Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Aziz Yıldırım’ı sorgulayan polis konuştu: Başkan anlaşmayı bozunca Erdoğan çok sinirlendi

Türkiye’nin en çok konuşulan operasyonlarından olan Futbolda Şike Operasyonu’nu yürüten ekibin amiri Soner Koç, 3 yıllık cezaevi süreci sonrasında ilk kez konuştu. Tartışmalı operasyonun bilinmeyenlerini gazeteci Adem Yavuz Arslan’a anlattı.

BOLD – KHK’lı polis Soner Koç, Şike Soruşturması’nın nasıl başladığını ve ne tür deliller elde edildiğini açıkladı. Aziz Yıldırım’ın sorguda neler söylediğini, Rıdvan Dilmen’in Erdoğan ve Aziz Yıldırım arasında ne tür bir arabuluculuk yaptığını ve yargılama süreçlerine dair bugüne kadar konuşulmamış, anlatılmamış ayrıntılarını tek tek anlatan Koç bir döneme ışık tutuyor. Hocanın şike fetvasını nasıl verdiğini anlatıyor.

Videohaber

Şike soruşturmasında tüm telefon görüşmeleri dosyalanan tek kişi: Göksel Gümüşdağ

Türk futbolu ve siyasetine damga vuran Futbolda Şike soruşturmasını yürüten polis amiri KHK’lı Başkomiser Soner Koç, operasyona ilişkin çarpıcı bilgiler aktarmaya devam ediyor.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan’ın Youtube kanalında konuşan Koç, daha önce hiç duyulmayan gerçekler paylaşıyor. Koç, Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu’nun şikeye ilişkin itiraflarının CAS kararına bile girdiğini vurguluyor. AKP’nin şikeyi ikiye katladığını vurguluyor. Şike soruşturmasında tüm telefon görüşmeleri dosyalanan tek kişinin de Göksel Gümüşdağ olduğu belirtiyor…

Okumaya devam et

Videohaber

Özdağ’ın kirli çamaşırları ortalığa saçıldı: Devlet belgeleri ne diyor?

MİT ve MGK’ya ait Ümit Özdağ’ın ipliğini pazara çıkaran belge son günlerde İyi Partililerin gündeminde. Gazeteci Cevheri Güven, Özdağ’ın bütün kirli çamaşırlarını devletin belgeleriyle ortaya koydu. BOLD

Okumaya devam et

Videohaber

Gökhan Açıkkollu öğretmenin adı Togo’da yaşatılacak

15 Temmuz’un simge isimlerinden öğretmen Gökhan Açıkkollu, 24 Kasım öğretmenler gününde unutulmadı. Gökhan öğretmenin adı bundan sonra Togo’da onun adına açılacak su kuyusunda yaşayacak.

BOLD – Öğretmen Gökhan Açıkkollu, 15 Temmuz’dan bir hafta sonra 23 Temmuz 2016’da gözaltına alındı ve 13 gün boyunca gözaltında gördüğü ağır işkencenin ardından can verdi. Fransa’da faaliyetlerine devam insani yardım kuruluşu Time To Help, Gökhan öğretmen adına Togo’da su kuyusu açmaya karar verdi. Gökhan öğretmenin eşi Mümine Tülay Açıkkollu ise eşinin adının yaşatılacak olmasından mutlu olduğunu bir video ile açıkladı.

Okumaya devam et

Popular