Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Erdoğan neden Rus uçağı alamaz?

ABD, F-35 projesinden çıkardığı Türkiye’ye savaş uçağı satmıyor. Türkiye ise savaş uçaklarını Rusya’dan alabileceği yönündeki açıklamalarını sıklaştırdı. Peki Türkiye gerçekten Rusya’dan savaş uçağı alabilir mi? Gazeteci Adem Yavuz Arslan uzmanların görüşleri ışığında Türkiye’nin neden Rusya’dan savaş uçağı alamayacağını yorumladı. 

BOLD – ABD, Rusya’dan S-400 alan Türkiye’ye yaptırımlar uyguluyor. Bu kapsamda Türkiye, ortağı olduğu F-35 projesinden çıkarıldı. Türkiye, F-16 siparişi verdi ancak bu uçakların satışının da engellenmesi bekleniyor.

TÜRKİYE RUS UÇAĞI ALABİLİR Mİ?

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TBMM Plan Bütçe Komisyonu toplantısında “Eğer ABD F 16 vermezse biz de alternatif çözümlere bakarız” dedi. Gazeteci Adem Yavuz Arslan AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ardından Türkiye’nin Rusya’dan uçak alabileceğini ima eden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın bu açıklamasını Youtube kanalında yorumladı. Peki gerçekte durum ne? Türkiye gerçekten Rus uçağı alabilir mi? Uzmanları ne diyor? İkinci bir S 400 faciası kapıda mı? İşte Adem Yavuz Arslan’ın yorumlarıyla detaylar…

 

 

Videohaber

Fakirlikle boğuşan halkıyla dalga geçen iktidar

Ekonomi yönetimini eleştirenler nankörlükle suçlanıyor, ekonomistler hakkında suç duyurusu yapılıyor. İktidar ve destekçileri, halkla alay edercesine önerilerde bulunuyorlar. Kimisi 100 gram et alamayan vatandaşa kuzu kestirmesini tavsiye ediyor, kimisi de domatesleri tane tane almasını…

BOLD – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ülkede bolluk, bereket olduğunu iddia etse de gerçekler öyle mi?

AKP yönetimi Türkiye ekonomisini batırmakla eleştiriliyor. Ekonomi yönetimini eleştirenler nankörlükle suçlanıyor, ekonomistler hakkında suç duyurusu yapılıyor.

İktidar ve destekçileri, halkla alay edercesine önerilerde bulunuyorlar.

Kimisi 100 gram et alamayan vatandaşa kuzu kestirmesini tavsiye ediyor, kimisi de domatesleri tane tane almasını…

Adeta halk düşmanlığı yapılıyor. İzleyicilerine hazırladığı son videoda Bold Medya’nın bu konuya değiniyor.

Dini tartışmalardan AKP istediğini alıyor mu?

Okumaya devam et

Politika

AKP’nin ‘Yeliz’ ağabeyi kimlere örnek oldu?

AKP’nin yetiştirmek için yola çıktığı dindar nesle rol model olarak sunduğu isimlerden biri AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski şoförü ve AKP milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı… İşte Yeliz olarak da anılan Çamlı ile ilgili bilinmeyenler… 

BOLD – 

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın tabanını korumak için ileri sürdüğü en önemli projelerinden biri de dindar nesil yetiştirmek. Bold Medya AKP’nin dindar nesline örnek olacak isimlerden birini ele aldı.  İşte nam-ı diğer Yeliz Ahmet Hamdi Çamlı…

 

 

Psikolojisi bozulan tutuklu KHK’lı öğretmenin 16 yaşındaki oğlu intihar etti

Okumaya devam et

Videohaber

Sinirler gerildi! Sokakta Meclis’te TV’de herkes kavga ediyor

Türkiye’de herkesin olduğu gibi canlı yayın konuklarının da sinirleri bozuk. Kamuoyunu bilgilendirmek için TV’lere konuk edilen kimi milletvekili, eski asker, bürokrat ve gazeteci tahammül edemediği karşıt görüşlere bağırarak hatta kaba kuvvetle karşılık veriyor.

BOLD – Türkiye’de bozulan ekonomi sonucu yaşanan siyasi gerginlik tüm ülkenin sinir yapısını bozdu. Sokakta, Meclis’te TV’de her gün kavga var.

Tahammül iyice azaldı, insanlar sinir kipi haline geldi.. Ülkede kutuplaşma o kadar derin ki sokak röportajlarında bile insanlar sık sık birbirine giriyor.

Canlı yayınlara katılan konuşmacılar arasında da neredeyse her gün büyük gerginlikler hatta kavga yaşanıyor.

Kimi gazeteci, kimi milletvekili, kimi eski asker sıfatlı konuklar, tahammül edemedikleri karşıt görüşlere bağırarak hatta kaba kuvvetle karşılık veriyor.

Son dönemde canlı yayınlarda yaşanan büyük kavgaları Bold Medya, izleyicileri için derledi.

800 milyon dolarlık krediyi ‘tarla’ ile kapatan Demirören nitelikli dolandırıcılıktan yargılanacak

Okumaya devam et

Popular

Shares