Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Cezaevine götüren polisler Gergerlioğlu’nu öldürmekle tehdit etmiş

Göğüs ve kalp ağrısı sebebiyle anjiyo önerilip kardiyoloji bölümüne götürülmesi gerekirken polisler tarafından cezaevine götürüldüğü belirlenen Gergerlioğlu’nun yolda polisler tarafından ölümle tehdit edildiği ortaya çıktı. Hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alınan Gergerlioğlu, ölüm tehdidine isyan etti. 

BOLD – Gözaltına alınan Ömer Faruk Gergerlioğlu, anjiyo olması için hastaneye getirildiğinde “Hastaneye gelmem gerekirken cezaevine götürdüler” açıklamasını yaptı. Gergerlioğlu, kolluktan darp gördüğü ve rapor aldığını belirtti. Anjiyo olan Gergerlioğlu, tansiyonunun yüksek olması sebebiyle yoğun bakıma alındı. Gergerlioğlu’nun bugün yoğun bakımda kalması bekleniyor.

POLİSLER HASTANE YERİNE CEZAEVİNE GÖTÜRDÜ

Milletvekilliği düşürülen HDP’li Gergerlioğlu, kesinleşmiş yargı cezası nedeniyle evine gelen polisler tarafından gözaltına alındı. Ayakkabısını giymesine bile müsaade edilmeden darbedilerek gözaltına alınan Gergerlioğlu sağlık kontrolüne götürüldü. Doktor, göğüs ve kalp ağrısı sebebiyle anjiyo önerip kardiyoloji bölümüne götürülmesi gerektiğini belirtti. Ancak, doktorun önerisini dikkate almayan polisler, Gergerlioğlu’nu cezaevine götürdü. Darp raporu da alan Gergerlioğlu, daha sonra Ankara Şehir Hastanesine getirildi. Anjiyo olan Gergerlioğlu, tansiyonunun yüksek olması sebebiyle yoğun bakıma alındı.

“ARABANIN İÇİNDE BENİ VURMAKLA TEHDİT EDİYOR”

Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun oğlu Salih Gergerlioğlu, “Hastaneye daha yeni getirildi. İlk hastanesindeki doktor anjiyo önermesine rağmen cezaevine götürmüşler. Böyle bir rezalet olabilir mi? Ne yapmaya çalışıyorsunuz?” paylaşımı yaptı. Hastaneye getirilen Ömer Faruk Gergerlioğlu da “Kolluktan darp gördüm. Böyle rezalet olmaz. Arabanın içinde beni vurmakla tehdit ediyor. Nerede görülmüş böyle rezalet ya? Bana küfürler ediyor” diyerek tepki gösterdi.

 

Gergerlioğlu’nun son sözleri: Zulüm biter bu hikaye burada bitmez

Videohaber

Polisin 5 bin 850 lira ceza kestiği kağıt toplayıcısına CHP’den destek

Sokağa çıkma yasağında motosikletiyle kağıt topladığı için 5 bin 850 lira ceza kesildiği için ağlayan vatandaşa yapılanlar tepki çekti. CHP Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz, kağıt toplayarak geçinen Ramazan D.’nin cezasını ödeyeceklerini, bebeğinin de ihtiyaçlarını karşılayacaklarını açıkladı.

BOLD – Düzce’de denetim yapan polisin, sokağa çıkma yasağında çocuğuna bakmak için çalışırken yakaladığı ve 5 bin 850 lira ceza kestiği kağıt toplayıcısı Ramazan D.’ye CHP’den destek geldi.

CHP Nilüfer ilçe Başkanı Fırat Yılmaz, kağıt toplayıcısı Ramazan D.’ye kesilen para cezasını ödeyeceklerini belirtti.

KİMSEDEN AMAN DİLEME, YALNIZ DEĞİLSİN

Düzce’de yaşayan ve karton toplayarak 6 aylık oğluna bakmaya çalışan Ramazan D.’ye, sokağa çıkma yasağında çalışmak zorunda olduğu için 5 bin 850 TL ceza kesilmesine tepki gösteren Yılmaz, “Gözyaşları içinde ceza kesilmemesi için kendini parçalayan Ramazan ile yarın irtibata geçiyoruz. CHP Nilüfer olarak Ramazan’a kesilen cezayı biz ödeyeceğiz. 6 aylık evladının mama, bez, pişik kremi ve ıslak mendil ihtiyaçları yıl sonuna kadar CHP Nilüfer Bebek Market kampanyamız dahilinde her 15 günde bir adresine kargo ile göndereceğiz” dedi.

