Kültür

Üç ünlü oyuncu aynı filmde üç farklı Batman’i canlandıracak

2022 yılında gösterilmesi beklenen The Flash filminde Robert Pattinson, Michael Keaton ve Ben Affleck farklı evrenlerden üç ayrı Batman’i canlandıracak.

BOLD– DC Films Başkanı Walter Hamada, The New York Times’a yaptığı açıklamada 2022 yılında çıkacak DC Evreni filmlerinde 3 farklı Batman’i göreceğimizi söyledi. Hamada’nın ifadesine göre, yeni Batman Robert Pattinson‘ın yanı sıra Michael Keaton ve Ben Affleck de aynı film içerisinde, farklı evrenlerden Batman karakterini canlandıracak.

PARALEL EVRENLERDE BATMAN

Farklı Batman’leri aynı filmde izleyeceğimiz yönündeki iddialar nihayet en yetkili ağızdan doğrulandı. DC başkanı Walter Hamada’nın açıklamasına göre The Flash’ta üç Batman bir arada olacak. Filmde Michael Keaton’ın Batman’i son kez oynadığı filmden sonra yaşadıkları anlatılacak.

Filmdeki evrenler arasında nasıl bağlantı kurulacağı ya da Batman’lerin ortak bir sahnede buluşup buluşmayacağı ise belirsizliğini koruyor. Walter Hamada, evrenleri bir araya getirme gibi riskli bir konuda ise “Başka kimsenin çoklu evren kavramına teşebbüs edebileceğini sanmıyorum, Ancak izleyiciler bunu anlayabilecek kadar tecrübeliler. İyi filmler yapmaya devam edersek izlenmeye de devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Robert Pattinson’ın rol aldığı Batman filmi 2022 yılında çıkıyor. Pattinson’un Batman’i, Earth 2 adlı farklı bir evrende yer alırken, Earth 1 evreninde ise alışık olduğumuz DC karakterlerini göreceğiz. Earth 2’de Batman’in başına gelen kötü olaylar, diğer evrenlere yansımayacak ve bu sayede birbirinden bağımsız 3 farklı Batman’i izleyebileceğiz.

Popular

Copyright © 2018 Boldmedya

Exit mobile version