Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Gökçek’in HDP’li ilan ettiği İspark görevlisi “Reisçi” çıktı

Melih Gökçek’in “İspark HDP’lilere teslim edildi. İstanbul’un güvenliği nasıl sağlanacak?” dediği ve fotoğrafını yayınladığı İspark görevlisinin videoları çıktı. Görevli sıkı AKP’li çıktı.

Okumaya devam et
Reklamlar

Videohaber

Mustafa Koçak’ın anne ve babası anlatıyor

İşkence, itirafçılık dayatması sonucu girdiği açlık grevinde hayatını kaybeden Mustafa Koçak’ın annesi ve babası kaybettikleri oğullarının ardından tüm yaşananları anlattı.

Kronos’un youtube kanalından yayınlanan Mustafa Koçak belgeselinde, Koçak’ın ailesi tüm yaşananları anlattı.

28 yaşındaki Mustafa Koçak, 297 gün sürdürdüğü ölüm orucu nedeniyle 29 kiloya düşmüştü. Mustafa Koçak ailesiyle yaptığı son telefon görüşmesinde, “Çok kötüyüm. Ayaklarım kıpkırmızı oldu, kan topladı. Tüm vücudum şişti, karnım hep şişti. İki gündür nefes alamıyorum. Çok zamanım yok. Kıpırdayamıyorum. Belki pazar günü telefona bile çıkamam. Çok ağrılarım var, yatakta dönemiyorum.” demişti.

Koçak, gizli tanık ifadesi dışında hiçbir delil olmadan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almıştı.

Okumaya devam et

Videohaber

“Atatürk ile ikimiz aynı anda doğduk anladın mı şimdi”

Sınıfındaki kız arkadaşlarına hava atmak için Atatürk’le aynı anda doğduğunu söyleyen ilkokul öğrencisinin okul servisindeki sohbeti sosyal medyada viral oldu.

BOLD – Okulların tatil olmasına neden olan pandemi öncesi çekilen görüntülerde bir okul servisinde konuşan eden iki ilkokul öğrencisinin sohbeti sosyal medyada yeni dolaşıma girdi. Minik öğrencinin konuştuğu, kız arkadaşına “Tören vardı. Bizim eve de ambulans geldi. Annemi hastaneye götürdü. O sırada ben çıktım. Atatürk de doğdu. İkimiz aynı anda doğduk anladın mı şimdi” sözleri viral oldu. Okul arkadaşını etkilemek için Atatürk ile aynı yaşta olduğunu söyleyen öğrencinin videosu yarım milyona yakın kişi tarafından izlenirken binlerce beğeni aldı.

Sosyal mesafeye dikkat eden Papaz cemaatini su tabancısıyla kutsadı

Okumaya devam et

Politika

Erdoğan ailesinin yeni yolsuzlukları: Bu kez baş rolde ilahiyatçı Fatih Çıtlak var..

Bilal Erdoğan ve damat Berat Albayrak’ın her gün yeni bir yolsuzluğu ortaya çıkıyor. Bilal Erdoğan eşinin dayısı olan ilahiyatçı Mehmet Fatih Çıtlak’ın karıştığı yolsuzluk, cumhurbaşkanının nüfuzunu kullanarak halkı dolandırma kapsamında. BOLD 

Okumaya devam et

Popular