Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Polisken kapıcı olan KHK’lı şiir yazdı: Dost bildiklerim sırtlarını döndü

15 Temmuz sonrası ihraç edilen KHK mağduru eski polis memuru, yaşadığı zorlukları, vefasızlığı yani KHK’lı olmayı, kendi yazdığı ve okuduğu şiirle anlattı

BOLD – Memuriyetten ihraç edilince kapıcılık yaparak geçimini sağlayan KHK mağduru polis, KHK’lı olmayı kendi yazdığı ve okuduğu şiirle anlattı. KHK’lı polis, uğradığı haksızlığı anlattığı şiiri sosyal medyada en çok izlenen videolardan oldu. Şiirinde geçimini sağlamak adına kapıcılık yaptığını ve 63 yaşındaki babasından harçlık aldığını dile getiren KHK’lı mağdur, dostların da vefasızlığından dem vuruyor.

SABREDELİM

Şiirin sonunda kendisi gibi KHK mağdurlarına da seslenen eski polis, ”Şiirimi tüm kader arkadaşlarıma armağan ediyorum. Sabredelim geçecek bu günler inşallah. Biz hainlik yapmadık. Devletini, milletini seven insanlarız. Her şey Allah’tan. İnsanoğlunun başına her şey gelebilir. Bizim de başımıza bu geldi. Bize sabretmek düşer. Allah’a emanet olun” diye konuştu.

Trabzonspor fırtınası, Beşiktaş’ı yerle bir etti

Okumaya devam et
Reklamlar

Videohaber

Şike soruşturmasında tüm telefon görüşmeleri dosyalanan tek kişi: Göksel Gümüşdağ

Türk futbolu ve siyasetine damga vuran Futbolda Şike soruşturmasını yürüten polis amiri KHK’lı Başkomiser Soner Koç, operasyona ilişkin çarpıcı bilgiler aktarmaya devam ediyor.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan’ın Youtube kanalında konuşan Koç, daha önce hiç duyulmayan gerçekler paylaşıyor. Koç, Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu’nun şikeye ilişkin itiraflarının CAS kararına bile girdiğini vurguluyor. AKP’nin şikeyi ikiye katladığını vurguluyor. Şike soruşturmasında tüm telefon görüşmeleri dosyalanan tek kişinin de Göksel Gümüşdağ olduğu belirtiyor…

Okumaya devam et

Videohaber

Özdağ’ın kirli çamaşırları ortalığa saçıldı: Devlet belgeleri ne diyor?

MİT ve MGK’ya ait Ümit Özdağ’ın ipliğini pazara çıkaran belge son günlerde İyi Partililerin gündeminde. Gazeteci Cevheri Güven, Özdağ’ın bütün kirli çamaşırlarını devletin belgeleriyle ortaya koydu. BOLD

Okumaya devam et

Videohaber

Gökhan Açıkkollu öğretmenin adı Togo’da yaşatılacak

15 Temmuz’un simge isimlerinden öğretmen Gökhan Açıkkollu, 24 Kasım öğretmenler gününde unutulmadı. Gökhan öğretmenin adı bundan sonra Togo’da onun adına açılacak su kuyusunda yaşayacak.

BOLD – Öğretmen Gökhan Açıkkollu, 15 Temmuz’dan bir hafta sonra 23 Temmuz 2016’da gözaltına alındı ve 13 gün boyunca gözaltında gördüğü ağır işkencenin ardından can verdi. Fransa’da faaliyetlerine devam insani yardım kuruluşu Time To Help, Gökhan öğretmen adına Togo’da su kuyusu açmaya karar verdi. Gökhan öğretmenin eşi Mümine Tülay Açıkkollu ise eşinin adının yaşatılacak olmasından mutlu olduğunu bir video ile açıkladı.

Okumaya devam et

Popular