Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

5 milyar liralık gizli ihaleler kimlere gitti

Dünya’da en çok kamu ihalesi alan 10 şirketten 5’ini oluşturan, 5’li çeteye verilen gizli kapaklı 5 milyar liralık şehir hastaneleri ihaleleri yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

BOLD – Salgın döneminde IBAN verip bağış isteyen, “yastık altındaki dolarlarınızı altınlarınızı bozun” çağrısı yapan AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve AKP iktidarının 3 şehir hastanesi ihalesinde yolsuzluk yaptığı ortaya çıktı.

Gizli kapaklı yapılan ihalelerin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “5’li çete” dediği Cengiz, Limak ve Kolin’in de aralarında bulunduğu şirketlere peşkeş çekildiği öğrenildi. Bu firmalara verilen şehir hastaneleri ihaleleri yeni bir tartışma başlattı.

Erdoğan’dan Bahçeli’ye ‘kapatma davası’ kazığı!

 

Videohaber

Mehmet Ağar, Sedat Peker’e karşı büyük kozunu oynadı

Bir önceki videosunda Süleyman Soylu ve Mehmet Ağar’ın Sedat Peker’in oyununa geldiklerine dikkat çeken gazeteci Cevheri Güven, son videosunda da Peker’in bu iki isme karşı hamle üstünlüğünü nasıl ele geçirdiğini anlattı.

BOLD – Sedat Peker’in peş peşe yayınladığı videolarla kamuoyunu kazandığını ve Süleyman Soylu ile Mehmet Ağar’a karşı hamle üstünlüğünü ele geçirdiğini söyleyen Cevheri Güven, Peker’in bu iki kudretli ismi nasıl paspasa çevirdiğini anlatıyor.

Peker’in ikinci videosundan sonra başlayan değişimin 5. videoyla tam anlamıyla oturduğunu söyleyen Güven, Soylu ve Ağar için geri dönülmez bir yola girildiğini belirtti.

Sedat Peker videoları Erdoğan sonrasına hazırlık

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan’ın Sedat Peker sessizliğinin sırrı

Sedat Peker’in videoları sonrası gündemden düşmeyen Bodrum’daki Yalıkavak Marina’nın şaibeli el değişimi Türkiye’den Azerbaycan’a uzanan kirli ilişkiler ağını ortaya çıkardı. Gazeteci Fatih Akalan, Peker’in ortaya attığı iddiaların izini sürdü.

BOLD – Bold Medya’da gazeteci Fatih Akalan, Sedat Peker, Süleyman Soylu, Mehmet Ağar ver Recep Tayyip Erdoğan ile Azeri Aliyev ailesi arasındaki ilişkiler ağını Yalıkavak Marina üzerinden anlattı. Akalan, marinanın eski sahibi Mübariz Mansimov’un mallarına nasıl çöküldüğünü tek tek belgeleriyle açıkladı.

Sedat Peker videoları Erdoğan sonrasına hazırlık

 

Okumaya devam et

Videohaber

Sedat Peker videoları Erdoğan sonrasına hazırlık

AKP ile kol kola yürüyen derin yapıların Erdoğan döneminin sonunu gördüğünü söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, son günlerde Sedat Peker de dahil tüm tartışmaların göbeğinde ‘Erdoğan’dan sonraki yapıda kim söz sahibi ‘olacak kavgasının yattığını anlattı.

BOLD – Suç örgütü lideri Sedat Peker’in videoları Türkiye gündemini alt üst etmeye devam ediyor. 5’inci videosunu yayınlayan Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eski bakan Mehmet Ağar’ı hedef almaya devam ediyor.

VİDEOLARIN YSK VE YAŞ İLE İLGİSİ NE

Bu esnada Peker, Abdulkadir Selvi başta olmak üzere çok sayıda medya mensubuna dair de ilginç detaylar veriyor. Peki ama bu neyin kavgası ? Bu videolarla YAŞ ve HSK seçimlerinin ilgisi ne ? Eski Ergenekon sanıklarından Emin Gürses’in “İki bakan ve bir başkan Erdoğan’ı devirmek istiyor” açıklaması ne anlama geliyor. Gazeteci Adem Yavuz Arslan, bu sorulara Youtube kanalından cevap verdi.

TSK işte böyle felç edildi!

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0