Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Damat Albayrak Süleyman Soylu’ya tokat attı iddiası

Videohaber

Terör Ankara’nın caddelerine inmiş!

Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partili Selçuk Özdağ’a yönelik saldırı hakkında açıklama yaptı. Erdoğan’a çok sert sözlerle yüklendi. “Terör Ankara’nın caddelerine indi. Sorumlusu Erdoğan’dır” dedi.

BOLD – Gelecek Partisi (GP) Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın evinin önünde silahlı sopalı saldırıya uğramasına ilişkin açıklama yapan GP Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Biz bunun adına siyasi terör deriz. Ve gerekenin yapılmasını bekleriz” dedi. AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Davutoğlu, “Saldırı konusunda net bir açıklama bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İşte açıklamanın detayları:

Okumaya devam et

Videohaber

Whatsapp’tan kaçanlar soruyor: Hangi program daha güvenli?

Kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını değiştiren Whatsapp’ı bırakan kullanıcılar, yeni ve güvenli bir platform arıyor. İletişim güvenliğinden endişe edenler günlerdir hangi platformun daha güvenli olduğunu tartışıyor.

BOLD – Güvenlik endişesi yaşayan insanlar birer birer Whatsapp kullanmayı bırakıyor. Bununla birlikte alternatif programların güvenliği de tartışılıyor. Gazeteci Cevheri Güven Youtube kanalında merak edilen, ‘Hangi iletişim uygulamaları daha güvenli?’ ‘Whatsapp krizi neden bir anda gündeme geldi?’ ‘Whatsapp’tan kaçmalı mıyız?’ ve ‘Whatsapp’ı kullanmayacaksak hangi uygulamayı kullanabiliriz?’ sorularına cevap aradı.

 

Okumaya devam et

Videohaber

Trump ikinci kez azledildi: Washington’da OHAL manzaraları

ABD Başkanı Donald Trump, 6 Ocak’ta yaşanan Kongre baskını nedeniyle ikinci kez azledildi. Daha önce Ukrayna skandalı nedeniyle Temsilciler Meclisi’nde azledilen ancak Senato’daki Cumhuriyetçi desteğiyle görevde kalabilen Trump bu kez Cumhuriyetçilerin desteğini de kaybetti.

BOLD – Donald Trump, ABD tarihinde iki kez azledilen ilk başkan oldu. Washington DC’de OHAL uygulamaları başladı. Şehirde olağanüstü hal uygulanıyor ve şehrin yarısı trafiğe kapalı. 15 bin Ulusal Muhafız uzun namlulu silahlarla sokaklarda dolaşıyor. Washington DC’den OHAL manzaralarını gazeteci Adem yavuz Arslan anlatıyor…

Okumaya devam et

Popular