Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Sedat Peker’e cevap verdi: Hulusi Akar ve YAŞ’ta gizlenen pazarlığın detaylarını anlattı

Gazeteci Cevheri Güven, hafta başında yayımladığı “Peker-Akar anlaşması” videosundaki iddialarını yalanlayan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’e cevap videosunu yayınladı. Güven, videoda Peker’in yalanladığı YAŞ’taki anlaşmanın detaylarını anlattı. 

BOLD –  Gazeteci Cevheri Güven, hafta başında yayınladığı videoda, 2021 Yüksek Askeri Şura’yla ilgili Sedat Peker’in yaptığı paylaşımlara yeni videosuyla cevap verdi.

YAŞ’ta Türkiye’nin geleceğinin en önemli kararlarının çıktığını belirten Güven, Sedat Peker hamleleriyle toplantının zeminini belirleyip Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’la anlaşmak için masaya oturduğunu, Akar ve Peker’in temsil ettiği Avrasyacı grubun anlaştığını kaydetti.

AKAR VE FİDAN’LA HİÇ GÖRÜŞMEDİM

Güven’in videosundaki iddialarla ilgili Twitter hesabından paylaşım yapan Sedat Peker, “Youtube videolarını ben de izliyorum. Zeki bir insan olduğu konusunda hiçbir şüphem yok. Şahsımla ilgili iddiası benim arkamda bir organizasyon varmış… Bu organizasyonla (yani bizle) Sayın Hulusi Akar’ın ve Sayın Hakan Fidan’ın askeri şura öncesi bir anlaşma yaptığımız yönünde. Tüm samimiyetimle söylemek isterim ki ne Sayın Hulusi Akar’ı ne de Sayın Hakan Fidan’ı hayatımda hiç görmedim” dedi. Peker, Hulusi Akar ve Hakan Fidan ile hiç görüşmediğini öne sürdü.

SEDAT PEKER’İN ROLÜ İLK KEZ GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

Güven, Peker’in yalanlaması sonrası yapılan gizli anlaşmanın detaylarını yeni videosunda anlattı. Güven, “Sedat Peker, “2021’in en önemli videosu” başlıklı videoma verdiği cevapta, bana yeni sorular yöneltti ve yeni konular gündeme getirdi. Peker’in sorularına cevaplar ve Erdoğan’ı ortadan kaldırmak için Marmaris’e giden gizemli timle ilgili yep yeni bilgiler, 2021 Yüksek Askeri Şura’da generalliğe yükseltilen 33 albay detayı, Hulusi Akar ve Hakan Fidan dengesinde Sedat Peker’in rolü ve dahası bu videoda ilk kez gün yüzüne çıkıyor” dedi.

 

 

Erdoğan’ın Etiyopya ilgisinin sebebi anlaşıldı: Afrika ülkesiyle ‘çok gizli’ altın, petrol ve doğalgaz anlaşması

Videohaber

Zıvanadan çıkaran akaryakıt zamlarının asıl nedeni ne?

Ekonomik kriz en çok enerji ve akaryakıt fiyatlarını uçurdu. Dolar yükselse de düşse de benzin, motorin ve LPG’nin litre fiyatı hep yükseldi. Bold Medya, zıvanadan çıkan akaryakıt zamlarının nedenini araştırdı.

BOLD – Benzin, motorin ya da LPG… Hatta elektrikli otomobil… Hiçbirinin diğerine karşı bir avantajı kalmadı. Vatandaş neye yöneldiyse hükümet vergiyi oraya kaydırdı, fiyat makasını itinayla kapattı. Peki bir anda adeta zıvanadan çıkan akaryakıt zamlarının asıl sebebi ne? Bold Medya, izleyicileri için bu konuyu araştırdı.

Dava adamlığını yanlış anladı! Erdoğan’a hakaretten 38 bin kişi davalık

Okumaya devam et

Videohaber

Türkiye’de yaşayan aileleri bekleyen tehlike! Gençlerin artan intiharları ne anlama geliyor??

 “Gerekirse soğan ekmek yeriz” diyerek Saray’da yaşam sürenleri gören gençlerin bu çelişkilerle dinden soğuduğunu anlatan Psikolog Prof. Dr. Ramazan Abacı, “bizde intihar olmaz” diyen aileleri uyardı.

