Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Suriyeliler üzerinden kaos planı

Ankara Altındağ’daki mültecilere yönelik saldırıları son videosunda ele alan gazeteci Adem Yavuz Arslan, olayları iktidarını her şeye rağmen devam ettirmek isteyen Erdoğan’ın planladığını söyledi.

BOLD – Her geçen gün daha çok güç kaybeden Erdoğan ve AKP rejimi mülteciler üzerinden kaos planını uygulamaya koydu.

Bu plana göre arttırılan Suriye ve Afganlı düşmanlığı ile kaos çıkarılacak. Oluşacak OHAL şartları ile Erdoğan iktidarını muhafaza edecek.

Gazeteci Adem Yavuz Arslan bu kanlı ve kirli oyun planının detaylarını ve Türkiye’yi neler beklediğini son videosunda anlattı.

Sel felaketinde can kaybı 17’e yükseldi

 

Videohaber

15 Temmuz’un en kritik delilinde derin şüphe: Pilot aynı anda hem havada hem yerde

Deliller incelendikçe tel tel dökülen bir 15 Temmuz yargılaması olduğunu söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, Meclis’i bombaladığı söylenen pilotun savcı mütalaasında hem yerde hem de havada olduğunu söyledi.

BOLD – 15 Temmuz darbe girişimi iddiasının en kritik yeri Akıncı Üssü’ydü. Ancak Akıncı Üssü’nün telsiz kayıtlarının tutulduğu Duman adlı programda geniş çaplı tahribat yapıldığı, kayıtların değiştirildiği ortaya çıktı. Deliller incelendikçe tel tel dökülen bir 15 Temmuz yargılaması olduğunu söyleyen gazeteci Adem Yavuz Arslan, son videosunda 15 Temmuz’un en önemli delilinin nasıl karartıldığını anlattı.

Okumaya devam et

Videohaber

Çöküş kuyruğu! Sırada ne var

Marketlerde ucuz yağ, halk ekmek büfelerinde ucuz ekmek, benzin istasyonlarında ise akaryakıt kuyrukları var. Daha önce hiç yaşamadığı bir döneme giren Türkiye için uzmanlar, bu durumun daha başlangıç olduğunu söylüyor.

BOLD – Türkiye belki de hiç yaşamadığı bir döneme girdi. 2021’de bir yandan daralan gelirler, diğer yandan artan borçlar, kur şokları ve enflasyon… 1 TL ucuz ekmek için saatlerce yağmur altında kuyruk bekleyen halk, gece yarılarına kadar benzin istasyonlarında kuyruk bekliyor.

İçinden çıkılması zor bir sarmala yakalanan halk ekonomik yıkımla çoktan yüzleşti demek için erken. Bazı uzmanlara göre henüz yolun başındayız. Bold Medya, halkın yaşadığı sıkıntıları son videosunun konusu yaptı.

Erdoğan krizi aşmak için halkın cebine güveniyor

 

Okumaya devam et

Videohaber

15 Temmuz’u aydınlatacak çok kritik fotoğraf

Gazeteci Cevheri Güven, birçok noktası hala aydınlatılmayan 15 Temmuz’dan 5 yıl sonra ortaya çıkan, siyasi ayak tartışmalarına ışık tutacak 4 fotoğrafı yorumluyor.

BOLD – Birçok karanlık noktası hala aydınlatılamayan 15 Temmuz’dan beş yıl sonra ortaya dört çok önemli fotoğraf karesi çıktı. Fotoğraflar 15 Temmuza giden süreç ve siyasi ayak tartışmalarına ışık tutması açısından çok kritik. Fotoğraflarda 15 Temmuz’da hayatını kaybeden en ünlü isim Erol Olçok’un 15 Temmuz öncesinde nerede durduğuna ilişkin tarihi detaylar var.

Türkiye raydan çıktı! Muhalefet ne yapacak?

 

Okumaya devam et

Popular

Shares