Bizimle iletişime geçiniz

Gündem

“Hakan Şükür AKP’den ayrıldıktan sonra iş yerimde tacize uğradım”

Hakan Şükür’ün eşi Beyda Şükür, Türkiye’den neden ayrılmak zorunda kaldıklarını anlattı. Eşinin AKP milletvekilliğinden ayrılmasından sonra İstanbul’da bebek ürünleri sattığı butikte Erdoğan yanlıları tarafından taciz edildiğini söyledi.

BOLD – Sekiz ay önce Youtube kanalı açarak futbol yorumları yapmaya başlayan Hakan Şükür, 21. evlilik yıl dönümü hatırasına eşi Beyda Şükür’ü canlı yayında konuk etti. İlk kez canlı yayın yapan Şükür, eşini “Kanalımın ilk konuğu” diye takdim etti.

“KALBİMİN VE KANALIMIN SAHİBİ”

Programı 21. evlilik yıl dönümü anısına çektiklerini söyleyen Hakan Şükür, “Eşimi bugüne kadar ikna edememiştim. Hep vazgeçmeye çalıştı. Kanalımı ilk kurduğum günden beri bana destek oldu. Kalbimin ve kanalımın sahibi o. Onu tanıdığım günden beri çok mutluyum. Ailesine de çok teşekkür ediyorum. Benim hayatım hep zor geçmiştir. Zor günlerde bir dayanağa ihtiyacı oluyor insanın. Sağ olsun o açıdan beni hiç yalnız bırakmadı. İnşallah bizimle beraber birçok çift yıllarca mutlu olur. Güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederiz.” dedi.

“EVLİLİĞİMDE ÇOK GÜZEL ANLAR YAŞADIM”

Beyda Şükür ise “Ben evliliğimde çok güzel anlar yaşadım. Allah herkese böyle evlilik nasip etsin. Eşim çok sabırlı. Sabrına zaten hayranım. Bu kadar sıkıntının içinde her şeye rağmen neşesini eksik etmedi. Çok dürüst. Dürüstlüğüne, zaten inanmasam farklı şeyler olurdu belki. Adaletini, dürüstlüğünü, kalbinin temizliğini çok yakından gördüm.” ifadelerini kullandı.

“İŞ YERİNDE TACİZE UĞRADIM”

5 yıldır Amerika’da yaşayan Şükür çifti, programda Türkiye’den neden ayrılmak zorunda kaldıklarını, İstanbul ve aile özlemlerini de anlattı. İstanbul’da bebek ürünleri üzerine bir butiği olan Beyda Şükür, eşinin AKP milletvekilliğinden ayrılmasından sonra hem kendisinin hem de çalışanlarının parti sempatizanları tarafından tacize uğradığını, çocuklarının ise okul ve arkadaş çevresinde büyük sıkıntılarla karşılaştıklarını söyledi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Ameliyat geçirdiklerinde, zor günlerinde anne babalarının yanında olmadığını anlatan Beyda Şükür, programın sonunda gözyaşlarını tutamadı. Hakan Şükür, yayını “Eşime ve kalbimin sahibine çok teşekkür ediyorum. Birbirimize hediyelerimiz var, çiçek vereceğiz ama onu artık burada yapmayalım.” diyerek kapattı.

Gündem

Borçlarını ödeyemeyen çiftçi kendini astı

İzmir’in Torbalı ilçesinde tarlalarını satmasına rağmen biriken borçlarından kurtulamayan 3 çocuk babası çiftçi Basri Yıldırım kendini asarak intihar etti.

BOLD – İzmir’in Torbalı İlçesi Pamukyazı Mahallesi’nde 3 çocuk babası çiftçi Basri Yıldırım, eşinin kahvaltı hazırladığı sırada kendisini yatak odasına asarak intihara kalkıştı.

Ailesinin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Yıldırım’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yıldırım’ın cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

TARLALARINI SATTI

Ekonomik sıkıntıda olduğu öğrenilen Yıldırım’ın, tarlalarını satmasına rağmen borçlarını kapatamadığı için bunalıma girdiği öğrenildi.

10. büyük ekonomi hayalinden domatesi taneyle satış dönemine

Okumaya devam et

Gündem

AKP’li belediyenin Almanya’ya gönderdiği 43 genç geri dönmedi

Çevre eğitimi almak üzere Almanya’nın Hannover şehrine giden 43 kişi Almanya’da kalmaya karar verdi. Malatya Yeşilyurt Belediyesi’nin projesi kapsamında giden gençlerin neden dönmediğinin araştırılması için müfettiş görevlendirildi.

BOLD – AKP’li Yeşilyurt Belediyesi’nin ‘Çevreye Duyarlı Bireyler Yetiştirmek Projesi’ için yurt dışına gönderdiği 45 kişiden 43’ü geri dönmedi. Sözcü gazetesinden Evren Demirbaş’ın haberine göre, Malatya’da AKP’li Yeşilyurt Belediyesi’nin nisan ayı meclis toplantısında 2020 faaliyet raporu görüşüldü.

CHP’li Meclis Grup Başkanvekili Günnur Tabel, 15-27 Eylül 2020 arasında Malatya Kişisel Gelişim Dünyası Derneği üyelerinin ‘Çevreye Duyarlı Bireyler Yetiştirmek’ projesi kapsamında Almanya’ya gönderildiğini, ancak gönderilen 45 kişiden 43’ünün geri dönmediği açıkladı.

Tabel, “Hizmet pasaportu ve vize alan bu kişilerin neden geri dönmediğine dair tek bir bilgiye sahip değiliz. Dernek yönetimi farklı açıklamalarda bulunuyor, herkes olayın iç yüzünü öğrenmek istiyor. Nedense başkanımız hâlâ susuyor, bu olayın açıklığa kavuşmasını istiyoruz. Bu olaya meclisi kim alet etti, kimler götürüldü, amacı neydi? Bunları öğrenmek hem meclis üyelerinin hem Yeşilyurt halkının hakkıdır.” dedi.

Olayın araştırılması için ise mülkiye başmüfettişi görevlendirildiği öğrenildi.

Okumaya devam et

Gündem

Sedat Peker’in ipini kim, neden, nasıl çekti?

Organize Suç Örgütü lideri Sedat Peker ve adamlarına yönelik operasyonda 63 kişi gözaltına alındı. Erdoğan rejiminin ‘yerli ve milli mafya’sı Sedat Peker’in ipini kim, neden çekti?

BOLD – Gazeteci-yazar Adem Yavuz Arslan Sedat Peker’in evine ve adamlarına yapılan operasyonları Youtube kanalında değerlendiriyor. Sedat Peker’in ipini kim, neden çekti? Alaattin Çakıcı bu işin neresinde? Hükümet içindeki çatlakların bu işte etkisi oldu mu? Süleyman Soylu’nun rolü nedir? Erdoğan rejimi, Peker’in ipi çekerek uluslararası arenada gelmekte olan bir dosyadan mı kurtulmaya çalışıyor?

Sedat Peker’in eşi: Kızımın odasına silahla girdiler özel harekat polisi eğitilmeli

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0