Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

ABD’den Erdoğan ve AKP’ye bir cisim yaklaşıyor

ABD’de üç senatör Türkiye’deki insan hakları ihlallerine karşı Kongre’ye tasarı sundu. Yasalaşmasına kesin gözüyle bakılan tasarı ile başta AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olmak üzere AKP hükumeti üyeleri ve insan hakları ihlallerine karışan tüm bürokratlara yaptırım gelecek. 

BOLD – Amerika’dan AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AKP hükumeti üyeleri ve bürokratların başını ağrıtacak yeni bir hamle geldi. Amerikanın önde gelen senatörlerinden Massachusetts Senatörü Edward J Markey ve Oregon Senatörü Ron Wyden ile yine Oregon Senatörü Jeff Merkley Türkiyedeki insan hakları ihlallerine dair hazırladıkları yasa tasarısını Kongre’ye sundu.

BİDEN’İN İMZALAMASINA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR

Tasarının yasalaşması halinde başta Erdoğan olmak üzere AKP hükumeti üyeleri ile insan hakları ihlallerine karışan tüm bürokratlara yaptırım gelecek. Sözkonusu yasanın Kongre’den geçmesi ve Başkan Biden tarafından imzalanmasına kesin gözüyle bakılıyor. ‘Türkiye İnsan Haklarını Geliştirme Yasa Tasarası’ adıyla sunulan tasarıda Türkiye Hükumeti’nin yaptığı insan hakları ihlalleri kapsamlı şekilde anlatılırken bu ihlallere imza atan isimlere yaptırım çağrısında bulunuyor. Söz konusu yasa tasarısı senatörler Markey ve Wyden’in 2019’da Kongreye sundukları Türkiye İnsan Haklarını Geliştirme Yasası’nın genişletilmiş hali.

 

 

 

 

Videohaber

Bugünün Türkiyesi 90’ların kötü bir kopyası gibi: Her şey aynı!

Sedat Peker’in Mehmet Ağar ve evine yapılan operasyonla ilgili “Bu doksanlı yılların polisliği” sözleri 1990’ların Türkiyesi’ni akıllara getirdi. Bold Medya, bugün ile 90’ların karanlığını kıyasladı. BOLD

Okumaya devam et

Videohaber

Sedat Peker nereye koşuyor?

Mafya babası Sedat Peker’in videoları Türkiye gündeme oturdu. Mehmet Ağar ve Serhat Albayrak üzerinden Pelikan yapılanmasını hedef alan Peker, yakın tarihe dair çarpıcı bilgiler paylaştı.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in kiminle, neyin kavgasını verdiğini KHK’li istihbaratçı Mesut Yılmaz ile konuştu. Bir dönem İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı olan Yılmaz, ‘Ağar polisliği’nin ne anlama geldiğini anlattı.

Okumaya devam et

Videohaber

Yeldana’nın bu fotoğrafları ilk kez yayınlanıyor / Türkiye Sedat Peker’in iddialarını konuşuyor

Mehmet Ağar’ın oğlu AKP Milletvekili Tolga Ağar’ın tanımadığını söylediği evinde ölü bulunan Kazakistan uyruklu gazeteci Yeldana Kaharman’ın Ağar’lara ait olduğu iddia edilen Bodrum’daki Marina’da fotoğrafları ortaya çıktı. Yeldana’nın fotoğrafları ilk kez Bold’da yayınlandı.

BOLD – Suç örgütü lideri Sedat Peker, Mehmet Ağar’ın oğlu AKP Milletvekili Tolga Ağar’ı Kazakistan uyruklu gazeteci Yeldana Kaharman’a tecavüz etmekle suçlamıştı. Peker’in Jandarma’nın da olayı üstünü örttüğünü savundu. Sedat Peker’in videosu sonrası Tolga Ağar ve Jandarma’dan iddiaları yalanlayan açıklama geldi. Ancak Yeldana Kaharman’ın Ağar’lara ait olduğu iddia edilen Bodrum’daki Marina’ya gittiğini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı. Gazeteci Ertuğrul Erbaş fotoğrafları Bold yayınında kamuoyuyla paylaştı.

 

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0