Bizimle iletişime geçiniz

Gündem

Deprem paketinden çıkan not: Canınız yanarsa canımız yanar

Elazığ Sivrice’deki 6,6’lık deprem sonrası Türkiye’nin her yerinden Elazığ ve çevre illere yardım yağdı. Ordu’dan gönderilen bir yardım paketinden çıkan not ise görenleri duygulandırdı.

BOLD – Elazığ’da meydana gelen ve şimdiye kadar 22 vatandaşın hayatını kaybetmesine yol açan 6.6’lık deprem sonrası Türkiye genelinde dayanışma seferberliği başladı.

Yurdun her yerinden afet bölgesine yardım yağıyor. Ordu Büyükşehir Belediye aracılığıyla Elazığ’a gönderilen bir yardım kutusundan çıkan not ise okuyanları duygulandırdı.

KEŞKE ORADA OLUP ELLERİMİZLE YARDIM EDEBİLSEK

Notta şu ifadeler yer aldı, “Elazığ’daki depreme çok üzüldük. Bizleri sarsıntısı bile çok korkuttu siz ise yıkımı yaşamışsınız. Canınız yanarsa canımız yanar. Keşke orada olup size kendi ellerimizle yardım edebilsek. O zaman belki içimiz daha rahat ederdi.

BİZİ YANINIZDA HİSSEDİN, ALLAH SİZİ ÇOK KORUSUN

Ama havalar soğuk diye hem battaniye koyduk hem de kardeşliğimizle içiniz ısınsın diye size bunu yazmak istedim. Umarım kaybolmaz ve okursunuz. Bizi yanınızda hissedin. Allah sizi çok korusun. Ordu’dan sizler için dua ediyoruz.”

Yunanistan: “Arama kurtarma ekiplerimiz yardıma hazır”

Gündem

Damat iller arası yasağı böyle aştı: Gelini il sınırındaki üst geçitten aldı

Koronavirüs salgını nedeniyle İstanbul’a giriş çıkışlar yasaklandı. İstanbul’da yaşayan damat Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde oturan gelini Tuzla’daki üst geçitten aldı.

BOLD-Türkiye’de 30 büyükşehire giriş çıkışlar yasaklanınca aylar öncesinde düğün hazırlığı yapan çiftler, alınan tedbirleri atlatmanın yollarını aramaya başladı. Koronavirüs salgını kapsamında İstanbul’a giriş-çıkışların durdurulması üzerine nikâhtan vazgeçmeyen damat ve gelin ilginç bir yönteme başvurdu.

İstanbul’da oturan damat, Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde oturan gelini Tuzla’daki üst geçitten aldı. O anlar bir cep telefonu tarafından fotoğraflandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu!

Okumaya devam et

Gündem

Koronavirüs krizinde köprüden önce son çıkış! Adem Yavuz Arslan yorumladı

Türkiye’de ve dünyada hızla yayılan koronavirüs salgını nedeniyle liderlerin ve hükümetlerin aldığı tedbirler ne kadar yeterli? TBMM’de gündeme gelen ‘İnfaz Yasası’ değişikliği oylamasında milletvekillerinin tavrı nasıl olacak.

BOLD-Milyonlarca insanın, cezaevlerindeki Koronavirüs riskinin çok yüksek olması nedeniyle gözü ve kulağı da TBMM’den gelecek haberde. Gazeteciler Fatih Akalan ve Adem Yavuz Arslan Türkiye’de ve dünyada koronavirüs krizi ile ilgili yaşanan son gelişmeleri ve Meclis’e gelen infaz yasasını konuştu.

75 kişi daha vefat etti! Toplam vefat 649’a, vaka sayısı da 30 bin 217’ye çıktı

Okumaya devam et

Gündem

75 kişi daha vefat etti! Toplam vefat 649’a, vaka sayısı da 30 bin 217’ye çıktı

Türkiye’de koronavirüs salgını nedeniyle son 24 saat içerisinde 75 kişi daha vefat etti. 3 bin 148 kişinin test sonuçları da pozitif çıktı.

BOLD-Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de hızla yayılan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle son 24 saat içerisinde 75 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. 21 bin 400 kişiye test uygulandığını belirten Koca, 3 bin 148 kişinin test sonuçlarının pozitif çıktığını vurguladı.

Türkiye’deki toplam vaka sayısı 30 bin 217’ye yükseldi. Son 24 saat içerisinde koronavirüs salgınından iyileşen kişi sayısının ise 284 olduğu belirtildi. Toplam iyileşen kişi sayısı ise Bin 326’ya yükseldi.

Avrupa Konseyi: Kovid-19 konusunda mahkumlara yönelik acil önlem alınmalı

Okumaya devam et

Popular