Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

TikTok çekmek için ders anlatan öğretmenini sabote eden şapşal liseli

Video paylaşım uygulaması TikTok için görüntü çeken liselinin, ders anlatan matematik öğretmenini dans ederek sabote etmesi, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

BOLD – Bir lise öğrencisinin video paylaşım programı TikTok’a yüklemek için çektiği video sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Videodaki görüntülerde liseli genç, matematik dersi sırasında, öğretmen ders anlatırken bir anda tahta kalkıyor.

Yüzü tahtaya dönük öğretmenin arkasında etmeye başlayan öğrenci, ders anlatımına konsantre olan öğretmenin dikkatini dağıtıyor. Şapşal öğrenci, öğretmeninin imalı bakışları sonrası yerine oturuyor. Yapılanı hareketi öğretmene saygısızlık olarak değerlendiren sosyal medya kullanıcıları, öğrenci ve velisine yaptıkları yorumlarla tepki gösterdi. Pek çok sosyal medya kullanıcısı, öğretmenini sabote eden öğrencinin, işlediği disiplin suçu yüzünden cezalandırılması gerektiğini savundu.

İşte o video ve gelen tepkiler:

‘Mafya mı yetiştiriyorsunuz’ tepkisine Emniyet Genel Müdürlüğünden yanıt

Okumaya devam et
Reklamlar

Dünya

Mavi Marmara olayı: Panikleyen Davutoğlu’ndan “Geri dönün” emri

Mavi Marmara’daki gelişmeleri anbean Ankara’ya ileten MİT görevlisi, hareketten bir süre sonra gemidekilerin demir çubuklarla hazırlık yaptığını bildirdi. Davutoğlu “Geri dönün” talimatı verse de gemidekiler uydu bağlantısı keserek yola devam etmeyi seçti.

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven yakın tarihin en kritik olaylarından Mavi Marmara ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.

  • Mavi Marmara gemisinin içindeki istihbarat personeli yolculuğun ortasında Ankara’ya hangi bilgiyi aktardı?
  • Sıcak bilgi üzerine Ahmet Davutoğlu panik içinde geminin geri dönmesini neden istedi?
  • Gemidekiler ne yaptı?
  • İsrail Askeri Ateşesi, Mavi Marmara yola çıkmadan önce Deniz Kuvvetleri’ne üç kere gelerek ne istedi?
  • SAT komandolarıyla işin çözülebileceğine ilişkin önerisi neydi?

Okumaya devam et

Videohaber

Aşırı derecede ironi içeren program

Türkiye’nin gündemini ve siyasileri ironik üslubuyla eleştiren sosyal medya fenomeni Vartolu, Erkam Tufan Aytav’ın 30 Dakika adlı programına konuk oldu.

BOLD – Fransa’da yaşayan Vartolu lakaplı sosyal medya fenomeni Veysi Özer, Erkam Tufan Aytav’ın Youtube kanalında gündemi değerlendirdi. Aytav’ın “Bu program aşırı derecede ironi içermektedir” başlığıyla sunduğu programda, ekonomiden işsizliğe doların yükselişinden Macron-Erdoğan ilişkisine kadar birçok konu Vartolu’nun üslubuyla anlatılıyor.

Okumaya devam et

Politika

Savaş Genç yorumladı: AKP’nin final senaryosu savaş mı?

Prof. Savaş Genç, Türkiye’nin son dönemde birden fazla cephede ipleri savaş noktasına kadar germesini yorumladı ve “AKP’nin final senaryosu savaş mı?” sorusunu tartıştı.

 

Okumaya devam et

Popular