BOLD – İyi bir eğitimden geçse bile Türkiye’deki torpil ve kayırma sistemini görüp hayata küsen gençler arayış halinde.

Aile büyüklerinin empati eksikliği, düşük refah seviyesi yüzünden geçlerin yaşadığı buhranlar çok acı sonuçlarla noktalanabiliyor.

Geçtiğimiz hafta 20 yaşındaki tıp öğrencisi Enes Kara ve 16 yaşındaki Bahadır Odabaşı’nın peş peşe intiharı gündemi sarstı. Geride bıraktıkları hikayelere bakınca aslında sorunun çok derinde olduğu görülüyor.

İnsanın doğası gereği psikolojik sorun yaşadığını söyleyen Körn Üniversitesi’nden Psikolog Prof. Dr. Ramazan Abacı “bizde böyle bir şey olmaz” diyen aileleri çok dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Dindar bir çevrede yetişmesine rağmen ateist olan Enes Kara vakasına dikkat çeken Abacı, “Gerekirse soğan ekmek yeriz” diyerek Saray’da yaşam sürenleri gören gençlerin bu çelişkilerle dinden soğuduğunu anlattı.

 

Konu Erdoğan olunca dillerinin kemiği yok

Okumaya devam et

Videohaber

Taşlar yerine oturdu! Herkes bu videoyu konuşuyor: Nedir bu “Kulakçık Kliği”?

Yılın en önemli videosuyla izleyicisinin karşısına çıkan gazeteci Cevheri Güven, emniyet ve MİT içerisinde yuvalanan eski MİT Müsteşarı Şenkal Atasagun liderliğindeki, Bahçeli ve Soylu’nun da dahil olduğu bir örgütün varlığını anlatıyor.

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven, 2022 yılının en önemli videosu dediği son videosuyla izleyicisinin karşısına çıktı.

Videoda Güven, emniyet ve MİT içerisinde yuvalanan eski MİT Müsteşarı Şenkal Atasagun liderliğindeki bir örgütün varlığını anlatıyor.

Kliğin, Süleyman Soylu’yu gelecek 50 yıla damga vuracak lider yap çabalarını anlatan Güven, yapının kullandığı “Kulakçık” adlı sistemi de ilk kez duyuruyor

Erdoğan’ın ortağı Devlet Bahçeli’nin de içinde bulunduğu bu kliğe karşı hamlelerini anlatan Güven, 7 Haziran Seçimlerinin tekrarlanması için Bahçeli’nin talimatı kimden aldığını da ifşa ediyor.

Güven, videonun tatımında şu ifadeleri kullandı: “Bu video Ankara’daki güç dengelerini; Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu, Sedat Peker gibi isimlerin anlaşılamaz hamleleriyle ilgili bütün taşları yerine oturtuyor. İçinde Süleyman Soylu, Mehmet Ağar, Devlet Bahçeli’nin bulunduğu eski MİT Müsteşarı Şenkal Atasagun tarafından yönetilen klik ilk kez bu videoda anlatılıyor. Bu kliğin gücü, kullandıkları “Kulakçık” denilen sistem de ilk kez anlatılıyor. Peker’in sürekli vurguladığı Emniyet Amiri Resul Holoğlu’nun çevirdiği dolaplar, mafyaya nasıl ve neden yol verildiği, güç ve para biriktiren bu “Kulakçık Kliğinin” asıl hedefini, Erdoğan’ın gizli karşı hamleleri de ilk kez bu videoda. Yine bu videoda; Bahçeli’nin kendisine neredeyse küfreden Alaattin Çakıcı’yı serbest bıraktırmak için neden bu kadar uğraştığını; Bahçeli’nin 7 Haziran 2015 seçimleri gecesinde ortaya çıkıp erken seçim çağrısı yapmasındaki ana sebebi, talimatı kimden aldığını bulacaksınız.”

Erdoğan’ın hesabı kimle? Hedef İmamoğlu mu iki kez veto yediği İstanbullu mu?

Okumaya devam et

Popular

Shares