Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Muhalefetin KHK’lılar ve 17 Aralık ile imtihanı

Yıllar geçse de 17 Aralık Yolsuzluk soruşturması ve KHK mağdurları Türkiye’nin gündeminden hiç düşmüyor. Muhalefet, Erdoğan Bayraktar’ın itirafları sonrası 17 Aralık soruşturmalarını, seçim yaklaştıkça da milyonlarca mağduru bulunan KHK’ları daha fazla dillendirir oldu. Buna rağmen AKP iktidarının söylemlerini de kullanmaya devam eden muhalif siyasetçilerin sıkı bir imtihandan geçtiğini söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, Ali Babacan’ın son açıklamalarının nedenini de yeni videosunda anlattı.

BOLD – 17 Aralık Yolsuzluk soruşturması sürecinin kritik isimlerinden Erdoğan Bayraktar’ın, “Benim dosyamdaki her şey doğruydu” itirafı ile 17 Aralık operasyonu yeniden tartışılmaya başlandı.

Seçim yaklaştıkça KHK’lar siyasetin gündemine daha çok girmeye başladı. Her iki konuda da muhalefet partilerinin büyük açmaz yaşadığını belirten gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Hem yolsuzluğun olduğunu kabul ediyorlar, hem de iktidar ağzıyla darbe söylemini tekrar ediyorlar” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Arslan son videosunda, 17 Aralık ve KHK’lılarla büyük imtihan veren muhalefetin hatalarıyla sürecin nasıl Erdoğan’ın lehine dönmeye başladığını anlatıyor.

Erdoğan’ın ‘Daha adil bir dünya mümkün’ kitabını ti’ye aldılar: Daha kendi ülkesinde…

 

Videohaber

Erdoğan kanlı planların yapıldığı ‘Mahrem Odalar’ın neresinde

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, SADAT’ın başını çektiği kirli ittifakların mahrem odalarda kanlı eylem planları yaptığını anlatan Peker’e, Erdoğan’ın bu kanlı planların neresinde olduğunu sordu.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, son günlerde SADAT’çıların ‘Mahrem odalar’daki kirli planlarını anlatan Sedat Peker’in sözlerine mercek tuttu.

Kanlı planların yapıldığı bu odalarda kimlerin olduğunu açıklamayan Peker, sadece SADAT’ın kurucularından Adnan Tanrıverdi’nin adını vermişti.

Konuyu gündeme taşıyan Peker’in, bu odalarda ittifakta olan yapı ve kişileri açıklama yükümlüğü olduğunu söyleyen Adem Yavuz Arslan, Peker’e yanıtlaması için bir dizi soru yöneltti.

Bu mahrem odaların temel amacının Erdoğan rejimini korumak olduğunu hatırlatan Adem Yavuz Arslan, Tayyip Erdoğan’ın bu mahrem odaların neresinde olduğunu sordu.

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

 

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun ‘tehdit’ kavgası

Bürokratlara devletin memuru olduğunu hatırlatan Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP liderinin devlet adamlarını tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan arasında yeni bir kavga başladı.

BOLD – Ana Muhalefet Partisi CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınladığı video ile bürokratları uyardı. Bürokratlara AKP’nin değil, devletin memurları olduklarını hatırlatan Kılıçdaroğlu, 18 Ekim’den itibaren “Emir aldım yaptım” açıklamasının geçerli olmayacağını ve memurların eylemlerinden sorumlu tutulacağını kaydetti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu uyarını tehdit olarak gören Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında bürokrat tartışması başladı. Bold Plus, son videosunda liderlerin bürokrat tartışmasını takipçileri için derledi.

Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara “mafyatik düzene hizmet etmeyin, hesap verirsiniz” uyarısı

 

Okumaya devam et

Videohaber

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

Katı atık toplayanlara yönelik operasyonların arkasındaki rant planını ele alan gazeteci Cevheri Güven, büyük projeleri unutan Erdoğan’ın çöpteki ranta kadar düştüğünü anlattı.

BOLD – Katı atık toplayanlara yönelik polis operasyonları arttı. Depolara ve sokaklarda katı atık toplayanların barınaklarına yapılan polis operasyonları basına yansıyor.

Operasyonların neden arttığı kamuoyu tarafından merak konusuydu. Son videosunda bu konuyu masaya yatıran gazeteci Cevheri Güven, katı atık toplayanlara yönelik operasyonların perde arkasını anlattı.

Emine Erdoğan’ın “sıfır atık projesi”nin arkasından rant tezgahı çıktığını söyleyen Güven, “Çevre Bakanlığına paralel olarak kurulan Türkiye Çevre Ajansı adlı kuruluştan, bir özel sektör firması yıllık 20 milyar TL rant elde edecek” dedi.

Yeni videoda Güven, atık işinde Erdoğan’a işbirliği yapan Atatürkçü iş insanı ve servetini Türklerin çöplüğünden kazandığını söyleyen İsviçreli iş insanını da anlattı.

“Oğlum annesinin yanından ayrılınca bir hafta konuşmadı”

 

Okumaya devam et

Popular

Shares