Bizimle iletişime geçiniz

Kültür

25 yıllık Kral TV kapandı

Türkiye'nin ilk müzik kanalı olan Kral TV, bugün itibarıyla televizyon yayınlarına son verdi.

Türkiye’nin ilk müzik kanalı olan ve bir dönem müzik sektörüne öncülük eden Kral TV ekranlara veda etti. Kral TV, yayın hayatına dijital medyada devam edecek.

İlk video müzik kanalı olarak 1994 yılında yayın hayatına başlayan Kral TV 1 Şubat 2019 itibarıyla televizyon yayıncılığına son verdi ve yeni medyaya geçiş yaptı. Yayınlarına internet sitesi ve YouTube üzerinden devam edecek olan Kral TV, uzun yıllar müzik sektörüne öncülük etmişti.

VEDAYI TWITTER ÜZERİNDEN DUYURDU

Kral TV’nin resmi Twitter hesabından şu açıklama yapıldı: “Kral TV’de yepyeni bir çağ başlıyor. Kral TV’yi 1 Şubat’tan itibaren sadece Kral Uygulaması, kralmuzikcomtr, Kral Müzik YouTube Kanalı, Apple TV Kral Uygulaması ve çok yakında Smart TV üzerinden seyredebilirsiniz. Çeyrek asırdır müziğin kalbi Kral, Dijitalin de Kralı.”

Medyada yaprak dökümü: Flash TV haber programlara son verdi, 1 gazete ve 1 dergi daha kapandı

Kültür

Game of Thrones spin-off’unun çekimleri başladı

Final sezonuyla uzun süre konuşulan HBO dizisi Game of Thrones’un spin-off’u yani devam dizisi İrlanda’da çekilmeye başlandı. Dizide yine George R.R. Martin imzası var.

BOLD – Game of Thrones’ta izlediklerimizin binlerce yıl öncesinde geçecek öyküde ‘İlk İnsanlar’ ve ‘Ormanın Çocukları’nın hikayesi anlatılacak. Dizinin temel karakterlerinden birini Naomi Watts’ın canlandıracağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

İlk insanlar ve Ormanın ÇocuklarıDizinin isminin “The Long Night” olacağı konuşulsa da daha sonra bu isim Game of Thrones final sezonunda kullanıldığı için buna pek ihtimal verilmiyor. 2020 yazından önce gösterilmesi beklenmeyen dizi için Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp, Toby Regbo, Miranda Richardson, Marquis Rodriguez, John Simm, Richard McCabe, John Hefferman ve Dixie Egerickx gibi oyuncuların isimleri daha önce onaylanmıştı.

Okumaya devam et

Kültür

“Cesur Yeni Dünya” dizisinde Demi Moore da yer alacak

Ünlü oyuncu Demi Moore, Aldoux Huxley’in benzersiz distopyası Cesur Yeni Dünya’dan uyarlanacak dizinin kadrosuna katılacak. Moore’a birçok önemli isim de eşlik edecek.

BOLD – İnsanların doğmayıp üretildiği; aile, para, tek eşlilik gibi kavramların tarihe karıştığı ancak özgür iradenin de yok olduğu sözde kusursuz bir dünyada yaşayan Bernard Marx ve Lenina Crowne’un büyük bir isyana tanık oluşunun anlatılacağı dizide Demi Moore dışında Jessica Brown Findlay, Kylie Bunbury, Hannah John-Kamen, Sen Mitsuji, Joseph Morgan ve Nina Sosanya gibi isimler de yer alacak.

Cesur Yeni Dünya en iyi distopyalardan biri olarak kabul ediliyor

Syfy tarafından geliştirilen proje ilk sezonu için USA Network’ten onay aldı. Cesur Yeni Dünya daha önce 1980 ve 1998’de olmak üzere iki kere sinemaya uyarlanmıştı.

Okumaya devam et

Kültür

Tom Hardy ‘Venom 2’de de yer alacak

Tom Hardy’nin bir kez daha Venom/Eddie Brock rolünü üstleneceği resmen duyuruldu. Venom 2 ile ilgili bir Marvel sürprizi de olabilir.

BOLD – Yapımcı Amy Pascal, Venom filminin geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şu sıralar ünlü gangster Al Capone’un cezaevi yıllarını anlatan “Fonzo” filmiyle meşgul olan Tom Hardy’nin ikinci Venom filminde de olacağını duyuran Pascal Marvel hayranlarını heyecanlandıran bir bilgi de verdi.

Bilindiği gibi Tom Holland’ın baş rolünde olduğu “Spiderman: Far From Home” 5 Temmuz’da gösterime girecek. Holland’lı üçüncü bir Spiderman filminin olacağı da epey zamandır biliniyor. İşte bu üçüncü filmde Venom da olabilir.

Yapımcı Pascal, yeni Örümcek Adam filminde Tom Hardy’nin de olması için çalıştıklarını “Bu konu hakkında büyük planlarımız var.” sözleriyle dile getirdi. İlk filmin sonunda Carnage olarak görülen Woody Harrelson’ın yeni filmde olup olmayacağı ise şimdilik belirsiz.

Venom 2’nin Ekim 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

Okumaya devam et

Popular