Bizimle iletişime geçiniz

Videohaber

Babasına hasretini böyle anlattı: ‘Demir parmakların ardında cehennemi tattım’

Henüz 9 yaşındaki Bera, Hizmet Hareketi gönüllülerine yönelik tenkil soruşturmaları kapsamında, cezaevine giren babasına hasretini, sözlerini kendi yazdığı şarkıyla haykırdı.

BOLD- Hizmet Hareketi gönüllerine yönelik tenkil soruşturmaları tüm hızıyla devam ediyor. On binlerce kişi, çeşitli gerekçelerle hala cezaevinde. Süreçten en çok etkilenen de çocuklar oldu. Sosyal medyada dolaşıma giren bir videoda, 9 yaşındaki Bera adlı bir çocuk, soruşturmalar kapsamında cezaevine giren babasına hasretini sözlerini kendi yazdığı şarkıyla haykırdı.

CEHENNEMİ TATTIM

Şarkını sözlerin de Bera, ‘Cehennemi tattım’ diyerek bu süreçte yaşadıklarını anlatıyor. Minik Bera, kendisiyle aynı kaderi paylaşan binlerce çocuktan sadece biri. Öğretmen babası tutuklu ve 6 yıl 3 ay hüküm aldı. Minik Bera’nın ailesiyle yaşadığı eve tam 6 kere baskın yapıldı. Bera’nın 7 yaşında Vera adlı bir de kardeşi var.

Üç kızı ve 2 damadı Rektör babalarının üniversitesini kazandı

Okumaya devam et
Reklamlar

Videohaber

Ali Koç’un Galatasaray maçındaki olay görüntüleri

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Galatasaray maçı sonrası taraftarlarla tartıştıktan sonra tribünden atladı. Kavganın yaşandığı o anlarda Ali Koç’un son derece sinirli olduğu, ”Beni satmayın” diye bağırdığı görüntülere yansıdı.

Okumaya devam et

Videohaber

Bold Hanau katliamının yaşandığı yerde

Almanya’nın Hessen Eyaleti’ne bağlı ve Frankfurt kenti yakınlarındaki Hanau’da iki ayrı nargile kafe silahla tarandı.

FATİH AKALAN

BOLD ÖZEL – Olayda 9 kişi hayatını kaybetti. Saldırgan daha sonra evine dönerek annesini de öldürdü ve kendisi de intihar etti. Olayda 5 kişi yaralandı. Ölenlerin arasında 5 Türkiyeli’nin de olduğu açıklandı.

Okumaya devam et

Gündem

Osman Kavala’yı kim tutuklattı

Gazeteci Tarık Toros, Osman Kavala’nın tutuklanmasında, beraat ettirilmesinde ve tekrar tutuklanmasında tamamen Erdoğan’ın etkin olduğunu söyledi.

Toros, Kavala’nın cemaatin polisleri nedeniyle tutuklandığı iddialarını da eleştirerek, “O polisler 6 yıldır tutuklu, Kavala’nın tutuklanış tarihi belli. Bunu söylemek komik” dedi.

 

Okumaya devam et

Popular