Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Trump ikinci kez azledildi: Washington’da OHAL manzaraları

ABD Başkanı Donald Trump, 6 Ocak’ta yaşanan Kongre baskını nedeniyle ikinci kez azledildi. Daha önce Ukrayna skandalı nedeniyle Temsilciler Meclisi’nde azledilen ancak Senato’daki Cumhuriyetçi desteğiyle görevde kalabilen Trump bu kez Cumhuriyetçilerin desteğini de kaybetti.

BOLD – Donald Trump, ABD tarihinde iki kez azledilen ilk başkan oldu. Washington DC’de OHAL uygulamaları başladı. Şehirde olağanüstü hal uygulanıyor ve şehrin yarısı trafiğe kapalı. 15 bin Ulusal Muhafız uzun namlulu silahlarla sokaklarda dolaşıyor. Washington DC’den OHAL manzaralarını gazeteci Adem yavuz Arslan anlatıyor…

Videohaber

Türkiye’de gazeteciliğin geldiği yer!

Türkiye’de iktidar, gazetecileri cezaevlerine doldururken birçok medya çalışanı da çareyi AKP için trollük yapmakta buldu. Bold Plus, AKP’nin en popüler trol gazetecilerini iki video ile mercek altına aldı.

BOLD – Gazetecilik adı altında siyasi propaganda yapan isimler, tehdit ve hakaretler savuruyor. Şantaj yapıp adeta ekranlardan racon kesiyor. İşte AKP’nin en gözde trol gazetecileri:

Okumaya devam et

Videohaber

“Erdoğan’ı İkinci Abdülhamit’i indirdiğimiz gibi indireceğiz”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a silahlı sopalı saldırının faili, Ülkü Ocakları yöneticisi Abdurrahman Gülseren’in AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili çok konuşulacak sözler söylediği ortaya çıktı.

BOLD – Selçuk Özdağ’a saldıran Ülkü Ocakları yöneticisi Abdurrahman Gülseren’in AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit ettiği görüntüler ortaya çıktı. Gülseren, ”Erdoğan günümüzün 3. Abdülhamid’i 2. Abdülhamid’i biz indirdik üçüncüsünü de biz indireceğiz inşallah” diyerek tehditler savuruyor.

Okumaya devam et

Videohaber

Üç Kurt: Bahçeli, Çakıcı ve lider

Kamuoyu Ülkücü kökenli 3 isme yapılan son saldırıları tartışıyor. ‘Saldırıların arkasında MHP mi var?’ sorusu tartışılırken gazeteci Cevheri Güven, dikkat çeken bir video yayınladı. Güven; Devlet Bahçeli, Bahçeli’nin danışmanı olan eski MİT Müsteşarı Şenkal Atasagun ve organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı arasındaki ilginç bağlantıları anlattı.

BOLD – Türkiye 24 saat içinde ülkücü kökenli 3 isme yapılan saldırıya sahne oldu. TV programcısı Avukat Afşin Hatipoğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu saldırıya uğradı. Kamuoyunda saldırının arkasında MHP’nin olduğu yorumları yapılsa da MHP, iddiaları yalanladı. Youtube kanalında Haftanın Analizi isimli programda olayları ve iddiaları ele alan gazeteci Cevheri Güven dikkat çeken ilişkileri gündeme taşıdı. 1998 ve 2005 yılları arasında MİT Müsteşarı olan Şenkal Atasagun’un MHP lideri Devlet Bahçeli’nin 10 yıldır danışmanlığını yaptığını ve suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı ile de iyi ilişkileri olduğunu belirten Güven “Bu isimler bugünün Türkiye’sini nasıl etkiliyor?  Ve geçmişte bu isimler birlikte neler yaptılar?” diye sordu.

Okumaya devam et

Popular