Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

TSK işte böyle felç edildi!

KHK’lar ile 15 Temmuz’dan sonra Hava Kuvvetleri personelinin yüzde 90’ı ihraç edildi. KHK’lı savaş pilotu Kurmay Binbaşı Ahmet Arıcı, TSK’nın nasıl iş göremez hale getirildiğini anlattı.

BOLD – İhraç Binbaşı Ahmet Arıcı, bir savaş pilotu için 15 yıl gerektiğinin altını çizdi. Türkiye’deki mevcut durumun düzelmesi için 50 yıla ihtiyaç olduğunu vurguladı. İhraç edildiğinde NATO karargahında görevde olan Ahmet Arıcı, “Siz hiç inşaat işçisi savaş pilotu gördünüz mü” paylaşımıyla gündeme geldi. Arıcı yaşadığı süreci ve TSK’nın içine düşürüldüğü durumu TR724’ten Mahmut Filizer’e anlattı.

Videohaber

Sezgin Baran Korkmaz’ı bitiren ihtiyar

Gazeteci Cevheri Güven, son günlerde gündemden düşmeyen Sedat Peker’in de hakkında çok şey anlattığı Sezgin Baran Korkmaz’ın yükselişi ve kritik bir hatayla çöküşünün hikayesini anlatıyor.

BOLD – Avusturya’da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz’ın hayatı filmlere konu olacak cinsten. Türkiye, 43 yaşında sıfırdan milyar dolarlık servete ulaşan Korkmaz’ın hayat hikayesini basından ibretle takip ediyor. Korkmaz’ın bu servete nasıl ulaştığı ve Tayyip Erdoğan’la bu kadar yakınken nasıl oldu da gözden düşürüldüğüne ilişkin sorular en çok merak edilen konuların başında geliyor.

KİM O İHTİYAR

Cevheri Güven, Sezgin Baran Korkmaz’ın yaptığı büyük hatayı son videosunun konusu yaptı. Korkmaz’ın dokunmaması gereken 84 yaşındaki ihtiyarı açıklayan Cevheri Güven, Korkmaz’ın Türkiye’den Amerika’ya kadar kara para ve dolandırıcılık hattını nasıl kurduğunu anlatıyor.

Türkiye’nin Z raporu

Okumaya devam et

Videohaber

Mavi Vatan doktrini ve Türkiye’nin Cihat Yaycı ile Doğu Akdeniz’de kaybettikleri

Gazeteci Adem Yavuz Arslan yeni videosunda, ‘Mavi Vatan’ kavramını AKP güdümünde doktrin haline getiren eski Donanma Komutanı Cihat Yaycı’yla Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de kaybettiklerini anlatıyor.

BOLD – Eski Donanma Komutanı Cihat Yaycı, 15 Temmuz sonrasında arkasındaki siyasi destek sayesinde kendi askerlerini icat ettiği FETÖMETRE kriterleri sayesinde ihraç etti.

FETÖMETRE’nin yanı sıra Yaycı’nın kamuoyunda tanınmasını sağlayan bir diğer unsur da Türkiye ve Libya arasında yapılan Münhasır Ekonomik Bölge Sınırlandırma Anlaşması.

Gazeteci Adem Yavuz Arslan son videosunda, Türkiye’nin Ege ve Doğu Akdeniz’de deniz yetki alanları olarak adlandırılan Münhasır Ekonomik bölgelerin sınırlarını çizen ve mavi vatan kavramını doktrin haline getiren Cihat Yaycı’yı ele aldı.

 

Okumaya devam et

Videohaber

Sezgin Baran Korkmaz Avusturya’da hangi hapishanede?

Gazeteciler Fatih Akalan ve Ertuğrul Erbaş, Avusturya’nın başkenti Viyana’da yakalanan işadamı Sezgin Baran Korkmaz’ın kaldığı hapishaneyi buldu. Kamuoyunda ilk defa duyacağınız bilgiler burada… BOLD

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0