Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Yargıtay’dan Erdoğan’a ‘Fetö’ golü

Yargıtay, Hidayet Karaca’nın da yargılandığı Tahşiye Davası ile ilgili verdiği kararla AKP’li siyasiler ve Tayyip Erdoğan’ın ‘Fetö’den yargılanmalarının önünü açtı.

BOLD – Tahşiye Davası ile ilgili temyiz oturumunu yapan Yargıtay 16. Ceza Dairesi hapis cezalarını onadı. Samanyolu yayın grubu CEO’su Hidayet Karaca ve çok sayıda polise ceza yağdı.

Ancak Yargıtay’ın kararındaki ince ayrıntı gözden kaçtı. AKP iktidarı, Cemaate yönelik suçlamalar için milat olarak 17 Aralık 2013’ü kabul ediyor. Yargıtay bu son kararı ile tarihi 5 mayıs 2009’a çekmiş oldu.

Kararla 5 Mayıs 2009 sonrası yapılan her türlü işlem ‘terör örgütüne yardım ve yataklık’ suçlamasına girebilecek.

O dönem neler oldu ? Erdoğan neler yaptı ? Bu karar ile ‘Fetö’nün siyasi ayağı’ hangi aşamaya geçti? Gazeteci Adem Yavuz Arslan bu soruları son videosunda yanıtladı

Yeni bir dalga geliyor: Diploma nerede?

Videohaber

Bugünün Türkiyesi 90’ların kötü bir kopyası gibi: Her şey aynı!

Sedat Peker’in Mehmet Ağar ve evine yapılan operasyonla ilgili “Bu doksanlı yılların polisliği” sözleri 1990’ların Türkiyesi’ni akıllara getirdi. Bold Medya, bugün ile 90’ların karanlığını kıyasladı. BOLD

Okumaya devam et

Videohaber

Sedat Peker nereye koşuyor?

Mafya babası Sedat Peker’in videoları Türkiye gündeme oturdu. Mehmet Ağar ve Serhat Albayrak üzerinden Pelikan yapılanmasını hedef alan Peker, yakın tarihe dair çarpıcı bilgiler paylaştı.

BOLD – Gazeteci Adem Yavuz Arslan, suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in kiminle, neyin kavgasını verdiğini KHK’li istihbaratçı Mesut Yılmaz ile konuştu. Bir dönem İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı olan Yılmaz, ‘Ağar polisliği’nin ne anlama geldiğini anlattı.

Okumaya devam et

Videohaber

Yeldana’nın bu fotoğrafları ilk kez yayınlanıyor / Türkiye Sedat Peker’in iddialarını konuşuyor

Mehmet Ağar’ın oğlu AKP Milletvekili Tolga Ağar’ın tanımadığını söylediği evinde ölü bulunan Kazakistan uyruklu gazeteci Yeldana Kaharman’ın Ağar’lara ait olduğu iddia edilen Bodrum’daki Marina’da fotoğrafları ortaya çıktı. Yeldana’nın fotoğrafları ilk kez Bold’da yayınlandı.

BOLD – Suç örgütü lideri Sedat Peker, Mehmet Ağar’ın oğlu AKP Milletvekili Tolga Ağar’ı Kazakistan uyruklu gazeteci Yeldana Kaharman’a tecavüz etmekle suçlamıştı. Peker’in Jandarma’nın da olayı üstünü örttüğünü savundu. Sedat Peker’in videosu sonrası Tolga Ağar ve Jandarma’dan iddiaları yalanlayan açıklama geldi. Ancak Yeldana Kaharman’ın Ağar’lara ait olduğu iddia edilen Bodrum’daki Marina’ya gittiğini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı. Gazeteci Ertuğrul Erbaş fotoğrafları Bold yayınında kamuoyuyla paylaştı.

 

Okumaya devam et

Popular

0Shares
0