Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Erdoğan-Apple-Nike İttifakı Müslümanlara Karşı

Çin, Uygur Türklerine karşı insan hakları ihlallerini giderek artırıyor. Başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere insan hakları ihlallerinden dolayı Çin’e yaptırım uygularken, Türkiye ise Uygurlar’a karşı yapılanlara seyirci kalmaya devam ediyor. Gazeteci Cevheri Güven, son 200 yılda Müslümanların başına gelen en büyük felaketi Erdoğan ve AKP’nin adım adım Çin’le birlikte nasıl organize ettiklerini açıkladı.

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven, Youtube kanalında son paylaştığı videoda Uygur Türklerine yapılan insan hakları ihlallerindeki AKP’nin rolünü ele aldı. Gazeteci Güven, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Çin’le birlikte Uygur’lara yapılacakları nasıl planladıklarını anlattı.

“ERDOĞAN’IN İSLAM ALEMİ İÇİN NASIL BÜYÜK BİR FELAKET OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ”

Gazeteci Cevheri Güven, paylaştığı video ile ilgili yaptığı açıklamada, “İslamcı yazar Ali Bulaç, “Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Savaşından sonra başımıza gelmiş en büyük felaket” demişti. Bulaç bu sözleri söyledikten sonra birkaç yılını Silivri’de geçirdi. Bu videoda Erdoğan’ın sadece Türkiye için değil, tüm İslam alemi için nasıl büyük bir felaket olduğunu delilleriyle göreceksiniz. Erdoğan ve AKP, Müslümanların başına belki de son 200 yıldır gelmiş en büyük felaketi adım adım Çin’le birlikte organize ettiler” dedi.

 

 

 

Erdoğan rejiminin mimarları: Günahkar bürokratlar

Videohaber

Erdoğan’ın büyük kumarı! Yeni oyun planı ne?

Erdoğan’ın artık sadece kişisel istikrarı ve istikbali için çırpındığını söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, seçim ekonomisini hayata geçiren Erdoğan’ın yeni oyun planını anlattı.

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan konuştukça dolar tutulamıyor. Faturanın kesildiği Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan ise yerini Nurettin Nebati’ye bıraktı. Berat Albayrak’a çok yakın bir isim olan Nebati’nin gelişi piyasadaki ateşi biraz daha yükseldi.

Gazeteci Adem Yavuz Arslan son video analizinde Erdoğan’ın oyun planını anlattı. Arslan son videosunda, “Bir yandan seçim ekonomisini hayata geçiren Erdoğan öbür yandan neyin hazırlığını yapıyor?”, “Erdoğan’ın oyun planı ve muhalefetin atması gereken adımlar neler?” sorularına cevap aradı.

AKP’de ‘Arap Baharı’: Muhalefet fazla iyimser!

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan’ın dibindeki casus!

Haftalık siyasi gelişmeleri değerlendiren gazeteci Cevheri Güven, DEVA Partili Metin Gürcan’a yapılan casusluk operasyonunu ve Erdoğan’ın dibindeki TR 326 kod adlı casusu anlatıyor.

BOLD – Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin seçim stratejilerinin ne olduğu bu hafta ortaya çıktı. Bu hafta aynı zamanda erken seçimin en net sinyali de verildi.

Gazeteci Cevheri Güven, DEVA Partili Metin Gürcan’a yönelik casusluk operasyonu hakkında ilk kez duyacağınız bilgileri son videosunda paylaştı.

Güven, Erdoğan’ın yakınındaki TR-326 kod adlı casusla ilgili bilgiler de paylaştı.

Bahçeli’nin Mansur Yavaş’a yönelik saldırısını da değerlendiren Güven, HDP kapatma davasının aniden buzluktan çıkartılmasının bu iki gelişmeyle eş zamanlı yapılmasının detayları anlattı.

CHP’li Tanju Özcan’dan Erdoğan’a faiz desteği: Derhal sıfıra düşürülmeli

Okumaya devam et

Videohaber

Sedat Peker nereye gidebilir?

Tripotu ve kamerasıyla son bir yıldır Türkiye’yi sallayan Sedat Peker’i taşınma telaşı sardı. Bold Medya, kendisine yer arayan Peker’in gidebileceği ve gidemeyeceği ülkeleri izleyicileri için derledi.

BOLD – Ülkeden 30 Kasım 2019 tarihinde ayrılan Sedat Peker, bir tripot ve kamerayla Türkiye’de fırtınalar estirdi. AKP iktidarı, iktidara yakın gazeteci ve iş insanları hakkındaki ifşaları tek gündem haline gelen Peker, dış politikadaki değişikliler sonrası zor günler yaşıyor.

Erdoğan’ın 15 Temmuz’un finansörü dediği Birleşik Arap Emirliği (BAE) ile arayı düzeltme girişimi, bu ülkede kalan Peker’in ifşalarına ara vermesine neden oldu.

Önce interneti kesilen Peker’in, şimdilerde kendisine ülke aradığı öğrenildi. Bold Medya, Balkanlar ve Ortadoğu’da aradığını bulamayan Peker’in gidebileceği ve gidemeyeceği ülkeleri masaya yatırdı.

Dedeağaç’ta mahsur kalanlardan sevindiren haber

 

Okumaya devam et

Popular

Shares