Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Yargıtay güncelledi: AKP’nin üye sayısı…

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın partisi AKP’deki hızlı kan kaybı Yargıtay verilerine yansıdı. Erdoğan açıklamalarında Davutoğlu ve Babacan’ın yeni parti çalışmalarına sert çıksa da AKP’nin üye sayısındaki düşüş hız kazandı. İşte AKP ve muhalefet partilerinin son üye sayıları… BOLD

Videohaber

Çocuğumu nezarette öldürdüler

Ayşe öğretmen hamileyken Cemaat soruşturmaları kapsamında gözaltına alındı ve nezarethanede yaşadıkları nedeniyle çocuğunu kaybetti. Yaşadıklarını BOLD’a anlattı.

BARBAROS KAYA

BOLD – 15 Temmuz 2016 gecesinden sonra yapılan siyasi tutuklamalardan birisi de Ayşe öğretmendi. 15 Temmuz’un ardından gözaltına alındığında 8 haftalık hamileydi ve gözaltı sürecinde karnındaki çocuğu yaşamını yitirdi.

Nezarette düşük yapan Ayşe hanımın gözaltına alınma gerekçesi, Bank Asya’da hesabının olması ve Hizmet Hareketi’ne yakın bir kolejde öğretmenlik yapmasıydı. İngilizce öğretmeni Ayşe Hanım yaşadıklarını anlatırken ”Doğmamış çocuğumu nezarette öldürdüler. Bir gün bunun hesabını verecekler. Boştan sebeplerle çocuğum hayatını kaybetti.” dedi.

Okumaya devam et

Gündem

60 milyonun karantinada olduğu İtalya’dan özel görüntüler: Sakın hafife almayın!

Koronavirüs Çin’den sonra en yaygın olarak İtalya’da görülüyor. Yıllardır İtalya’da yaşayan gazeteci Hasan Fatih Türk, BOLD için İtalya sokaklarındaydı…

BOLD ÖZEL – 10 yılı aşkın süredir İtalya’da yaşayan gazeteci Hasan Fatih Türk, İtalyanların yaptığı hataları anlattı. Karantina altındaki günlük yaşama dair görüntüler paylaşan Türk, Türkiye’ye seslendi ve “Sakın hafife almayın” dedi.

Okumaya devam et

Videohaber

Prof. Hoşoğlu anlatıyor: Koronavirüs nasıl ortaya çıktı, ne kadar öldürücü, Türkiye’de durum ne?

Prof. Dr Salih Hoşoğlu, Koronavirüs hakkında internette dolaşan yanlış bilgilerin neredeyse tamamını düzeltti. Başlangıcından bugüne koronavirüsü anlattı, neler yapılabileceğini özetledi.

BOLD – Koronavirüsün ulaşmadığı ülke kalmadı. Hastalık hakkında internette çok sayıda ses kaydı ve bilgi dolaşıyor. Konunun uzmanlarından Prof. Salih Hoşoğlu, hastalığın hem tarihini anlattı, hem ne kadar tehlikeli olduğunu analiz etti hem de Türkiye’deki durumu, hastalığın ne kadar ilerleyebileceğini özetledi.

Okumaya devam et

Popular