Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Eymür’ün röportajında kimsenin konuşamadığı iki ifşa

Gazeteci Cevheri Güven, eski MİT yöneticilerinden Mehmet Eymür’ün geçen hafta verdiği röportajda yer alan ancak çok tehlikeli sınıfına girdiği için kimsinin üzerinde konuşmaya cesaret edemediği iki konuyu ele aldı. İşte Güven’in dikkat çektiği Eymür’ün röportajındaki iki önemli ifşa…

BOLD – Eski Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Kontrterör Daire Başkanı Mehmet Eymür’ün T24’ten Gökçer Tahincioğlu’na verdiği röportajın yankıları sürüyor. Günlerdir kamuoyu Eymür’ün işkence itirafı ve MİTÇ’çi gazetecilerle ilgili açıklamalarını konuşurken, Gazeteci Cevheri Güven ise röportajda yer alan ancak kimsenin konuşamadığı iki ifşaya dikkat çekti.

ŞEBEKE VE KAYIP MİT PERSONELİ

Youtube kanalında konuyu ele alan Gazeteci Güven, Mehmet Eymür’ün son ifşalarının tamamının iki çok özel konuyu gündeme getirmek için olduğunun altını çizerek, “Ama bu iki konu çok tehlikeli sınıfına girdiği için kimse konuşmaya dahi cesaret edemedi. Biri “şebeke” hakkındaydı, diğeri ise kayıp bir MİT personeli hakkında. Eymür’ün ifşa ettiği konuyu aslında ilk Semih Tufan Gülaltay, hem de söz konusu lokasyondan video yayınlayarak ifşa etmiş Perinçek’in işini bitirmişti. Ancak sesi duyulmadı. Eymür devreye girdi. Konuşulmaya dahi cesaret edilemeyen iki konunun tüm detayları bu videoda” dedi.

 

İşkenceyi savunan eski MİT mensubu Mehmet Eymür: Şu an daha ağır işkenceler var

Videohaber

Fakirlikle boğuşan halkıyla dalga geçen iktidar

Ekonomi yönetimini eleştirenler nankörlükle suçlanıyor, ekonomistler hakkında suç duyurusu yapılıyor. İktidar ve destekçileri, halkla alay edercesine önerilerde bulunuyorlar. Kimisi 100 gram et alamayan vatandaşa kuzu kestirmesini tavsiye ediyor, kimisi de domatesleri tane tane almasını…

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ülkede bolluk, bereket olduğunu iddia etse de gerçekler öyle mi?

AKP yönetimi Türkiye ekonomisini batırmakla eleştiriliyor. Ekonomi yönetimini eleştirenler nankörlükle suçlanıyor, ekonomistler hakkında suç duyurusu yapılıyor.

İktidar ve destekçileri, halkla alay edercesine önerilerde bulunuyorlar.

Kimisi 100 gram et alamayan vatandaşa kuzu kestirmesini tavsiye ediyor, kimisi de domatesleri tane tane almasını…

Adeta halk düşmanlığı yapılıyor. İzleyicilerine hazırladığı son videoda Bold Medya’nın bu konuya değiniyor.

Dini tartışmalardan AKP istediğini alıyor mu?

Okumaya devam et

Politika

AKP’nin ‘Yeliz’ ağabeyi kimlere örnek oldu?

AKP’nin yetiştirmek için yola çıktığı dindar nesle rol model olarak sunduğu isimlerden biri AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski şoförü ve AKP milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı… İşte Yeliz olarak da anılan Çamlı ile ilgili bilinmeyenler… 

BOLD – 

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın tabanını korumak için ileri sürdüğü en önemli projelerinden biri de dindar nesil yetiştirmek. Bold Medya AKP’nin dindar nesline örnek olacak isimlerden birini ele aldı.  İşte nam-ı diğer Yeliz Ahmet Hamdi Çamlı…

 

 

Psikolojisi bozulan tutuklu KHK’lı öğretmenin 16 yaşındaki oğlu intihar etti

Okumaya devam et

Videohaber

Sinirler gerildi! Sokakta Meclis’te TV’de herkes kavga ediyor

Türkiye’de herkesin olduğu gibi canlı yayın konuklarının da sinirleri bozuk. Kamuoyunu bilgilendirmek için TV’lere konuk edilen kimi milletvekili, eski asker, bürokrat ve gazeteci tahammül edemediği karşıt görüşlere bağırarak hatta kaba kuvvetle karşılık veriyor.

BOLD – Türkiye’de bozulan ekonomi sonucu yaşanan siyasi gerginlik tüm ülkenin sinir yapısını bozdu. Sokakta, Meclis’te TV’de her gün kavga var.

Tahammül iyice azaldı, insanlar sinir kipi haline geldi.. Ülkede kutuplaşma o kadar derin ki sokak röportajlarında bile insanlar sık sık birbirine giriyor.

Canlı yayınlara katılan konuşmacılar arasında da neredeyse her gün büyük gerginlikler hatta kavga yaşanıyor.

Kimi gazeteci, kimi milletvekili, kimi eski asker sıfatlı konuklar, tahammül edemedikleri karşıt görüşlere bağırarak hatta kaba kuvvetle karşılık veriyor.

Son dönemde canlı yayınlarda yaşanan büyük kavgaları Bold Medya, izleyicileri için derledi.

800 milyon dolarlık krediyi ‘tarla’ ile kapatan Demirören nitelikli dolandırıcılıktan yargılanacak

Okumaya devam et

Popular

Shares