Bizimle iletişime geçiniz

Politika

AKP’li İsmail Bilen’de korona çıktı: Ayasofya’dan maskesiz fotoğraf paylaşmıştı!

Ayasofya Camii’nin açılışına katılıp maskesiz fotoğraf paylaşan AKP Manisa Milletvekili İsmail Bilen’e koronavirüs bulaştı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Bilen’in yakın çevresi de kontrol altına alındı.

BOLD – Müze statüsünden tekrar camiye çevrilen Ayasofya’nın açılışına katılarak maskesiz fotoğraf paylaşan AKP Manisa Milletvekili İsmail Bilen’in Kovid-19 testi pozitif çıktı. Aynı açılıştan yine maskesiz video paylaşan AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi de koronaya yakalanmıştı.

AKP Manisa Milletvekili İsmail Bilen (sağ başta) ve Ayasofya Camii açılışına katılan diğer davetliler.

PAZARTESİ’DEN BU YANA ŞİKÂYETLERİ HİSSEDİYORUM

Sözcü’den İlker Kılıçaslan’ın haberine göre Ankara’da tedaviye alınan AKP’li vekil, “Maalesef salgına yakalandığım doğru. Durumum şu anda çok iyi. Karantinadayım, hastanedeyim. İyi seyrediyor, herhangi bir olumsuz durum söz konusu değil. Yaklaşık 3-4 gündür, yani Pazartesi’den bu yana şikâyetleri hissediyordum. Daha da iyiye gidecek” dedi.

TARİHE TANIKLIK EDİYORUZ DİYE YAZMIŞTI

Bilen, 24 Temmuz’da Ayasofya Camii’nden ve çevresinden diğer AKP’liler ve katılımcılarla fotoğraf paylaştı ve “Minarelerinden yeniden ezan ve salaların yükseldiği, kubbelerinde yeniden tekbir ve salavatların yankılandığı, bu tarihi güne tanıklık ediyoruz. Elhamdülillah…” diye yazdı.

TAT BAKLİYAT A.Ş. SAHİBİNE MİSAFİRLİĞE GİTMİŞTİ

Aynı günlerde İstanbul Bağcılar’da, Tat Bakliyat A.Ş. sahibi Gıyasettin Memiş’i de ziyaret eden AKP’li vekil yine maskesiz fotoğraf paylaşmıştı. Bilen, en son TBMM Genel Kurulu’nda, Salı saat 15:00’te başlayıp ertesi sabah 07:13’e kadar süren sosyal medyaya yönelik düzenleme görüşmelerine katıldı ve maskeli fotoğrafını paylaştı.

DAL, ÖZDEMİR VE AKBAŞOĞLU DA VİRÜS KAPMIŞTI

Daha önce de Ayasofya Camii açılışından maskesiz görüntü paylaşan AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin korona testi pozitif çıkmıştı. Öte yandan son günlerde test sonucu pozitif çıkan AKP’li Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal ile Batman Milletvekili Ziver Özdemir’in tedavileri de sürüyor. AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ise temmuz başında virüse yakalanmıştı.

Koronavirüs sayıları tüm dünyada artıyor: Vaka sayısı 17 milyonu, can kaybı 667 bini aştı

Politika

AKP’li milletvekilinin bir ayda 8 korona testi yaptırması tepki topladı

Korona testi pozitif çıkan AKP Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nun bir ayda 8 Kovid-19 testi yaptırdığını açıklaması tepki çekti.  

BOLD – Ayasofya Camiinde açılışına katılan AKP Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, korona testinin pozitif çıkmasının ardından evinde karantina altında olduğunu açıkladı. Açıklamasında bir ay da 8 Kovid-19 testi yaptırdığını belirten Türkoğlu’na Türk Tabipleri Birliği’nden tepki geldi.  

Türk Tabipleri Birliği Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman, “Bir milletvekiline 1 ayda 8 test kabul edilemez, bu bir skandaldır” dedi.  

TTB Başkanı Prof. Dr. Adıyaman, “Günlük test sayıları risk faktörlerine göre mi, Cumhurbaşkanlığı çalışanlarına mı, Meclis’te çalışanlara mı yapıldığını açıklanmalı. Meclis’te çalışan bir milletvekiline haftada 2 kez testin hangi mantıkla, hangi bilimsel veriyle yapıldığının açıklamasını istiyoruz” dedi.   

AKP’li Türkoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “1 ay içinde 7 kez Covid-19 testi yaptırdım. En Açıklanan 8. PCR testim ne yazık ki pozitif çıktı” açıklamasını yaptı.  

Mülteciler için “40 milyar dolar harcadık” diyen Erdoğan’ı, Bakan Selçuk yalanladı!

Okumaya devam et

Politika

Burhan Kuzu: Sağ ve Sol iki partide birleşelim

Başkanlık sisteminin kurucu babası olduğunu iddia eden AKP’li Kuzu, siyasi partilere sağ ve sol olmak üzere iki merkez parti etrafında bütünleşme çağrısı yaptı.

BOLD- AKP İstanbul eski Milletvekili Burhan Kuzu sosyal medya hesabında ‘siyaseti bölmeyelim’ çağrısı yaptı. Partileri sağ ve sol iki parti etrafından toplanmaya çağıran Kuzu, önerisine sistemin müsait de olduğunu söyledi.

SİYASETİ FAZLA BÖLMEYELİM

Kuzu paylaşımında, ”Başkanlık sisteminin mimarı ve kurucu babası olarak diyorum ki,gelin siyaseti çok fazla bölmeyelim. Ülke yararı birlik ve beraberlikten doğar. Sağ ve Sol olmak üzere iki merkez parti etrafında bütünleşelim. Esasen yeni model böyle bir parti yapılanmasına uygundur” ifadelerini kullandı.

Takipçilerinden Kuzu’ya tepki gecikmedi. Kuzu’nun sözlerini AKP’nin ittifak arayışı olarak gören sosyal medya kullanıcılarından söz konusu paylaşıma yorum yağdı.

 

Muharrem İnce CHP’nin boykot ettiği CNN Türk’e konuştu: Kim hain kim bölücü göreceksiniz

Okumaya devam et

Politika

Ayasofya’nın açılışına katılan AKP’li milletvekili koronavirüse yakalandı

Ayasofya Camiinde açılışana katılan AKP Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, koronavirüse yakalandığını belirtti. Türkoğlu, evinde karantina altında olduğunu söyledi.

BOLD – TBMM’de korona salgınına yakalanan milettvekili sayısına AKP’li Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’da eklendi. Türkoğlu, 24 Temmuz’da Ayasofya’nın ibadete açıldığı cuma namazına katılmıştı.

Resim

Twitter hesabından açıklama yapan Türkoğlu, bir ay içinde 7 kez koronavirüs testi yaptırdığını, son testinin pozitif çıktını kaydetti. Türkoğlu, “Değerli dostlar son bir ay içinde 7 kez Koronavirüs testi yaptırdım. Son olarak 7 Ağustos’ta yaptırdığım testin sonucu 8 Ağustos’ta açıklandı ve ne yazık ki, pozitif çıktı. Virüsün bende ağır semptomları söz konusu değildir. Doktorlarımız tarafından 14 gün süresince Ankara’daki ikametimizde ilaç tedavisi ve karantinada kalmam öngörülmüştür” paylaşımı yaptı.

AKP ve MHP’nin Meclis’teki yeni gündemi: Seçim Kanunu

Okumaya devam et

Popular