Bizimle iletişime geçiniz

Kültür

Vin Diesel’li çizgi roman uyarlamasından ilk fragman

Valiant Comics’in çizgi roman serisinden uyarlanan, başrolünde Vin Diesel’ın yer aldığı Bloodshot filminden ilk fragman yayınlandı.

BOLD– Son yıllarda Hızlı ve Öfkeli serisi dışında sinemada pek göremediğimiz Vin Diesel, yeni bir aksiyon serisine hazırlanıyor gibi görünüyor.

Vin Diesel; Hızlı ve Öfkeli, Riddick, XXX gibi önemli aksiyon serilerinde rol aldı

YENİ BİR AKSİYON EVRENİ OLABİLİR

Marvel ve DC gibi sinematik bir evren kurmak isteyen Sony beş yıl önce Valiant Comics ile beş filmlik bir anlaşmaya imza atmıştı. Baş rolünü Vin Diesel’ın üstlendiği Bloodshot bu anlaşmanın ilk ürünü. Filmin başarılı olması durumunda Valiant Sinematik Evreni önümüzdeki yıllarda birçok yeni film ve kahramanla karşımıza çıkabilir.

ÖLÜMDEN GERİ GELEN ESKİ ASKER

Kadrosunda Vin Diesel dışında Guy Pearce gibi bir oyuncuyu da barındıran Bloodshot, karısıyla birlikte öldürülen eski asker Ray Garrison’ın hikayesini anlatıyor. Gizemli bir örgüt tarafından hayata döndürülen Ray özel bir nano teknoloji sayesinde bedenini sürekli iyileştirebilen bir ölüm makinesine dönüşür. Yeni güçleriyle intikam peşine düşen Ray’in bir süre sonra kendisine anlatılanları sorgulamaya başlaması ise çok daha şiddet dolu bir savaşın fitilini ateşleyecektir.

21 Şubat 2020’de vizyona girecek olan Bloodshot’u beklerken şimdilik ilk fragmanla idare edebiliriz.

Kültür

“Cosmos” serisinin 3. sezonu National Geographic’te prömiyer yapacak

Beğenilen belgesel serisi “Cosmos” üçüncü sezonu prömiyerini 2020 Mart’ında National Geographic’te yapacak.

BOLD– “A Pesonal Voyage” ve “A Spacetime Odyssey” isimli ilk iki sezonun ardından 9 Mart 2020’de izleyici buluşacak olan üçüncü Cosmos, “Possible Worlds” (Muhtemel Dünyalar)adını taşıyor.

ÜNLÜ İSİMLERE YER VERME GELENEĞİ SÜRÜYOR

Serinin ünlü isimlere yer verme alışkanlığı devam ediyor. Possible Worlds’ta seriye katkı sunacak isimler ise Seth MacFarlane, Viggo Mortensen ve Patrick Stewart. İkinci sezon olarak tanımlayabileceğimiz A Spacetime Odyssey’de yer alan Neil DeGrasse Tyson da 9 Mart’ta izleyiciyle buluşacak olan yeni seride yer alacak.

2039 NEW YORK DÜNYA FUARI

2039 yılında New York’ta düzenlenecek kurgusal bir fuarla start alacak olan öykü bizleri bir uzay-zaman yolculuğuna çıkaracak. Dizinin; yaratıcı, baş yapımcı, yazar ve yönetmeni olan Ann Druyan “Possible Worlds” için “Bu üçüncü Cosmos bizim için en cesur olanı.” ifadesini kullandı.

Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda Seth MacFarlane Başkan Truman olarak yer alırken, Patrick Stewart astronom William Herschel’i canlandıracak. Viggo Mortensen, Sovyet bitki genetikçisi Nikolai Vavilov’u oynayacak ve Judd Hirsch’i ise atom bombasının babası Robert Oppenheimer rolünde izleyeceğiz.

Okumaya devam et

Kültür

The Lord of The Rings dizisi daha çekilmeden 2. sezonu onaylandı

Amazon tarafından çekilecek olan The Lord of The Rings dizisi daha birinci sezon bölümleri bile çekilmeden ikinci sezon onayı aldı.

BOLD– Televizyon tarihinin en pahalı prodüksiyonu olması beklenen dizinin ekranlara ne zaman geleceği de hala belirsizliğini koruyor.

ORTA DÜNYA’NIN İKİNCİ ÇAĞI

Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi’nde anlatılan üçüncü çağın öncesini anlatılacak dizinin senaryosunu daha önce Star Trek Beyond’a imza atmış olan Patrick McKay ve John D. Payne kaleme alıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise Penny Dreadful ve Jurassic Park: Fallen Kingdom’a imza atmış olan J.A. Bayona oturuyor.

Dizinin ilk sezonunda ilk iki bölüm çekildikten sonra yapıma birkaç ay ara verilecek ve sürede ikinci sezon yazılacak. Böylece yapımcılara da ilk bölümlere bakarak birinci sezonun geri kalanını daha iyi planlama imkanı tanınmış olacak.

Okumaya devam et

Kültür

Netflix “Irishman”den son fragmanı yayınladı

Netflix 27 Aralık’ta platformda yerini alacak olan The Irishman’den final fragmanını yayınladı. ,

BOLD– “Hayatının hikayesine hazır mısın?” notuyla paylaşılan fragman 8 gün sonra yayınlanacak filmden paylaşılan son tanıtım aynı zamanda.

KENNEDY VE JIMMY HOFFA’NIN ÖYKÜSÜ

Oscarlı oyuncular Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi bir araya getiren film, suikast sonucu öldürülen J.F. Kennedy ve ortadan kaybolan sendikacı Jimmy Hoffa’nın öyküsünü anlatıyor.

EN PAHALI SCORSESE FİLMİ

Kült filmlerin yönetmeni Martin Scorsese’nin çektiği filmde ünlü yönetmen daha önce de birlikte çalıştığı Robert De Niro (Taxi Driver) ve Joe Pesci( GoodFellas) gibi deneyimli oyuncularla çalışmayı tercih etti. Kadroya Harvey Keitel gibi başka üst sınıf oyuncuların da katılması sonucu The Irishman bu güne kadar çekilmiş en pahalı Martin Scorsese filmi oldu.

Okumaya devam et

Popular