Bizimle iletişime geçiniz

Gündem

Geçinemeyen Demet Akalın kamuya ait mekanda lüks restoran açtı

Yemek yediği restoranlardaki fiyatlardan şikayetçi olan ve Cumhurbaşkanlığı bütçesinden milyonlar alarak konserlere çıkan Demet Akalın Anadolu Hisarı’nda lüks bir restoran açtı.

BOLD– Şarkıcı Demet Akalın bir süre önce İstanbul’da bir AVM’de ödediği yemek hesabını paylaşarak fiyatların yüksekliğinden şikayetçi olmuş ve “böyle giderse gitmez” diyerek geçinemediğinden yakınmıştı. İşte o Demet Akalın şimdi Boğaz’ın en güzel yerlerinden biri olan Anadolu Hisarı’nda lüks bir restoran açtı.

DÜKKAN ONUN DEĞİL ESKİ(!) EŞİNİNMİŞ

“Geçinememek”ten şikayet eden Demet Akalın’ın lüks restoran açtığının duyulması üzerine sosyal medyadan ünlü isme birçok tepki mesajı yağdı. Akalın, tepkiler üzerine sosyal medya hesaplarından fotoğraflar paylaştığı mekanın kendisine değil resmen boşandığı ama birlikte yaşamaya devam ettiği Okan Kurt’a ait olduğunu söyledi.

OKAN KURT: BENİM DEĞİL KIZ KARDEŞİMİN

Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt ise “Hira Han” adı verilen mekanın kendisine değil kız kardeşi Dilan Kurt’a ait olduğunu söyledi. Hatırlanacağı üzere ikilinin boşanmalarının ardında Okan Kurt’un ticari faaliyetlerinden kaynaklanan yüksek borçlar olduğu dile getirilmişti. İddialara göre Demet Akalın, kocasının borçlarını ödememek için resmen boşanmıştı. İkilinin hala birlikte yaşıyor oluşu da bu iddiaları kuvvetlendirmişti.

RESTORANIN YERİ KAMU MALI İDDİASI

Demet Akalın ve eski eşinin birlikte açtıklarını inkar ettikleri Hira Han isimli restorana yönelik bir diğer iddia ise kamu mülkünde faaliyet gösterdiği. Boğaz’a nazır restoranın daha önce TELEKOM Lokali olarak faaliyet gösterdiği, TELEKOM özelleşmesi sonrasında ise Kıyı Emniyeti’ne devredilen bir mekan olduğu iddia edildi.

Akalın’ın kamunun elinde olan bu mekanı ihale ile mi komple satın alarak mı yoksa kiralayarak mı aldığı bilinmiyor.

Gündem

Borçlarını ödeyemeyen çiftçi kendini astı

İzmir’in Torbalı ilçesinde tarlalarını satmasına rağmen biriken borçlarından kurtulamayan 3 çocuk babası çiftçi Basri Yıldırım kendini asarak intihar etti.

BOLD – İzmir’in Torbalı İlçesi Pamukyazı Mahallesi’nde 3 çocuk babası çiftçi Basri Yıldırım, eşinin kahvaltı hazırladığı sırada kendisini yatak odasına asarak intihara kalkıştı.

Ailesinin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Yıldırım’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yıldırım’ın cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

TARLALARINI SATTI

Ekonomik sıkıntıda olduğu öğrenilen Yıldırım’ın, tarlalarını satmasına rağmen borçlarını kapatamadığı için bunalıma girdiği öğrenildi.

10. büyük ekonomi hayalinden domatesi taneyle satış dönemine

Okumaya devam et

Gündem

AKP’li belediyenin Almanya’ya gönderdiği 43 genç geri dönmedi

Çevre eğitimi almak üzere Almanya’nın Hannover şehrine giden 43 kişi Almanya’da kalmaya karar verdi. Malatya Yeşilyurt Belediyesi’nin projesi kapsamında giden gençlerin neden dönmediğinin araştırılması için müfettiş görevlendirildi.

BOLD – AKP’li Yeşilyurt Belediyesi’nin ‘Çevreye Duyarlı Bireyler Yetiştirmek Projesi’ için yurt dışına gönderdiği 45 kişiden 43’ü geri dönmedi. Sözcü gazetesinden Evren Demirbaş’ın haberine göre, Malatya’da AKP’li Yeşilyurt Belediyesi’nin nisan ayı meclis toplantısında 2020 faaliyet raporu görüşüldü.

CHP’li Meclis Grup Başkanvekili Günnur Tabel, 15-27 Eylül 2020 arasında Malatya Kişisel Gelişim Dünyası Derneği üyelerinin ‘Çevreye Duyarlı Bireyler Yetiştirmek’ projesi kapsamında Almanya’ya gönderildiğini, ancak gönderilen 45 kişiden 43’ünün geri dönmediği açıkladı.

Tabel, “Hizmet pasaportu ve vize alan bu kişilerin neden geri dönmediğine dair tek bir bilgiye sahip değiliz. Dernek yönetimi farklı açıklamalarda bulunuyor, herkes olayın iç yüzünü öğrenmek istiyor. Nedense başkanımız hâlâ susuyor, bu olayın açıklığa kavuşmasını istiyoruz. Bu olaya meclisi kim alet etti, kimler götürüldü, amacı neydi? Bunları öğrenmek hem meclis üyelerinin hem Yeşilyurt halkının hakkıdır.” dedi.

Olayın araştırılması için ise mülkiye başmüfettişi görevlendirildiği öğrenildi.

Okumaya devam et

Gündem

Sedat Peker’in ipini kim, neden, nasıl çekti?

Organize Suç Örgütü lideri Sedat Peker ve adamlarına yönelik operasyonda 63 kişi gözaltına alındı. Erdoğan rejiminin ‘yerli ve milli mafya’sı Sedat Peker’in ipini kim, neden çekti?

BOLD – Gazeteci-yazar Adem Yavuz Arslan Sedat Peker’in evine ve adamlarına yapılan operasyonları Youtube kanalında değerlendiriyor. Sedat Peker’in ipini kim, neden çekti? Alaattin Çakıcı bu işin neresinde? Hükümet içindeki çatlakların bu işte etkisi oldu mu? Süleyman Soylu’nun rolü nedir? Erdoğan rejimi, Peker’in ipi çekerek uluslararası arenada gelmekte olan bir dosyadan mı kurtulmaya çalışıyor?

Sedat Peker’in eşi: Kızımın odasına silahla girdiler özel harekat polisi eğitilmeli

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0