Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Yok böyle Z kuşağı röportajı

Türkiye’de sokak röportajlarında 40 yaş üstü AKP’lilerle yeni oy kullanmaya başlayacak Z kuşağı arasında ilginç diyaloglar yaşanıyor. Son örnekte ise AKP’li olduğu belirtilen bir dayı ile iki genç arasındaki diyalog “Oh be” nidalarıyla bitiyor.

BOLD – Türkiye’de basının AKP ve Cumhurbaşkanlığı Saray’ını eleştiren tek bir satır haber yapamaması sokak röportajlarına ilgiyi arttırdı. Vatandaşlar gerçekleri sokak röportajlarında gündeme getirmeye çalışıyor. Türkiye’nin farklı şehirlerindeki röportajlarda AKP’li seçmen ile gençler arasında zaman zaman tartışmalar yaşanıyor.

KENDİ SARAYLARINDA KENDİLERİ OTURSUNLAR

Kendine muhabir isimli YouTube kanalında yayınlanan röportajda gencin biri, “Bir şey düşünmüyoruz. Zaten bizim bir umudumuz kalmadı. Kendi saraylarında kendileri otursunlar. Şimdi bu konuşmayı yaparken bir tane dayı çıkar gelir. ‘Telefonunu göster’ der. Ya benim telefonum zaten kaçak.” ifadelerini kullanıyor.

TÜRKİYE’DE KALMAYA GEREK YOK

Arkadaşı ise “Umudu bırak. Türkiye’de kalmaya bile gerek yok. Bak şimdi dayı bana ‘Telefonunu çıkar’ diyecek. Bekliyorum yani ondan” açıklaması yapıyor.

EKONOMİ KÖTÜ DİYEN AMCA OH ÇEKTİRDİ

Tam o sırada gençlerin yanındaki dayı sert sert bakarak, “Ekonomi kötü” diyor. Daha önceki sokak röportajlarının tersi bir durumla karşılaşan gençler, “Oh be” diyerek video gençlerin sevinç çığlıklarına geçiyor.

Okumaya devam et
Reklamlar

Videohaber

Saray’ın sadık 10’lusu

Bold Medya, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sözünden hiç çıkmayan, en yakınındaki 10 sadık ismi izleyicileri için derledi. Bu isimler arasında Binali Yıldırım’dan Yiğit Bulut’a kamuoyunun yakından tanıdığı isimler de bulunuyor.

BOLD – Siyasetçisinden mafyasına herkesin dilinde “Erdoğan iyi, çevresi kötü”… AKP tabanı da her başarısızlıkta aynı sözlerle Erdoğan’a sahip çıkıyor.

Bu sözlerin ne kadar doğru olduğunu Bold Medya takipçileri için araştırdı. İşte Erdoğan’ın sözünden çıkmayan en yakınındaki 10 isim.

19 yıldır gitmemek için her şeyi yaptılar! Bombalı araç başlangıç mı?

Okumaya devam et

Videohaber

Siirt’teki bomba seçim habercisi mi?

1 Kasım seçimleri öncesi Ceylanpınar saldırısıyla başlayan kanlı olaylar ve sonrasında gelen AKP’nin seçim zaferini hatırlatan gazeteci Adem Yavuz Arslan Siirt’teki bomba konusunda muhalefeti uyardı.

BOLD – Siyaset sahnesi ısındıkça Tayyip Erdoğan ve MİT’in kirli planları devreye giriyor. İddiaya göre Erdoğan’ın Siir’tte yapacağı miting öncesi Nusaybin’den görevlendirilen bir aracın altında bomba bulundu.

Güvenlik uzmanlarına göre, absürt olan saldırı planı gerçek bir saldırı olmayacak kadar amatörce. Gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Bomba neyin işareti?, Erdoğan neyin peşinde? Muhalefet ne yapmalı? sorularına cevap veriyor.

Erdoğan’ın ‘şahsımın devleti’ anlayışı: Benim başbakan olduğum yerde senin sesin çıkabilir mi?

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan yine damada kaldı: Kaçan kaçana

Tayyip Erdoğan, tam bir yıl önce istifa eden damadının yerini dolduramadı. Berat Albayrak’tan sonra hazinenin başına getirilenler, ihtiyatlı duruşlarıyla Erdoğan’ın arkalarına saklanmalarına izin vermedi. Yine başa dönen Erdoğan, ekonominin başına Albayrak’ın ekibinden Nureddin Nebati’yi getirdi..

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir yıl önce istifa eden damadı Berat Albayrak’ın yerini bir türlü dolduramadı. Berat Albayrak’tan sonra hem Hazine’nin hem de Merkez Bankasının başına getirilenler kendilerini sağlama aldı. Hiçbiri Erdoğan’a siper olmadı… Lütfi Elvan, görevde 13 ayını bile doldurmadan affını istedi. Bir gece yarısı Erdoğan’ın atama kararıyla istifasını tüm Türkiye öğrendi. Yerine de ‘Ekonomiyi Batıran Top 10’ listesinden Nureddin Nebati getirildi.

Bold Medya, Erdoğan’ın başına bela olan Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın kısa tarihini izleyicileri için derledi.

Harikalar diyarından ucuz ekmek kuyruklarında titremeye

 

Okumaya devam et

Popular

Shares