HALKI YOKSULLUĞA MAHKUM ETTİNİZ

Yaşananlara tepki gösteren Yılmaz, “Halkı işsiz bıraktınız, yoksulluğa mahkum ettiniz, açlık sınırının altında milyonlar yarattınız. 6 aylık bebeğine bakmak için karton toplayan adama sokağa çıkma yasağına uymadığı ve ehliyetsiz motor kullandığı için 5 bin 850 TL ceza kestiniz. Bu adamın acı dolu haykırışları, gece başınızı koyduğunuz kuş tüyü yastıklardan eksik olmasın” ifadelerini kullandı.

CEZA KESİLMEMESİ İÇİN YALVARMIŞTI

Düzce’de cumartesi günü kısıtlama nedeniyle denetim yapan polis, kağıt toplayıcısı Ramazan D.’ye 5 bin 850 lira ceza kesti. Hem sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmek hem de ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan ceza kesilen Ramazan D. “Evim kira, 6 aylık oğlum var, yapmayın! Yok ağabey yok! Ne yapalım? Ne olur Allah aşkına, Peygamber aşkına, elinizi ayağınızı öpeyim yapmayın kurban olduğum. Mübarek gün neden böyle yapıyorsunuz?” diye yalvarmıştı.

Cezaevinde koronavirüse yakalanan eski Samsun Garnizon Komutanı Tuğgeneral Eken vefat etti

 

Okumaya devam et

Videohaber

Soylu’dan CHP’ye tehdit: Sizi 15 Temmuz’dan beter yaparız

Yeni açıklanan kabinede yerini koruyan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, attığı twettle CHP’ye operasyon sinyali verdi. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’ın AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili videosunu paylaşan Soylu, “Vallahi sizi, 15 Temmuz’dan beter yaparız” dedi.   

BOLD – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili sözlerine tepki gösterdi. Soylu CHP için, “Vallahi sizi, 15 Temmuz’dan beter yaparız” ifadelerini kullandı.

DARBEYİ İKTİDAR ARACI OLARAK GÖREN ZAVALLILAR

Grup Başkanvekili Engin Altay’ın katıldığı bir televizyon programında eski başbakanlardan Adnan Menderes ile AKP üzerinden yaptığı değerlendirmelerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Soylu, “Tarih fukarası, cahil. Siyasete, demokrasiye, millete inanmayan, Hâlâ darbeyi iktidar aracı gören zavallılar. Menderes’in sonunu Erdoğan’a yakıştırmak. Vallahi sizi, 15 Temmuz’dan beter yaparız” ifadelerini kullandı.

ERDOĞN’IN SONU BENZEMESİN MENDERES’E

Grup Başkanvekili Engin Altay katıldığı bir televizyon programında “Rahmetli Menderes de bir dönem dinci odaklara pek yüz vermişti, taviz vermişti. Ve onlar o kadar ileri gitmişlerdi ki Menderes’ten aldıkları güç ve yüzle… Menderes sonra ne yapmak zorunda kaldı? Atatürk’ü Koruma Kanunu yapmak zorunda kaldı. Umarım Erdoğan’ın da sonu benzemesin Menderes’e…” dedi.

 

Nerde lan atlar!

Okumaya devam et

Videohaber

Özgür Demirtaş, 128 milyar dolarla ilgili damadın akıl hocasını açıkladı: Necmettin Batırel

Finans profesörü Özgür Demirtaş, damat Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak döneminde dolar kurunu belli bir seviyede tutmak için satılan 128 milyar doların eritilmesinde hükumete akıl hocalığı yapan kişiyi açıkladı. Prof. Demirtaş, 128 milyarın eritilmesiyle ilgili, “Necmettin Batırel bey dinlenmiş” dedi.

BOLD– Finans profesörü Özgür Demirtaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 128 milyar dolar ile ilgili “Necmettin Batırel bey dinlenmiş” dedi.

128 MİLYAR DOLARI YAZSANA

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Profesör Özgür Demirtaş, Twitter hesabı üzerinden günlerdir kamuoyunda konuşulan 128 milyar dolar ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu. “Bana 128 milyar doları yazsana diyip duruyorsunuz. Senin uzmanlık alanın diyorsunuz” diye açıklamada bulunan Demirtaş, “Ne yazayım? zaten açıklama yapıldı ya.” dedi.

YANİ NECMETTİN BATIREL DİNLENMİŞ

Demirtaş, paylaşımında şunları kaydetti: “4-5 yıl önce katıldığım bir TV programında Necmettin Batırel bey Şak bir 10 Milyar Dolar, şak bir 10 Milyar Dolar daha satarız çil yavrusu gibi dağılırlar ve Dolar/TL artmaz diyordu. Ben de neden bunun çalışmayacağını sakin sakin anlatmıştım. Bugün Merkez Bankası açıklama yaptı: Dolar/TL de hareketleri dizginlemek için kullanılmış o rezervler. Yani Necmettin Batırel bey dinlenmiş…”

 

 

 

 

 

Patron Hisarcıklıoğlu’nun gözü de işsizin parasında

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0