Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Yargı kayıp KHK’lı için kılını kıpırdatmıyor: 15 gündür savcı atanmadı

2 haftadır kayıp olan KHK’lı Hüseyin Galip Küçüközyiğit için hala bir savcı atanmadı. Tüm çabalarına rağmen sonuç alamayan kayıp KHK’lı Küçüközyiğit’in kızı Nursena Küçüközyiğit ise “Babam normalde beni günde 2-3 defa arardı. 15 gün oldu ama aramadı. Başına bir şey gelmiş olmasından başka bir ihtimal aklıma gelmiyor” diyerek endişesini anlattı.

BOLD – 2 haftadır kayıp olan Hüseyin Galip Küçüközyiğit’in kızı Nursena Küçüközyiğit, HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’na babasıyla ilgili son gelişmeleri anlattı. Nursena Küçüközyiğit’in verdiği bilgilere göre şu ana kadar olaya bir savcı atanmadı. Kendi çabaları ile babasının çalıştığı binanın güvenlik kamerasından sadece küçük bir zamanın görüntülerini inceleyebilen Nursena, o görüntülerde babasını takip eden 3 kişinin olduğunu belirtti. Babasının başına bir şeyler gelmiş olmasından endişe eden Nursena Küçüközyiğit “Savcı atanmaması beni endişelendiriyor. Çünkü güvenlik kameraları görüntüleri incelenmedi ve gün geçtikçe çevredeki kameraların görüntüleri de siliniyor” dedi. Türk yargısından şimdiye kadar bir çaba görmeyen ailenin avukatı ise AİHM ve BM’ye başvuru sürecini tamamlamaya çalışıyor.

Videohaber

Erdoğan’ın terörist listesi

Erdoğan’ın terörist listesi kabarıyor. Son olarak AKP’li rektör Melih Bulu’yu protesto eden Boğaziçili öğrenciler ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Erdoğan’ın terörist ilan ettiği isimler oldu. Erdoğan’ın arşivi terörist damgası vurduğu isimlerle dolu.

BOLD – Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kendine muhalif olan farklı kesimleri ‘terörist‘ suçlamasıyla hep hedef aldı. Yıllar içinde Erdoğan’ın bu listesi uzadı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gazeteciler, dolara yatırım yapanlar hatta soğan patates toptancıları bu listede yerini aldı.

Okumaya devam et

Videohaber

Çiftçi için kuraklık alarm çalıyor

Tarım politikaları ve kuraklık vatandaşı vurdu. AKP iktidarında uygulanan politikalarla Türkiye, ithal ve pahalı gıda tüketmeye başladı. Son dönemde yaşanan kuraklık sebebiyle üretimin daha da azalması ve fiyatların da artması bekleniyor.

BOLD – Dar gelirli vatandaşın sofrasını hayat pahalılığının ardından kuraklık vurdu. Yanlış tarım politikaları sebebiyle borç içinde kıvranan çiftçinin sıkıntısı ise kuraklıkla beraber adeta katlandı. Bir yanda vatandaş, diğer yanda çiftçi kuraklıkla baş etmeye çalışıyor.

Okumaya devam et

Videohaber

Türkiye’de gazeteciliğin geldiği yer!

Türkiye’de iktidar, gazetecileri cezaevlerine doldururken birçok medya çalışanı da çareyi AKP için trollük yapmakta buldu. Bold Plus, AKP’nin en popüler trol gazetecilerini iki video ile mercek altına aldı.

BOLD – Gazetecilik adı altında siyasi propaganda yapan isimler, tehdit ve hakaretler savuruyor. Şantaj yapıp adeta ekranlardan racon kesiyor. İşte AKP’nin en gözde trol gazetecileri:

Okumaya devam et

Popular