Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

3 trilyon dolar nerede?

Merkez Bankası rezervlerinden 128 milyar dolar kayboldu. Gazeteci Cevheri Güven, AKP iktidarı döneminde tavan yapan ve boyutu 3 trilyon doları bulan imar rantı dosyasını açtı.

BOLD – Gazeteci Cevheri Güven, AKP iktidarı döneminde tavan yapan imar rantı dosyasını açtı. 17-25 Aralık döneminde hakkında soruşturma açılan dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın “dosyamda hırsızlık yok, görevi kötüye kullanma var” iddialarına cevap veren Güven, imar rantlarındaki rakamın 3 trilyon dolar olduğuna dikkat çekti.

BAYRAKTAR’IN YILLARDIR BOĞAZINA DÜĞÜMLENEN DÜĞÜM NE?

Youtube kanalında “Erdoğan Bayraktar’a cevabım: 3 trilyon $ nerede?” başlıklı video yayınlayan Güven, “İzlenme rekoru kıran Erdoğan Bayraktar videoma Bayraktar cephesinden yanıt geldi. Huzurlarınızda benim Bayraktar’a yanıtım… “Yıllardır boğazına düğümlenen ve bir türlü yutamadığı bir şey olduğunu” söyleyen Bayraktar da bu videoyu izlemeli, çünkü kendisinin de unuttuğu o düğümün ne olduğunu tane tane anlatıyorum. Bu, ülkenin en büyük rant hikayesi….” dedi.

 

Muhaliflere saldırılarla övünen AKP dün böyle dayak yiyordu

Videohaber

Saray’ın sadık 10’lusu

Bold Medya, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sözünden hiç çıkmayan, en yakınındaki 10 sadık ismi izleyicileri için derledi. Bu isimler arasında Binali Yıldırım’dan Yiğit Bulut’a kamuoyunun yakından tanıdığı isimler de bulunuyor.

BOLD – Siyasetçisinden mafyasına herkesin dilinde “Erdoğan iyi, çevresi kötü”… AKP tabanı da her başarısızlıkta aynı sözlerle Erdoğan’a sahip çıkıyor.

Bu sözlerin ne kadar doğru olduğunu Bold Medya takipçileri için araştırdı. İşte Erdoğan’ın sözünden çıkmayan en yakınındaki 10 isim.

19 yıldır gitmemek için her şeyi yaptılar! Bombalı araç başlangıç mı?

Okumaya devam et

Videohaber

Siirt’teki bomba seçim habercisi mi?

1 Kasım seçimleri öncesi Ceylanpınar saldırısıyla başlayan kanlı olaylar ve sonrasında gelen AKP’nin seçim zaferini hatırlatan gazeteci Adem Yavuz Arslan Siirt’teki bomba konusunda muhalefeti uyardı.

BOLD – Siyaset sahnesi ısındıkça Tayyip Erdoğan ve MİT’in kirli planları devreye giriyor. İddiaya göre Erdoğan’ın Siir’tte yapacağı miting öncesi Nusaybin’den görevlendirilen bir aracın altında bomba bulundu.

Güvenlik uzmanlarına göre, absürt olan saldırı planı gerçek bir saldırı olmayacak kadar amatörce. Gazeteci Adem Yavuz Arslan, “Bomba neyin işareti?, Erdoğan neyin peşinde? Muhalefet ne yapmalı? sorularına cevap veriyor.

Erdoğan’ın ‘şahsımın devleti’ anlayışı: Benim başbakan olduğum yerde senin sesin çıkabilir mi?

Okumaya devam et

Videohaber

Erdoğan yine damada kaldı: Kaçan kaçana

Tayyip Erdoğan, tam bir yıl önce istifa eden damadının yerini dolduramadı. Berat Albayrak’tan sonra hazinenin başına getirilenler, ihtiyatlı duruşlarıyla Erdoğan’ın arkalarına saklanmalarına izin vermedi. Yine başa dönen Erdoğan, ekonominin başına Albayrak’ın ekibinden Nureddin Nebati’yi getirdi..

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir yıl önce istifa eden damadı Berat Albayrak’ın yerini bir türlü dolduramadı. Berat Albayrak’tan sonra hem Hazine’nin hem de Merkez Bankasının başına getirilenler kendilerini sağlama aldı. Hiçbiri Erdoğan’a siper olmadı… Lütfi Elvan, görevde 13 ayını bile doldurmadan affını istedi. Bir gece yarısı Erdoğan’ın atama kararıyla istifasını tüm Türkiye öğrendi. Yerine de ‘Ekonomiyi Batıran Top 10’ listesinden Nureddin Nebati getirildi.

Bold Medya, Erdoğan’ın başına bela olan Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın kısa tarihini izleyicileri için derledi.

Harikalar diyarından ucuz ekmek kuyruklarında titremeye

 

Okumaya devam et

Popular

Shares