Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

15 Temmuz’da Marmaris’e gelen gizemli korgeneral kimdi?

Gazeteci Cevheri Güven, 15 Temmuz’da Gökhan Sönmezateş ve timinden önce Marmaris’e gidip çatışmaya giren ve orada korumaları şehit edenlerle ilgili ilk kez göreceğiniz belgeler bu videoda.

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven, kendisinden en çok istenen 15 Temmuz’un en gizemli noktalarından Marmaris’le ilgili yeni videosunu takipçileri ile paylaştı. Videoda 15 Temmuz’da Marmaris’te yaşananlarla ilgili ilk kez görülecek belgeler de yer alıyor.

F-16’LAR NEDEN VUR EMRİNE UYMADI?

Marmaris olayıyla ilgili gerçeklerin Türkiye’de çekilip yayınlanamayacağını savunan Güven, “Bu videoda 15 Temmuz’un Marmaris ayağıyla ilgili gerçekler var. Gökhan Sönmezateş ve timi, ondan önce Marmaris’e giden ilk timle ilgili ilk kez göreceğiniz inanılmaz belgeler, hem polise hem askere ateş eden gizemli silah, ertesi gün 16 Temmuz’da Gökhan Sönmezateş’in Marmaris’ten Ankara’ya gelip Hava Kuvvetleri Komutanlığını bağıra bağıra birbirine kattığı konuşma, tüm bu olaylarla Semih Terzi’nin ilgisi, vur emrine uymayan F16’lar, o gece orada bulunmaması gereken gizemli korgeneral, ve tonla bilgi belgeler ışığında bu videoda…” dedi.

 

 

İşçinin yürek burkan talebi: Öğlen yemeği yemesem…

Videohaber

Erdoğan kanlı planların yapıldığı ‘Mahrem Odalar’ın neresinde

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, SADAT’ın başını çektiği kirli ittifakların mahrem odalarda kanlı eylem planları yaptığını anlatan Peker’e, Erdoğan’ın bu kanlı planların neresinde olduğunu sordu.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, son günlerde SADAT’çıların ‘Mahrem odalar’daki kirli planlarını anlatan Sedat Peker’in sözlerine mercek tuttu.

Kanlı planların yapıldığı bu odalarda kimlerin olduğunu açıklamayan Peker, sadece SADAT’ın kurucularından Adnan Tanrıverdi’nin adını vermişti.

Konuyu gündeme taşıyan Peker’in, bu odalarda ittifakta olan yapı ve kişileri açıklama yükümlüğü olduğunu söyleyen Adem Yavuz Arslan, Peker’e yanıtlaması için bir dizi soru yöneltti.

Bu mahrem odaların temel amacının Erdoğan rejimini korumak olduğunu hatırlatan Adem Yavuz Arslan, Tayyip Erdoğan’ın bu mahrem odaların neresinde olduğunu sordu.

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

 

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun ‘tehdit’ kavgası

Bürokratlara devletin memuru olduğunu hatırlatan Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP liderinin devlet adamlarını tehdit ettiğini söyleyen Erdoğan arasında yeni bir kavga başladı.

BOLD – Ana Muhalefet Partisi CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınladığı video ile bürokratları uyardı. Bürokratlara AKP’nin değil, devletin memurları olduklarını hatırlatan Kılıçdaroğlu, 18 Ekim’den itibaren “Emir aldım yaptım” açıklamasının geçerli olmayacağını ve memurların eylemlerinden sorumlu tutulacağını kaydetti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu uyarını tehdit olarak gören Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında bürokrat tartışması başladı. Bold Plus, son videosunda liderlerin bürokrat tartışmasını takipçileri için derledi.

Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara “mafyatik düzene hizmet etmeyin, hesap verirsiniz” uyarısı

 

Okumaya devam et

Videohaber

Çöpçüler Kralı Erdoğan: Çöpteki ranta kadar düştü!

Katı atık toplayanlara yönelik operasyonların arkasındaki rant planını ele alan gazeteci Cevheri Güven, büyük projeleri unutan Erdoğan’ın çöpteki ranta kadar düştüğünü anlattı.

BOLD – Katı atık toplayanlara yönelik polis operasyonları arttı. Depolara ve sokaklarda katı atık toplayanların barınaklarına yapılan polis operasyonları basına yansıyor.

Operasyonların neden arttığı kamuoyu tarafından merak konusuydu. Son videosunda bu konuyu masaya yatıran gazeteci Cevheri Güven, katı atık toplayanlara yönelik operasyonların perde arkasını anlattı.

Emine Erdoğan’ın “sıfır atık projesi”nin arkasından rant tezgahı çıktığını söyleyen Güven, “Çevre Bakanlığına paralel olarak kurulan Türkiye Çevre Ajansı adlı kuruluştan, bir özel sektör firması yıllık 20 milyar TL rant elde edecek” dedi.

Yeni videoda Güven, atık işinde Erdoğan’a işbirliği yapan Atatürkçü iş insanı ve servetini Türklerin çöplüğünden kazandığını söyleyen İsviçreli iş insanını da anlattı.

“Oğlum annesinin yanından ayrılınca bir hafta konuşmadı”

 

Okumaya devam et

Popular

Shares