Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Erdoğan’ın pencereden yansıyan korkusu

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Donald Trump ile görüşmek üzere ABD’ye gitti. Erdoğan’ı üst düzey ABD’li yetkililerden kimse karşılamadı. Erdoğan, otel çıkışı protesto gösterisi ile karşılaşmamak için otelin penceresinden dışarıyı gözetledi. O anlar kameralara yansıdı… BOLD

Videohaber

Yamaç paraşütü yaparken koltuğunda televizyon izleyip cips yedi

Ölüdeniz’deki yaklaşık 2 bin rakımlı Babadağ’dan, yamaç paraşütüne bağladığı koltuk ve televizyon ünitesiyle atlayış yapan paraşüt pilotu Hasan Kaval’ın rahat tavırları dikkat çekti.

BOLD- Yamaç paraşütünün uğrak yerlerinden Muğla’nın Fethiye ilçesindeki Babadağ’da paraşüt pilotu olan Hasan Kaval’ın gösterisi nefes kesti. Yamaç paraşütüne bağladığı koltuk ve televizyon ünitesiyle atlayış yapan Kaval, yüzlerce metre yüksekte televizyon seyredip cips yedi.

Ölü denizdeki bin 965 rakımlı, Babadağ Hava Sporları ve Rekreasyon Merkezinden arkadaşlarının yardımıyla havalanan Kaval’ın rahat tavırları dikkat çekti. Ölüdeniz manzarasındaki uçuşunu aksiyon kamerasıyla kayıt altına alan Kaval, daha sonra Belcekız Plajı sahiline sorunsuz şekilde iniş gerçekleştirdi. Hasan Kaval’ın sosyal medya hesaplarına yüklediği görüntü, çok sayıda kişinin beğenisini topladı

TEHLİKELİ DEĞİL GÜVENLİ

Gösterinin ardından Kaval, Babadağ’ın dünyada en güzel yamaç paraşütü yapılacak alanların başında geldiğini belirterek, “Dünyada başka bir eşi benzeri olmayan uçuşlar yaptım. Son projemde pijama ve terlikle televizyonda sevdiğim Tom ve Jerry çizgi filmini izledim. Çok rahat bir uçuş oldu. Yamaç paraşütünü farklı bir boyuta taşımaya çalışıyorum. İnsanlara bu sporun tehlikeli değil güvenli olduğuna inandırmak için mücadele ediyorum” dedi.

Dünyanın dört bir yanından ilginç aktiviteleri takipçileri paylaşan Russian Market sosyal medya hesabı videoyu, ”Bu arada Türkiye’de” notuyla paylaştı. Görüntüleri şuana kadar yaklaşık 1,5 milyon kişi izledi.

Yerli ev yabancı 200 bin turist, her yıl adrenalin yaşamaya Babadağ’a geliyor. Bölgedeki pistlerden yamaç paraşütleriyle havalanan adrenalin tutkunları Ölüdeniz’in manzarasını kuş bakışı izleme fırsatı buluyor.

 

 

Boş yolda bir garip kaza

Okumaya devam et

Videohaber

Ekrem İmamoğlu’nun bir yılı! Yaptıkları-Yapamadıkları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu verdiği sözleri tuttu mu? Neleri yaptı neleri yapamadı? – BOLD

Gazeteci Tuncer Çetinkaya: İşkencecilerimi tanıyorum, yargılanacaklar!

Okumaya devam et

Medya

Cüneyt Özdemir’in sansürlediği gazeteci Erkam Tufan’a konuştu

Cüneyt Özdemir, Kürt gazeteci Bestoon Khalid’le yaptığı söyleşiyi sansürledi. Sansürlenen gazeteci Erkam Tufan’a konuştu. Sansürü ve sansürlenen bilgileri anlattı.

BOLD – Gazeteci Cüneyt Özdemir, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nden gazeteci Bestoon Khalid ile kendi YouTube kanalı üzerinden 9 dakikalık bir söyleşi yaptı ancak sonradan söyleşiyi sildi.

HDP’lilere medyada uygulanan sansürü anlatırken “3 HDP’liyi programa davet etmek için aradık, hiçbiri gelmedi” diyen ancak aradığı isimlerin o an için ya toplantıda ya uçağa binmek üzereyken olduğu bilgisini paylaşmayan ve bu nedenle eleştirilen gazeteci Cüneyt Özdemir, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nden gazeteci Bestoon Khalid ile yaptığı söyleşiyi YouTube kanalından kaldırdı. Khalid yayında, Türkiye’nin Kürdistan Bölgesi’ne yaptığı operasyonlarda 6 sivilin hayatını kaybettiğini dile getirmişti.

Gazeteci Erkam Tufan, sansürlenen gazeteci Bestoon Khalid’i konuk etti. Özdemir’in sansürü, sansürlenen bölümleri anlatan Khalid, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’ndeki sivil kayıpları da anlattı.

Okumaya devam et

Popular