Connect with us

Videohaber

Erdoğan’ın yeni provokasyon tezgahı

İktidarın için dava arkadaşlarının bile gözünüm yaşına bakmayan Erdoğan, şimdi de Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın peşinde. Bold Medya, Erdoğan’ın provokasyon siyasetinden nasibini alanları izleyicileri için derledi.

BOLD – Geçmişte muhalefeti yargı sopasıyla hizaya çekmeye çalışan AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugün de muhtemel rakiplerine aynısını yapıyor.

Muhalefet erken seçim baskısını arttırırken Millet İttifakı’nın anketlerde önde giden 2 ismi Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş diken üstünde.

Son günlerde İmamoğlu ve Yavaş hakkında başlatılan inceleme ve soruşturmaların Erdoğan’ın bertaraf operasyonu olduğu konuşuluyor.

Bold Medya, provokasyon siyasetinden nasibini alanları izleyicileri için derledi.

15 Temmuz’u sokaktaki vatandaşa sordu: Aldığı cevaplarla küplere bindi

Okumaya Devam Et
Advertisement

Videohaber

Hükumetin dolarda belirlediği yeni baraj 16.60 aşılabilecek mi?

Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, dolarda kritik eşiği açıkladı. Süper bononun halen masada olduğuna dikkat çeken Bozkurt, hükumetin süper bonoyu niçin beklettiğini de yorumladı.

BOLD – Yeni videosunda AKP Hükumeti’nin dolardaki ince hesaplarını masaya yatıran Ekonomi Yazarı Turhan Bozkurt, hükumetin yeni eşik olarak 16.60’ı belirlediğine dikkat çekti.

Hükumetin bugün yine dolar sattığını belirten Bozkurt, yakın bir gelecekte de süper bononun çıkarılabileceğini kaydetti. Bozkurt, “16,60 eşiği niçin kritik?”, “Süper bonoda tarih neye göre belirlenecek?” ve diğer soruların yanıtını bu videoda verdi.

 

 

Yargı mensuplarına işkence rapor haline getirildi

Okumaya Devam Et

Videohaber

Reis için “bedel” vakti

AKP hükumeti paraya sıkıştı, yoklama kaçaklarına da belli askerlik fırsatı doğdu. Bold Medya, Erdoğan’ın kapsamı genişletilmiş bedelli askerlik müjdesini masaya yatırıyor.

BOLD – Paraya sıkışan AKP hükumeti yine bedelli askerlikten medet umuyor.

Bedellide çıta da düştü. Fiyat düşmedi ama kapsamı genişletildi. Milli Savunma Bakanlığı’nın bedelli askerlik düzenlemesinden faydalanması için asker kaçağı durumuna düşmeme şartı da kalkıyor.

Bold Medya, Erdoğan’ın yeni Suriye harekatın hemen öncesinde ilan ettiği bedelliyi masaya yatırıyor.

15 Temmuz ve SADAT düğümü çözülüyor

 

Okumaya Devam Et

Videohaber

Oscarlık ampuller

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu. Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

BOLD – Halkı soydular, kandırdılar bir de utanmadan dalga geçtiler.

Kimi servetine servet kattı, kimi görgüsüzlükte zirveye vurdu. Kimi troliçe unvanına layık görüldü, kimisini gören diğer yandaşlar bile yakasını silker oldu.

Bold Medya “Top 10 AKP Enleri”ni izleyicileri için derledi.

Erdoğan kaçarsa geride kalanlara ne olacak

Okumaya Devam Et

Öne Çıkanlar