Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Kripto Tosuncuk 2 milyar dolarla uçtu! Hangi AKP’li bakanla fotoğrafı çıktı?

Türkiye’nin yeni tosuncuğu, kripto para borsası Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer milyarlarca dolarla sırra kadem bastı. Düne kadar çok az kişinin tanıdığı Özer hakkında kaçışının ardından siyasilerle bağlantısı dahil bir çok detay gün yüzüne çıktı. Türkiye’nin en çok konuşula ismiyle ilgili detayları Fatih Akalan Bold Medya’da değerlendirdi.

FATİH AKALAN | BOLD – Türkiye yeni bir Çiftlik Bank vurgunuyla karşı karşıya. Üstelik soygunun boyutu milyarlarca dolarla ifade ediliyor. Thodex isimli kripto para borsasının sahibi Faruk Fatih Özer, kimine göre 2 milyar kimine göre 10 milyar dolarla sırra kadem bastı. Ortada yüz binlerce mağdur var. Firmanın ortaya çıkışı hükümete yakın medyada pazarlanışı her şey çok tanıdık.

Skandalın ardında Özer’in Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından makamında ağırlandığı görüntüler ortaya çıktı. Gazeteci Fatih Akalan, Bold Medya kanalında Türkiye’nin yeni ‘tosuncuk’ vakasına mercek tuttu.

Anne-babası gözaltına alınan Zeynep bebek evde yalnız bırakıldı mı?

Videohaber

TSK işte böyle felç edildi!

KHK’lar ile 15 Temmuz’dan sonra Hava Kuvvetleri personelinin yüzde 90’ı ihraç edildi. KHK’lı savaş pilotu Kurmay Binbaşı Ahmet Arıcı, TSK’nın nasıl iş göremez hale getirildiğini anlattı.

BOLD – İhraç Binbaşı Ahmet Arıcı, bir savaş pilotu için 15 yıl gerektiğinin altını çizdi. Türkiye’deki mevcut durumun düzelmesi için 50 yıla ihtiyaç olduğunu vurguladı. İhraç edildiğinde NATO karargahında görevde olan Ahmet Arıcı, “Siz hiç inşaat işçisi savaş pilotu gördünüz mü” paylaşımıyla gündeme geldi. Arıcı yaşadığı süreci ve TSK’nın içine düşürüldüğü durumu TR724’ten Mahmut Filizer’e anlattı.

Okumaya devam et

Videohaber

Ümit Nağmeleri’nden bayrama özel

12 ülkeden toplam 80 öğrencinin Ramazan Bayramı’na özel gösterisi Türkiye saati ile 21.00’de Ümit Nağmeleri YouTube kanalında… BOLD

Okumaya devam et

Videohaber

Yeldana’nın sevgilisi Bold’a konuştu

Organize suç örgütü elebaşı firari Sedat Peker’in Mehmet Ağar ile ilgili yaptığı açıklamalardan sonra Yeldana Kaharman’ın ölümü tekrar gündeme geldi. Gazeteci Fatih Akalan ve Ertuğrul Erbaş, Kaharman’ın Türk sevgilisi ile yaptığı röportajda olayla ilgili ilk defa duyacağınız bilgilere ulaştı. BOLD 

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0