Gündem

Erdoğan’ın yakın korumasından balya balya şov

Saray’ın yakın koruma ekibinde olduğu iddia edilen Hakan Tek adlı kişinin balya balya paralarla çektiği görüntüler ortaya çıktı. En son AKP’li milletvekillerinin danışmanlarının bagajında benzer görüntüler gündeme geldi.

BOLD – Saray’ın yakın koruma ekibinde olduğu iddia edilen Hakan Tek adlı kişinin Tik Tok hesabından paylaştığı para görüntüleri sosyal medyada dolaşıma girdi.

Tek’in bir videoda yüzlerce lirayı saçtığı görülürken, diğer videoda ise deste deste döviz paylaştığı görüldü.

Tek’in milyonlarca liralık lüks spor otomobil kullandığı, araç direksiyonunda Rabia işareti yaptığı ve içki içtiği de görülüyor.

Tek’in koruma konvoyunda yer aldığı görüntüler de sosyal medyada dolaşıma girdi. Tek’in Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen resepsiyonlarda Süleyman Soylu, Hulusi Akar ve Binali Yıldırım ile çektirdiği fotoğraflar da ortaya çıktı.

AKP’li Kürşat Ayvatoğlu’nun karıştığı kokain krizi sonrası İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, partide yozlaşmaya neden olan kaynağı belirsiz zenginliği gözler önüne sergen bir video paylaştı. Videoda AKP’li siyasilere ve akrabalarına ait olduğu öne sürülen çuvallar dolusu dövizin araç bagajlarında taşındığı görüldü.

Koronavirüsü kim siyasal malzeme yapıyor?

Popular

Copyright © 2018 Boldmedya

Exit mobile version