Gündem

Ömer Faruk Gergerlioğlu: Demokrasi ve hukuku ağızlarına almasınlar!

“Şiir okundu diye hapse atılanların iktidarında bir haber rt etti diye bir milletvekili hapse atıldı” diyen Gergerlioğlu kendisine yapılan haksızlığa sessiz kalan milletvekilleri için de “demokrasi ve hukuku bir daha ağzına almasınlar” dedi.

BOLD – Milletvekilliği düşürülmesinin ardından hafta sonu Ankara’daki evinde, işkenceciliği tescilli polis memuru Abdulkadir Yılmaztürk tarafından darp edilerek gözaltına alınan Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun sosyal medya hesabından yeni paylaşımlar geldi.

Gergerlioğlu adına yapılan paylaşımlarda Gergerlioğlu olaylı gözaltı sonrası, kendisini darp eden polislerin meslektaşları tarafından nasıl tebrik edildiğini anlattı.

DARP KÜFÜR TEHDİT İYİ İŞMİŞ

Yapılan paylaşımda: “Darp edilerek getirildiğim, yolda hakaret gördüğüm polis aracı adliyede durunca, polis arkadaşları arabadakilere “Bravo, iyi iş çıkardınız, elinize sağlık” diyordu. “İyi iş çıkardınız” diyorlardı. Darp, küfür ve tehdit iyi işmiş!” ifadeleri kullanıldı.

SESSİZ KALAN MİLLETVEKİLLERİNE SİTEM

Kendisine yapılanlara sessiz kalan milletvekillerine seslenen Gergerlioğlu: “Şiir okundu diye hapse atılanların iktidarında bir haber rt etti diye bir milletvekili hapse atıldı. İktidar ve muhalefetin sessiz kalan kısmı demokrasi ve hukuku bir daha ağzına almasın” dedi.

İtalya Başbakanı Draghi, Erdoğan’a ‘diktatör’ dedi

Popular

Copyright © 2018 Boldmedya

Exit mobile version