Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

YAŞ’a kadar yeni FETÖ’cü generaller yolda

KKK İstihbarat Dairesi Başkanlığına atandıktan sonra FETÖ’cü olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Tuğgeneral Serdar Atasoy olayına değinen gazeteci Adem Yavuz Arslan, iç çekişmelerin yaşandığı YSK’da YAŞ’a kadar bu tür suçlamaların diğer generallere de sıçrayabileceğini söyledi.

BOLD – Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) İstihbarat Başkanlığı’na atanan Tuğgeneral Serdar Atasoy’un ‘FETÖ’cü çıktığı’ iddiası üzerine başlayan tartışma sürüyor.

Daha önce Atasoy konusunu Youtube kanalında ele alan gazeteci Adem Yavuz Arslan, son videosundan da ‘Son anda mı keşfedildi’, ‘Önceden bilinen ve üzerine bir takım senaryolar inşa edilen bir isim miydi? sorularına yanıt aradı.

Atasoy olayının TSK iç çatışmalarında ekiplerin birbirlerine karşı kullandığı bir yıpratma aracı olma ihtimali olduğuna dikkat çeken Arslan, YAŞ’a doğru bu tip haberlerin çoğalma ihtimali olduğunu söyledi.

Yıllar önce kaçırılan 13 devlet görevlisinin cenazeleri Kuzey Irak’ta bir mağarada bulundu

Videohaber

Erdoğan’ın milyarlık sarayları

İlk Başbakan olduğu dönemde Üsküdar’da bir apartman dairesinde oturan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün tam 12 sarayı var.

BOLD – Tayyip Erdoğan, Osmanlı’dan kalan sarayların yanı sıra kendisi için de her yıl yeni yazlık ve kışlık saray yaptırıyor. Bütçeden, saraylar için günlük milyonlarca lira aktarılıyor. İşte Erdoğan’ın 12 sarayı…

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan iki günde çark edince Kılıçdaroğlu ‘para’yı sordu

Erdoğan, 22 Şubat 2021 Pazartesi günü yaptığı konuşmada Merkez Bankasının kasasında 95 milyar dolar olduğunu açıkladı. Aynı Erdoğan, sadece 2 gün sonra 24 Şubat 2021 Çarşamba günü kendini yalanladı. Kılıçdaroğlu ise “Para nerede” diye sordu.

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve muhaliflerin ısrarla akıbetini sorduğu Merkez Bankasındaki 128 milyar doların büyük kısmının salgın döneminde harcandığını iddia etti. Damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’tan ise övgüyle söz etti. Erdoğan, 22 Şubat 2021 Pazartesi günü yaptığı konuşmada Merkez Bankasının kasasında 95 milyar doların bulunduğunu söylemişti. İşte Erdoğan’a 2 gün arayla yaptığı açıklamalar:

NEREDE BU PARA?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise, 128 milyar dolarla ilgili Erdoğan’ın yaptığı açıklamanın gerçeği yansıtmadığını söyledi. Paranın nerede olduğunu soran Kılıçdaroğlu şunları dile getirdi: “Kamuoyunu yanıltmaya yönelik bir açıklamadır. İnat etti, damadı getirdi, 128 milyar dolar toz oldu gitti. Mademki dengelemek için kullanmış, esnafta yok, çiftçide yok, emeklide yok. Hiç kimsede yok, nerede bu para? Nereye gittiğini çıksınlar millete bir açıklasınlar.”

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan’ın korktuğu gazeteciler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gazetecilere yönelik baskıları Türkiye sınırlarını aştı. Erdoğan ve iktidarı eleştiren haberlerinden dolayı özgürlüklerinden ve yurtlarından edilen basın mensupları bu videoda… BOLD

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0