Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

TRT’deki soygun ‘Teşkilat’ı: Şifre İpek Üniversitesi

İşkence ve adam kaçırma sahneleriyle gündemde olan TRT’nin yeni dizisi ‘Teşkilat’ MİT’in son yıllardaki artan insan haklarına aykırı uygulamalarını şirin göstermekle suçlanıyor. Dizi de kullanılan mekanlardan birinin de KHK ile kapatılan İpek Üniversitesi olmasının özel bir anlamı mı var? Bold Medya’dan Fatih Akalan son videosunda ‘Teşkilat’ı masaya yatırdı.

BOLD – AKP’nin adalet, özgürlük, reform dediği günlerde devlet televizyonu TRT’nin ‘Teşkilat’ adlı dizisi 90 yılların utancı adam kaçırma, işkence sahneleriyle Türkiye’nin gündeminde. Üstelik, MİT’in adam kaçırma gibi illegal operasyonlarını şirin gösteren dizideki sahneler gerçek hayattakilerden de farksız.

Öte yandan, dizide kullanılan bazı mekanlar ise dikkat çekici. Çekimlerin yapıldığı yer, iş insanı Akın İpek’in sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı. İpek, Tims Prodüksiyonun çekimleri 2016’de KHK ile kapatılan İpek Üniversitesinde gerçekleştirdiği söyledi.

İpek Grubu’nun yaptığı tüm bağışların terör finansmanı sayılarak üniversitenin kapatıldığını söyleyen Akın İpek, kardeşi Tekin İpek’in 6 yıldır bu yüzden cezaevinde olduğunu belirtti.

Borç batağındaki vatandaş silaha sarıldı: Hacze gelen avukatı öldürdü

Videohaber

AKP’de derin ayrılıklar! Sırada kim var?

Tayyip Erdoğan, ilçe başkanlığından Cumhurbaşkanlığına giden uzun siyasi hayatında bir çok yakın arkadaşının üstünü çizdi. Bold Medya, son videosunda Erdoğan’ın aforoz ettiklerini takipçileri için derledi.

BOLD – Tayyip Erdoğan, yola birlikte çıktığı en yakınındaki dava arkadaşlarının üstünü tek tek çizdi. Kimi Erdoğan’ın akçeli işlerini eleştirdiği için, kimi de gidişatı eleştirdiği için Erdoğan’ın hışmına uğradı. Sedat Peker gibi kimileriyse neden üstünü çizildiğine bile anlam veremeden aforoz edildi.

Bold Medya, son videosunda Erdoğan’ın makinist olduğu trenden inen yolcuları ele aldı.

Seçim nefes kesecek! İttifaklar arası fark yüzde 1’e indi

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan hasta mı? Görüntüler ne diyor?

Bold Medya bir süredir yurt içi ve yurt dışında sağlığı tartışma konusu olan Tayyip Erdoğan’ın, bu tartışmaları başlatan görüntülerini takipçileri için derledi.

BOLD – Yürürken sendeleyen Erdoğan konuşurken de bazen uyukluyor bazen de söyleyeceğini unutuyor. Sağlığı yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tartışma konusu olan Tayyip Erdoğan’ın sağlık sorunlarını ele veren görüntülerini Bold Medya derledi.

Bülent Arınç’ın gözünü korkuttular: Beni kodese mi tıkacaksınız?

 

Okumaya devam et

Videohaber

17/25 Aralık yolsuzluk operasyonu ve TÜGVA’nın doğuşu

Erdoğan ailesinin, bağış adı altında alınan rüşvetler için 17/25’te deşifre olan TÜRGEV’in yerine kurduğu TÜGVA, Bold Medya’nın son videosunun konusu oldu.

BOLD – Erdoğan ailesinin 17-25 Aralık’ta deşifre olan TÜRGEV yerine kurduğu Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üzerinden yeni bir yolsuzluk, rüşvet, kadrolaşma ve torpil skandalı patladı.

TÜGVA üzerinden yapılan kadrolaşmaya da kamu kaynakları harcandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimini (İBB) Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından TÜGVA’nın yıllarca İBB’den maddi destek alarak devlete torpille polis, asker, hakim, savcı yerleştirdiği belgeleriyle ortaya çıktı.

Erdoğan ailesinin yönettiği AKP’nin gençlik yapılanması TÜGVA hakkında bilinmeyen gerçekleri Bold Medya takipçileri için araştırdı.

Saraylıların masalsı düğünleri ve kaderine terk edilmiş halk

Okumaya devam et

Popular

Shares