Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Cübbeli Ahmet kadınları hedef aldı: “İşsizlik, erkeğin maaşının düşük olması, ekonominin bozukluğu buna bağlı”

İsmailağa Cemaati’nin medyatik ismi Cübbeli Ahmet, son vaazında işsizliğe, erkeğin maaşının düşüklüğüne ve ekonominin bozulmasına çalışan kadının sebep olduğunu söyledi.

BOLD – Cübbeli lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü, İsmailağa Cemaati’nin yayın organı Lalegül televizyonunda yayınlanan son vaazında kadınları hedef aldı.

Kadınların çalışmasını fitne, fesat ve büyük günah olduğunu öne sürdü. Cübbeli Ahmet, “İşsizlik buna bağlı, erkeğin maaşının düşük olması buna bağlı. Ekonominin bozukluğu buna bağlı” diye konuştu.

Kadınların karma ortamlarda çalışmasının dine aykırı olduğunu savunan Cübbeli, yanlıştan dönülmeden düzelme yaşanmayacağını ileri sürdü.

Sosyal medyada da yayılan görüntüler sosyal medya kullanıcılarının da tepkisini çekti. İşte o tepkilerden bazıları;

Okumaya devam et
Reklamlar

Videohaber

Gökçek’in HDP’li ilan ettiği İspark görevlisi “Reisçi” çıktı

Melih Gökçek’in “İspark HDP’lilere teslim edildi. İstanbul’un güvenliği nasıl sağlanacak?” dediği ve fotoğrafını yayınladığı İspark görevlisinin videoları çıktı. Görevli sıkı AKP’li çıktı.

Okumaya devam et

Gündem

Anneler TV5’te Harbiyelilerin 15 Temmuzunu anlattı

15 Temmuz sonrası müebbet verilen Harbiyeli öğrencilerin anneleri sürdürdükleri mücadeleyi TV5’te anlattılar.

BOLD – TV5’te Suat Toktaş’ın Düşünme Vakti programına konuk olan Harbiye öğrencilerin anneleri son günlerde yaşadıklarını ve üç yılı aşkın süredir cezaevinde olan çocuklarının yaşadıklarını anlattılar.

Harbiye 1. sınıf öğrencisiyken komutanlarının emriyle kışladan çıkartılan ancak ellerine silah değmediği halde müebbet cezası verilan  Furkan Talha Çetinkaya’nın annesi Melek Çetinkaya ve Yusuf Uyanık’ın annesi Emine Uyanık programın iki önemli konuğuydu.

Ayrıca insan hakları savunucusu Şebnem Korur Fincancı ve Harbiyeli öğrencilerin avukatı Oğuz Kağıtçı da programın diğer iki konuğuydu.

 

 

Okumaya devam et

Gündem

At adam kaçırdı: “Durur o durur, merak etme”

Dört nala giden atın üstünde çığlık atan adama çevredekiler önce yardım etmek istedi, başaramayınca ‘Durur o merak etme, sakin ol’ diyerek korkan adamı teselli etmeye çalıştılar.

BOLD – Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü izleyenleri gülme krizine sokuyor. Görüntülerde, at üstünde 4 nala giden bir adam yolda gördüklerinden kendisini durdurmaları için yardım istiyor. ‘Yardım edin’, ‘Durdurun atı’ diye bağıran adama, yoldakiler önce müdahale etmeye çalışıyor.

Atı durduramayacağını anlayan vatandaşlar, ‘Durur o durur merak etme, sakin ol’ diyerek at üstündeki adamı teselli etmeye çalışıyor. Dört nala giden at birkaç saniye içinde de görüntüden kayboluyor.

Dünya lideri ‘Reis’in (!) İngilizce ile sınavı: ‘Nice to meet you Putin’

Okumaya devam et

Popular