Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Dağlık Karabağ zirvesine dahil edilmeyen Erdoğan, Hariri ile aynı masada fotoğraf verdi

İktidarın ‘Biz de masadayız’ iddiasına karşın Putin başkanlığındaki Dağlık Karabağ zirvesinde Türkiye’nin yer almaması tepki çekti. Tartışmalar sürerken AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’yi dolandırmakla suçlanan Lübnan eski Başbakanı Saad Hariri ile aynı masada verdiği fotoğraf da eleştiri konusu oldu.

 

BOLD – Dağlık Karabağ’da 9 Kasım’da imzalanan ateşkesin ardından Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Başkanlığında bir araya geldi. İktidarın “Biz de masadayız” iddiasına karşın Putin, Aliyev ve Paşinyan’ın bir masada oturduğu toplantıda Erdoğan yer almadı. Diğer yandan Erdoğan, Türkiye’yi Türk Telekom üzerinden dolandırmakla suçlanan Lübnan eski Başbakanı Saad Hariri ile aynı masada fotoğraf verdi.

 

Videohaber

Erdoğan’ın terörist listesi

Erdoğan’ın terörist listesi kabarıyor. Son olarak AKP’li rektör Melih Bulu’yu protesto eden Boğaziçili öğrenciler ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Erdoğan’ın terörist ilan ettiği isimler oldu. Erdoğan’ın arşivi terörist damgası vurduğu isimlerle dolu.

BOLD – Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kendine muhalif olan farklı kesimleri ‘terörist‘ suçlamasıyla hep hedef aldı. Yıllar içinde Erdoğan’ın bu listesi uzadı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gazeteciler, dolara yatırım yapanlar hatta soğan patates toptancıları bu listede yerini aldı.

Okumaya devam et

Videohaber

Çiftçi için kuraklık alarm çalıyor

Tarım politikaları ve kuraklık vatandaşı vurdu. AKP iktidarında uygulanan politikalarla Türkiye, ithal ve pahalı gıda tüketmeye başladı. Son dönemde yaşanan kuraklık sebebiyle üretimin daha da azalması ve fiyatların da artması bekleniyor.

BOLD – Dar gelirli vatandaşın sofrasını hayat pahalılığının ardından kuraklık vurdu. Yanlış tarım politikaları sebebiyle borç içinde kıvranan çiftçinin sıkıntısı ise kuraklıkla beraber adeta katlandı. Bir yanda vatandaş, diğer yanda çiftçi kuraklıkla baş etmeye çalışıyor.

Okumaya devam et

Videohaber

Türkiye’de gazeteciliğin geldiği yer!

Türkiye’de iktidar, gazetecileri cezaevlerine doldururken birçok medya çalışanı da çareyi AKP için trollük yapmakta buldu. Bold Plus, AKP’nin en popüler trol gazetecilerini iki video ile mercek altına aldı.

BOLD – Gazetecilik adı altında siyasi propaganda yapan isimler, tehdit ve hakaretler savuruyor. Şantaj yapıp adeta ekranlardan racon kesiyor. İşte AKP’nin en gözde trol gazetecileri:

Okumaya devam et

Popular