Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Kılıçdaroğlu’nun KHK’lılara verdiği söz ne anlama geliyor?

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Tüm KHK’lılar işine dönecek” sözü geniş yankı uyandırdı. Gazeteci Adem Yavuz Arslan ise Kılıçdaroğlu’nun neden KHK’lıları gündeme getirdiğini, bu konuşmanın seçimle ne ilgisi olduğunu son videosunda anlattı.

BOLD – Tüm KHK’lıların işlerine geri döneceği sözünü veren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun geç kaldığını söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, gelecek seçimlerde KHK’lıların rolüne dikkat çekti.

OHAL Komisyonu raporlarına göre, KHK’lardan 3-4 milyon kişinin dolaylı yoldan olumsuz etkilendiğini söyleyen Arslan , bu sayının iktidarı belirleyebileceğini vurguladı.

KHK’lılar için kurulan OHAL Komisyonu’nun Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuruların önünü almak için devreye sokulduğunu anlatan Arslan, beraat alan KHK’lıların bile işine dönemediğini hatırlattı.

Arslan, son videosunda CHP lideri ne planlıyor? İyi Parti lideri Meral Akşener ve DEVA Partisi lideri Ali Babacan ne yapacak? KHK’lılar önümüzdeki seçimin kaderini mi belirleyecek? sorularını yanıtlıyor.

Kılıçdaroğlu söz verdi: KHK’larla işine son verilen herkesi görevine iade edeceğim

Videohaber

17/25 Aralık yolsuzluk operasyonu ve TÜGVA’nın doğuşu

Erdoğan ailesinin, bağış adı altında alınan rüşvetler için 17/25’te deşifre olan TÜRGEV’in yerine kurduğu TÜGVA, Bold Medya’nın son videosunun konusu oldu.

BOLD – Erdoğan ailesinin 17-25 Aralık’ta deşifre olan TÜRGEV yerine kurduğu Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üzerinden yeni bir yolsuzluk, rüşvet, kadrolaşma ve torpil skandalı patladı.

TÜGVA üzerinden yapılan kadrolaşmaya da kamu kaynakları harcandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimini (İBB) Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından TÜGVA’nın yıllarca İBB’den maddi destek alarak devlete torpille polis, asker, hakim, savcı yerleştirdiği belgeleriyle ortaya çıktı.

Erdoğan ailesinin yönettiği AKP’nin gençlik yapılanması TÜGVA hakkında bilinmeyen gerçekleri Bold Medya takipçileri için araştırdı.

Saraylıların masalsı düğünleri ve kaderine terk edilmiş halk

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan kanlı planların yapıldığı ‘Mahrem Odalar’ın neresinde

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, SADAT’ın başını çektiği kirli ittifakların mahrem odalarda kanlı eylem planları yaptığını anlatan Peker’e, Erdoğan’ın bu kanlı planların neresinde olduğunu sordu.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, son günlerde SADAT’çıların ‘Mahrem odalar’daki kirli planlarını anlatan Sedat Peker’in sözlerine mercek tuttu.

Kanlı planların yapıldığı bu odalarda kimlerin olduğunu açıklamayan Peker, sadece SADAT’ın kurucularından Adnan Tanrıverdi’nin adını vermişti.

Konuyu gündeme taşıyan Peker’in, bu odalarda ittifakta olan yapı ve kişileri açıklama yükümlüğü olduğunu söyleyen Adem Yavuz Arslan, Peker’e yanıtlaması için bir dizi soru yöneltti.

Bu mahrem odaların temel amacının Erdoğan rejimini korumak olduğunu hatırlatan Adem Yavuz Arslan, Tayyip Erdoğan’ın bu mahrem odaların neresinde olduğunu sordu.

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

 

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun ‘tehdit’ kavgası

Bürokratlara devletin memuru olduğunu hatırlatan Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP liderinin devlet adamlarını tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan arasında yeni bir kavga başladı.

BOLD – Ana Muhalefet Partisi CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınladığı video ile bürokratları uyardı. Bürokratlara AKP’nin değil, devletin memurları olduklarını hatırlatan Kılıçdaroğlu, 18 Ekim’den itibaren “Emir aldım yaptım” açıklamasının geçerli olmayacağını ve memurların eylemlerinden sorumlu tutulacağını kaydetti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu uyarını tehdit olarak gören Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında bürokrat tartışması başladı. Bold Plus, son videosunda liderlerin bürokrat tartışmasını takipçileri için derledi.

Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara “mafyatik düzene hizmet etmeyin, hesap verirsiniz” uyarısı

 

Okumaya devam et

Popular

Shares