk Levent, ziyaret edeceğini açıkladığı halde, HDP önünde bekleyen Diyarbakırlı anneleri neden ziyarete gitmediğini açıkladı. ‘KHK’lılara verdiği konser sözü nedeniyle kendisine yönelik lince sert tepki gösterdi.

BOLD – AKP yanlısı sosyal medya hesaplarının yoğun saldırısı altında bulunan şarkıcı Haluk Levent Twitter hesabından bir dizi açıklama yaptı. Bazı hesapların, HDP önünde bekleyen Diyarbakırlı anneleri neden ziyarete gitmediği ve KHK’lılara verdiği konser sözü yüzünden kendisine her saniye saldırdıklarını söyleyen Haluk Levent açıklamalarında bu hesaplara tepki gösterdi. KHK’lıların hepsinin suçlu olmadığını belirten Levent, “Yine bana saldırılar başladı. KHK’lılara da söz vermişim konser için. Ben daha önce de söyledim. Her KHK’lı FETÖ’cü ve PKK’lı değildir! Hükumet de geçenlerde bir çalışma içerisine girdi en az 26 bin geri dönüş için. Yazık değil mi beraat alıp işine dönmeyenlere? Bu nasıl kin? Her saniye Diyarbakır anneleri ile karşıma çıkıp beni PKK’lı Fetöcü ilan ediyorlar. Ben en başından bu sorunu devlet çözer dedim. Ama Diyarbakır’a gideceğimi de söyledim o anaları kucaklayacağım dedim. Ama hedefe beni koydular bir kere.. Her dakika her saniye saldırıyorlar! Arkaya bayrak bir de Mehmetçik fotoğrafı koyan Allah kesiliyor başımıza” diyerek isyan etti.

SİZ SADECE HAİNSİNİZ

Levent, açıklamasının devamında şehitler üzerinden kendisine saldıranlara da, “Sanki şehit onların şehidi! Sanki cumhuriyeti sadece onlar koruyacak tek tekel onlar! Biziz ulan bu ülkenin bekçileri biziz! Siz sadece hainsiniz! KHK’lının da çocukları aç . Adam beraat etmiş yazık yazık. Bütün troller üzerimde. Yıllardır cebimden etrafımdan topladığım paralarla ülkem insanına destek olmak için çaba sarf ediyorum. Baktılar ki AHBAP’tan bir açık yok başka yerlerden saldırıyorlar” dedi.

ÇÜNKÜ İNSANIM

Saldıran AKP’li sosyal medya trollerinin kendisini Sorozcu, cemaatçi ilan ettiğini söyleyen Levent açıklamasının devamında, ”Bizler bu ülkenin tüm mağdurlarının yanında olduk. O asker fotosu koyanların neredeyse tamamı provokasyon amaçlı troller. 58 şehit ailesi gezdim destek olduk Ahbaplarla onlara tek tek sorduk . Bu sitelerden bize saldıranlardan bir tanesi bile uğramamış onlara. Sahtekarlar! İş milliyetçiliğe geldi mi hepsi en önde. İcraata geldi mi sıfır. Korkaklar! Aralarında milliyetçi geçinen dernekler var. Söz vermişler yapmamışlar tutmamışlar. Şimdi bizleri tüm trollerle birlikte hain ilan ediyorlar. Gideceğim EYT’ye de, gideceğim beraat etmiş takipsizlik almış durup dururken işten çıkarılmış gariban işçilere memurlara da gideceğim. Gideceğim Diyarbakır annelerine. Gideceğim Ali İsmail’e. Herkes bu vatanın evladı. Gideceğim! Bana devletin resmi bir yetkilisi yaptıklarımın suç olduğunu söylesin tartışayım. Hiç bir siyasi parti ya da düşünceyle bağım yok olmayacak da. Ben grevlere de giderim. Srebrenitsa’ya da. Filistin için de söylerim. Suruç’ta Güneş Erzurumlu oğlu için de. Çünkü ben insanım!”

THY’ye ikram servisinde mide bulandıran olay

Popular

Copyright © 2018 Boldmedya

Exit mobile version