Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Cep telefonlarında tarihin en büyük tehlikesi

Bugüne kadarki en büyük casus yazılım olarak kabul edilen Pegasus skandalı büyüyor. Türkiye’den de bazı isimlerin yer aldığı, 16 ülke lideri, bürokratlar, dini önderler, gazeteciler ve binlerce önemli kişinin cep telefonunun Pegasus’un 45 müşterisi tarafından ele geçirildiği ortaya çıktı. Gazeteci Cevheri Güven’in casus yazılım Pegasus ile ilgili son videosu yayında.

BOLD – Dünya İsrail üretimi gelmiş geçmiş en büyük casus yazılım Pegasus’la ele geçirilen cep telefonlarını konuşuyor. 16 ülke lideri, bürokratlar, dini önderler, gazeteciler ve binlerce önemli kişinin cep telefonunun Pegasus’un 45 müşterisi tarafından ele geçirildiği ortaya çıktı. Dünyanın en önemli 16 medya organı bir araya geldi ve Pegasus Skandalını tüm boyutlarıyla masaya yatırdı.

İstanbul Başsavcısı dahil Türkiye’de telefonu ele geçirilen 500 kişi olduğu öğrenildi. Bu sayının çok daha büyük olabileceği belirtiliyor. Pegasus telefonu nasıl ele geçirir, telefonunuzda neler yapar, Pegasus’tan telefon korunabilir mi? Gazeteci Cevheri Güven son videosunda Pegasus’u ele aldı.

Kovulduklarını Resmi Gazete’den öğrenen bürokratlar

 

Videohaber

AKP’liler nereye kaçıyor?

Erdoğan’ın sağlık sorunlarının artmasıyla AKP içinde panik yaşandığını söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Son dönemde başka ülkelerden oturum alan, yatırım yapan AKP’li sayısında patlama yaşanıyor” dedi.

BOLD – Türkiye tarihinin gördüğü en büyük yangın felaketlerinden birini yaşıyor. Kelimenin tam anlamıyla ülke yangın yeri. Erdoğan rejimi yangınları söndürme konusunda aciz kaldı.

AKP Hükumetinin yangın söndürme konusunda yaşanan rezaleti örtmek için trol ağlarıyla gündemi maniple etmeye çalıştığını söyleyen Gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Ancak AKPlilerin gündeminde bambaşka bir konu daha var. Erdoğan’ın sağlık sorunlarının artmasıyla bu panik daha da arttı. Erdoğan gittikten sonra başımız derde girer diye korkan AKPliler yoğun bir şekilde paralarının yurt dışına taşıyorlar. Son dönemde başka ülkelerden oturum alan, yatırım yapan AKP’li sayısında patlama yaşanıyor. Peki nereye gidiyorlar ? Portekiz, Yunanistan ve İspanya neden gözde ? Karadağ’dan pasaport alanlar kimler?” diye sordu.

Evi yurdu yanana, selde boğulana, hastalıktan kırılana çaylar şirketten

 

Okumaya devam et

Videohaber

Ölüyoruz yardım edin!

Uzun süredir devam eden yangınlara müdahale, yetersiz kalınca vatandaş çileden çıktı. Halkın yardım çığlığı, hükümetin umursamazlığı BOLD’un paylaştığı son videoda

BOLD – Türkiye’nin birçok köşesini yangın yerine çeviren orman yangınları yüzünden hükumet ağır eleştiri altında. Müdahalelerdeki yetersizlik vatandaşı çileden çıkarmış durumda. BOLD Medya son videosunda orman yangınlarını ele aldı.

Erdoğan’ın fırlattığı çayın dönüşü sert oldu

 

Okumaya devam et

Videohaber

Rant sevdası Türkiye’yi yaktı

Türkiye’nin dört bir tarafını saran orman yangınları bir türlü yeterli müdahale yapılmaması halkın tepkisini çekiyor. Özellikle yangın uçakları tartışmanın odağında. Acının görüntüleri ve AKP’nin ülkeyi nasıl ateş attığının detayları bu videoda… BOLD

Okumaya devam et

Popular

Shares